studia ścisło-humanistyczne

Meggi-L

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
hejka, mam pomysł żeby wypisać różne kierunki studiów, które są w równym stopniu humanistyczne/artystyczne i ścisłe/matematyczne jednocześnie.
sama mam mało ukierunkowane uzdolnienia i byćmoże ten wątek okaże się pomocny też dla innych osób o podobnych uzdolnieniach

na razie wymyśłiłam:
-różne architektury (architektura i urbanistyka, architektura wnętrz, architektura krajobrazu)
-ekonomię, zarządzanie itp.
 

Gakusen

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2013
Posty
14
Punkty reakcji
1
Moim zdaniem takim kierunkiem może być medycyna... Oprócz radzenia sobie z chemią czy fizyką, przyjdzie się także zmierzyć z psychologią i socjologią:).
 

czornydanio90

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
No na pewno dostanie się na medycynę to to samo co dostanie się na jakieś tam daremne zarządzanie czy inne ekonomie
 

fishionelka

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2012
Posty
48
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem takim kierunkiem może być medycyna... Oprócz radzenia sobie z chemią czy fizyką, przyjdzie się także zmierzyć z psychologią i socjologią :).

Jak już tak zaczniemy uzasadniać, to się okaże, że prawie wszystko można wymienić.

A poza tym niech żyje podział na humanistyczne i ścisłe, w który wpisuje się kierunki niemające z tymi kategoriami wiele wspólnego, ale cóż ;)
 
Do góry