Studenci I Roku ;)

BeAtQa

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
BdG - 4DoN
BeAtQa ja jestem bydgoszczanka =) a zaczynam studia na WSG.. zabrakło mi 2pnk na UKW na filologie angielską z ros .... a teraz jestem na kulturoznastwie :):):)
jut ide zobaczyc plan :D


Ja też rodowita bydgoszczanka :D szkoda, że się na UKW nie dostałaś... ale WSG też dobra szkoła.. :) powodzenia życzę :):) a może uda Ci się przenieść... :]
 

princess

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
338
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ja też się troszkę cykam,ale dam radę :) wybieram się na biologię na UWM w Olsztynie
 

martynka870

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
407
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
BydgOszcz
Beatqa ..ale ja nie mam zamiaru sie przenosic na UKW.. :D bez urazy....ale zlozylam tam tylko dlatego ,ze babcia dała kase bo chciala,zebym tam poszla :D
za 3 lata na magisterke pojde do innego miasta i bedzie looz =)
a na UKW to ten filologie ang z ros. wybralam tlykod latego,ze nie bylo nic ciekawego ..a ja nawet rosyjskiego nei znam..i jakos nie kwapi mi sie ,aby go poznac :D
a kulturoznastwo mi odpowiada..doskonale :)
a Ty na jaki kierunek idziesz?
 

BeAtQa

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
BdG - 4DoN
Beatqa ..ale ja nie mam zamiaru sie przenosic na UKW.. :D bez urazy....ale zlozylam tam tylko dlatego ,ze babcia dała kase bo chciala,zebym tam poszla :D
za 3 lata na magisterke pojde do innego miasta i bedzie looz =)
a na UKW to ten filologie ang z ros. wybralam tlykod latego,ze nie bylo nic ciekawego ..a ja nawet rosyjskiego nei znam..i jakos nie kwapi mi sie ,aby go poznac :D
a kulturoznastwo mi odpowiada..doskonale :)
a Ty na jaki kierunek idziesz?
Ja na biologię... ale śmiało tez mogę powiedzieć, że tam nie ma ciekawych kierunków... na biole sie zdecydwałam tylko dlatego, że z bioli zdawałam mature a nic innego mi tam nie pasowało jakoś....
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
hmmm ja na biole sie dostalam na umk ale jednak poszlam na fizjoterapie i choc torun miasto moich marzen to z ta biola to byl niewypal zdawalm biole na maturze(poza tym wos i chemie) i kocham ten przedmiot al ejak pomysle ze tam sa 4 rodzaje chemii i matma to mnie krew zalewa i dlatego zrezygnowalam,nie boisz sie matmy ani chemii??
 

Kicius_kit

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
101
Punkty reakcji
0
Ja naszczęście jestem już na 2 roku razem z 6-ma innymi. Studia są super oprócz poprawek we wrześniu
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
swietny kierunek o ile kogos to interesuje :) bo dla mnie to wieje nie wiedza na te tematy :p a dlaczego akurat na taki kierunke poszlas?
 

Kicius_kit

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
101
Punkty reakcji
0
bo się nie dostałem na elektrotechnikę ;( W tym roku podobno złożyło 17 osób podania na elektrotechnikę, ale szkoda roku.
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
jestem na drugim roku komunikacjii i samorzadnosci wiec troche inne mamy zainteresowania :)
 

Kicius_kit

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
101
Punkty reakcji
0
ja też mam inne zainteresowania -> technik elektronik; Ale nic straconego biorę specjalność awionika(systemy sterowania) to tak jak automatyka i robotyka tylko że dla maszynlotniczych (programowanie microkontrolerów, czujniki itp.)
 

martynka870

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
407
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
BydgOszcz
ja też mam inne zainteresowania -> technik elektronik; Ale nic straconego biorę specjalność awionika(systemy sterowania) to tak jak automatyka i robotyka tylko że dla maszynlotniczych (programowanie microkontrolerów, czujniki itp.)

i do jakiego miasta idziesz studiowac,,studiujesz ?:]
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
ja też mam inne zainteresowania -> technik elektronik; Ale nic straconego biorę specjalność awionika(systemy sterowania) to tak jak automatyka i robotyka tylko że dla maszynlotniczych (programowanie microkontrolerów, czujniki itp.)
powiem ci ze dla mnie to czary mary hokus pokus :) ja bym sobie nie dala rady na takim kierunku :)
 

Kicius_kit

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
101
Punkty reakcji
0
A teraz się dowiedziałem że chcą mi zlikwidować rok ponieważ komisa z mechaniki nikt nie zdał a przeszło nas zaledwi z 8 osob. Jak dziekan podejmie decyzje to mi w nazwię zniknie kosmonautyka no i jeden rok nauki ;)
 
Do góry