Studia informatyczne

Keehl

positive thinking sucks
Dołączył
4 Grudzień 2009
Posty
982
Punkty reakcji
35
Miasto
Śląsk Cieszyński
Zmienić profil na mat-inf/mat-fiz. Ewentualnie chodzić na korki z matmy i samemu dokształcać się z informatyki.
 

arturs

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
no dobrze można i tak, ale chciałbym się dowiedzieć co będzie dla mnie najlepszym rozwiązaniem nie biorąc pod uwagę profilu mat-inf, LO czy LP?
 

Keehl

positive thinking sucks
Dołączył
4 Grudzień 2009
Posty
982
Punkty reakcji
35
Miasto
Śląsk Cieszyński
Żadne z nich nie będzie dobre, tu i tu gówno się nauczysz. Chcesz się dostać na dobre studia informatyczne i się na nich utrzymać, przeproś się z matematyką i zdaj dobrze maturę z tego przedmiotu. Skoro uważasz, że jesteś w stanie zrobić to będąc na humanie albo w jakimś liceum profilowanym, to spoko, powodzenia. Na jakieś zarządzanie informacją nie dałbym się na twoim miejscu zaciągnąć choćby siłą, bo na co komuś kto chce studiować informatykę kilka godzin więcej zabaw z arkuszem kalkulacyjnym...
 

arturs

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ok dzięki, takiej właśnie odpowiedzi oczekiwałem. Jeśli chodzi o zarządzanie informacją masz pełną rację, z tego co słyszałem są 4 godziny technologi więcej, gdzie połowa lekcji to nauka jakiś definicji opartych na bazie danych. Na humanie mam 2 technologię mniej, więc nie robi to dużej różnicy. W przyszłym roku zapisuje się na zajęcia z ECDL, więc może zaczerpnę trochę więcej wiedzy. Jeszcze raz dzięki za odpowiedź, pozdrawiam wszystkich użytkowników. Można zamknąć :)
 
Do góry