Studia

emilia15

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
104
Punkty reakcji
0
Mam problem- za rok pisze mature i kompletnie nie wiem co mam zdawac i na co dalej isc. Na pewno ide na zaoczne do torunia, mysle nad hotelasrtwem albo ekonomia lub zarzadzeniem?? Pomozcie, dajcie opinie!!
 

ludzikowa91

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk :)
No wiesz, nie znamy Cię, nie wiemy co lubisz, jakie dziedziny pociągają Cię bardziej a jakie mniej.
Warto wybrać sobie taki kierunek, który jest najbardziej zgodny z Twoimi zainteresowaniami a jednocześnie znajdziesz po nim dobrze płatną pracę ;)

Nikt Ci nie powie co wybrać. Ja zdawalam maturę w maju tego roku i szczerze mówiąc to przez całe liceum co chwilę miałam nowy pomysł na studia. Dopiero w 3 kl. jakoś mi się wszystko ustabilizowało ;)
Także napisz może w jakich dziedzinach dobrze się czujesz itp, wtedy będziemy lepiej znali Twoja sytuację.
 

redhead

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Pzn
Zanim dojdziesz do momentu decydowania o przedmiotach zdawanych na maturze, zdążysz zmienić zdanie jeszcze ze sto razy :)
 

ludzikowa91

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk :)
Skoro jesteś tego pewna i Cię to interesuje to czemu nie?
Tylko sie zastanów poważnie, żeby nie było tak, że tuż przed samą maturą, pod koniec kwietnia, Ci się odwidzi.
Bo wtedy to już niestety za późno na zmiany.
Także najlepiej poważnie pomyśleć nad tym teraz.
A jeśli bedziesz wiedziala, ze to jest to, to nie pozostaje ci nic innego jak ruszać do boju ;)

No i warto przejrzeć na stronach uczelni rozklady zajęć, zobaczyć jakie na danym kierunku są przedmioty, tak, żeby później się nie zdzwiwic.
Osobiście to miałam kolezanke, której sie zachciało architektury, ale architektura to tez matematyka itp, a ona niestety nie była z tego zbyt mądra.
 

emilia15

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
104
Punkty reakcji
0
No ja sie mniej wiecej orientwałam, tylko ze np podobno ciezko znalesc prace po hotelarstwie, i ze tam tylko jest zarzadzanie. A kolega mi opowiadał, że po tym jedynie praca jako sprzataczka lub kelnerka. Dlatego sie zastanawiam nad tym kierunkiem:) A bardzo mnie on pasjonuje bo chcialabym moze w przyszlosci hotel załozyc:)
 
Do góry