studia jaki kierunek wybrać?

ya91

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
cieszyn
mam na oku parę kierunków i nie mogę się zdecydować może coś doradzicie

1.Inżynieria środowiska -AGH Krk
2.geodezja i kartografia -AGH/UR Krk
3.Gospodarka przestrzenna - UR Krk
4.Finanse i rachunkowość UE Krk

może ktoś studiuje któryś z tych kierunków?
Czy ciężkie są te kierunki?
Doradźcie po którym są lepsze perspektywy pracy ?

Dodam,że jestem po mat-infie
 

Keehl

positive thinking sucks
Dołączył
4 Grudzień 2009
Posty
982
Punkty reakcji
35
Miasto
Śląsk Cieszyński
Bramka numer 2. Po inżynierii środowiska wiem, że pracy nie ma bo się orientowałem. Finansistów jest w cholerę i trochę, zresztą praca po tym nudna. O gospodarce przestrzennej nic nie wiem. Geodeci zarabiają dużo, praca na świeżym powietrzu, studia ciekawe - z tych wszystkich kierunków, które podałaś, wybrałbym tą opcję.
 

Cox_

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
numer 2. Po inżynierii środowiska wiem, że pracy nie ma bo się orientowałem. Finansistów jest w cholerę i trochę, zresztą praca po tym nudna. O gospodarce przestrzennej nic nie wiem. Geodeci zarabiają dużo, praca na świeżym , studia ciekawe - z tych wszystkich kierunków, które podałaś, wybrałbym tą opcję.

To, że według Ciebie jest nudna, wcale nie znaczy, że dla kogoś nie będzie interesująca, oki ?

Tak się składa, że ja aktualnie studiuję Finanse i Rachunkowość. Co mogę Ci powiedzieć. Ofert pracy dla ludzi z wykształceniem ekonomicznym jest dużo. Z tym, że jeden student ekonomicznej, nie jest równy drugiemu. Niestety ekonomiczne studia szczycą się tym, że nie trudno je skończyć. Bynajmniej jeżeli odnajdziesz się w którejś z dziedzin ekonomii, to pracę na pewno znajdziesz. Czy to w księgowości, finansach, czy marketingu. Ważne jest, to żebyś te studia polubiła i pogłębiała swoje zainteresowania, bo inaczej będziesz się męczyła i na uczelni i w przyszłej pracy.
 

Keehl

positive thinking sucks
Dołączył
4 Grudzień 2009
Posty
982
Punkty reakcji
35
Miasto
Śląsk Cieszyński
To, że według Ciebie jest nudna, wcale nie znaczy, że dla kogoś nie będzie interesująca, oki ?

No. Nigdy nie twierdziłem, że tak nie może być. Ale dla mnie jest nudna. Pisałem co bym wybrał, więc moja wypowiedź siłą rzeczy musiała być subiektywna.

Co wybrałaś, jeśli można wiedzieć? ;)
 

Cox_

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
No. Nigdy nie twierdziłem, że tak nie może być. Ale dla mnie jest nudna. Pisałem co bym wybrał, więc moja wypowiedź siłą rzeczy musiała być subiektywna.

No tak, ale nie ująłeś tego w ten sposób. Gdybyś zaczął od "Według mnie", albo "Gdybym ja wybierał"
W sumie czepiam się :p
Koniec offa z mojej strony.
 
Do góry