Studia Artystyczne

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Szukałam na google.pl - ja chyba szukać nie umiem :(
Ale proszę, pomóżcie mi! Gdzie znajdę informator co do studiów artystycznych? Interesuje mnie kierunek wokalno-aktorski, ale chętnie ogólnie zobaczyłam co uczelnie mają do zaoferowania dla artystów.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Znalazłam jak dotąd tylko 2 uczelnie w Polsce z wydziałem wokalno-aktorskim.
www.amuz.gda.pl
www.amuz.lodz.pl

Ma ktoś może coś jeszcze? Jakiś Wrocław, Warszawa, Poznań? Cokolwiek więcej?
 

tobartek

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2007
Posty
108
Punkty reakcji
0
Miasto
polski biegun ciepła/Katowice
tak na szybko..................... próbowałaś na stronie MEN-u ??? może oni mają jakiś wykaz uczelnii z opisem kierunków???może sprawdź: http://www.uczelnie.org/to jest wyszukiwarka, która może Ci pomóc :eek:k:http://www.uczelnie.info.pl/ http://www.uczelnie.pl/ w ogóle możesz wejść na przykład na onet i w wyszukiwarce wpisać uczelnie, kliknij u góry na KATALOG i będziesz miale to co Ci teraz piszę
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
W większości wyszukiwarek nawet nie ma wydziału wokalno-aktorski. Ale dzięki za chęci :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Znalazłam w Gdańsku i w Łodzi. Ale myślałam, że jest więcej uczelni w Polsce z takim wydziałem...
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Hahaha, dzięki :p
Ja myślałam, że jest tylko 1 w Polsce, znalazłam 2. Czekam na informator na następny rok :D Przeglądałam zajęcia, przedmioty... Marzenie :zakochany:
Matura tylko język polski na poziomie podstawowym, ale na egzaminach cięcie musi być niezłe, bo patrzyłam... Brrr... Ale cóż, czego się nie robi :D
 

tobartek

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2007
Posty
108
Punkty reakcji
0
Miasto
polski biegun ciepła/Katowice
Otóż to! Ja ma może nie taką samą, ale podobną sytuację. Wybieram się teraz na studia, a nie mam już 19 lat. "Bariera" wiekowa może nie jest czymś co mnie najbardziej kłopocze. Fakt, że swoją edukację skończyłem jakiś czas temu, trochę mnie martwi. Muszę się przyznać, że powtarzanie pewnych rzeczy nie idzie mi tak, jak kiedyś. I teraz moje marzenie stawia przede mną nie lada wyzwanie. Oczywiście znajduję sposoby na to by sprostać wymaganiom, bądź w odpowiedni sposób uatwić sobie życie, ale też bywa różnie. "Życie to nie M-jak-Miłość" - prawda?! :lol:
 

rosina

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
W Gdańsku jest studium wokalno-aktorskie. Mój kolega tam studiuje i sobie chwali, tyle, ze po tym z tego co wiem masz tylko technika.
 

GreenCat

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2008
Posty
316
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
W Warszawie ponoć funcjonuje kilka szkół prywatnych. Podejrzewam, że w innych miast też by się jakieś znalazły.
 

MatKuk

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Na AHE w Łodzi wiedzę teoretyczną i praktyczną przekazują nam profesjonaliści w swoich dziedzinach. Traktują nas jak równorzędnych partnerów, inspirując do twórczej pracy. Na tej uczelni dużo się dzieje, nasze Centrum Sztuki Patio jest organizatorem znanych w całej Polsce imprez artystycznych i wystaw. Już będąc studentem mam szansę aktywnie uczestniczyć w takich wydarzeniach, jak FotoFestiwal czy Łódzkie Biennale Sztuki.
Podsumowując, AHEw Łodzi zapewnia swoim studentom wspaniałą atmosferę, duże zaplecze warsztatowe, ale przede wszystkim świetna zabawa połączona z nauką i tworzeniem artystycznej wizji Twojego świata.
 
Do góry