Studniówka

cupsi

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie.
Bardzo proszę o poradę i ewentualną ocenę.
Mianowicie dostałem zaproszenie od znajomej na studniówkę.Oczywiście przyjąłem zaproszenie,tylko jest problem.
Ja posiadam czarny garnitur w prązki proszę tutaj link mam identyczne prązki http://www.mmsuits.nazwa.pl/mmsuits/old/g30/4.JPG .
I posiadam 2 krawaty jeden jest w cienkie prązki od koloru złotego do brązowego przechodzące poprzez zmianę odcieni.
Mój drugi krawat jest stalowy i ma drobne znaczki na całej powierzchni Brązowy jest szerszy od stalowego
Będę miał białą koszulę bez zadnych prązków.Mam do was moi drodzy pytanie nie znam koloru sukni partnerki ale chce wiedzieć który krawat będzie pasował bardziej do mojego garnituru.
Mogę tez napisać ze mam ciemną cerę jeśli ma to pomóc w dobraniu odpowiedniego krawatu dla mnie.
Bardzo proszę o pomoc i bardzo dziękuję za nią z góry ;)
 

Attachments

  • 091226_122644.jpg
    091226_122644.jpg
    97,7 KB · Wyświetleń: 11

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Moim skromnym zdaniem ten w prążki. Najlepiej załóż oba i porównaj.
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
mysle ze fajniej bedzie wyglądał ten stalowy z białą koszulą , szerokie krawaty są juz nie modne a poza tym to spytaj partnerke o kolor jej sukni
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
jeśli chcesz sie dopasować do partnerki to nie masz innego wyjścia jak zapytać się jej o kolor sukienki.
fakt faktem teraz głównie panowie stawiają na wąskie krawaty. stalowy bedzie mdło wyglądał do białej koszyli, a brązowy "zlewał" z ciemną karnacją.
edit: a może jakas jasnożółta koszula i ten brązowy krawat?
 
Do góry