Studia dzienne-prywatnie czy zaocznie?

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Czy ktoś z Was studiuje w Salezjańskiej Wyższej Szkole Ekonomii i Zarządzania w Łodzi?
Moja siostra, właśnie zdała maturę i zastanawia się, czy lepiej pójść prywatnie na studia dzienne, czy zaocznie, co się bardziej opłaca?
Czy ktoś z Was tam studiuje i mógłby wyrazić jakąś opinię, na ten temat? ;)

A jeśli nie w Łodzi, to może chociaż tak w ogóle, czy lepiej opłaca studiować się zaocznie, czy w prywatnej uczelni, ale dziennie?
Dodam jeszcze, że moja siostra nie może znaleźć sobie mówiąc szczerze żadnej pracy. :/
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
Na dziennych masz więcej materiału, na zaocznych jest 60% ustawowo co na dziennych. Natomiast próg zaliczenia jest taki sam na każdym systemie studiowania teoretycznie.
 

O_T_A_C_O_N

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Krakow
Co to znaczy "co się bardziej opłaca"? ;)
Ja od 3 lat studiuje zaocznie i jestem z tego zadowolony ponieważ mogę studiować i pracować ;)
Jeśli idzie o studia zaoczne to tylko na uczelni państwowej bo papierkiem ukończenia uczelni prywatnej możesz sie podetrzeć :]
 

malaala888

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
100
Punkty reakcji
0
Czy ktoś z Was studiuje w Salezjańskiej Wyższej Szkole Ekonomii i Zarządzania w Łodzi?
moja siostra tam studiowała- zarządzanie i marketing...
chwaliła sobie ta szkołe , tylko że wiesz ona to tą szkołe skończyła 4-5 lat temu( dzienne ) i jak na tamte czasy to była bardzo dobra ( a chodziła na zarządzanie i marketing)

nie wiem jak jest teraz, bo np. moja siostra mi odradzała żeby tam teraz iść lepiej na państwowe

i czekam na wyniki z politechniki łódzkiej, boje się troszke... :p
 
Do góry