Strony Www Na Których Znajdziecie Ściągi, Wypracowania, Gotowce Itd.

tasio85

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
ja się wziąłem?
Ja ostatnio korzystałem z bardzo fajnej stronki, na której jest poprostu ogrom prac (z każdego przedmiotu). Dla uczniów i studentów. Poza tym sprawdzony portal, bo często dają dobre recenzje z filmów.
www.naleniucha.pl
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
również korzystam ze strony www.naleniucha.pl i właśnie szykuję się do zamieszczenia jednego opracowania z dziedziny pedagogiki :) może mi wyjdzie :)
 

tasio85

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
ja się wziąłem?
Ciekaw jestem ile się zarabia na tych portalach. Bo pisza, ze za kazda prace dostaje sie jakaś stawke. Nie wiecie, jak to z tym jest?
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
może fortuny przez to się nie zarobi ale zawsze jest świadomość ze komuś można pomóc. z tego co się zorientowałam to częścią społeczności www.naleniucha.pl są studenci sokrstesa więc i prace w obcych językach są dostępne.
 
N

nianiaSweet

Guest
Pieniądze to nie wszystko- jak to sie mówi, najważniejszy jest altruizm.Ale naprawdę można zarobić publikując swoje prace, jeśli tak to muszę lepiej przyjrzeć się tej stronce i koniecznie polecić www.naleniucha.pl znajomym, bo to chyba cos nowego, prawda?
 

tasio85

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
ja się wziąłem?
No chyba tak, bo nigdy dotąd nie o czymś podobnym nie słyszałem. A ze streszczeniami i wypracowaniami jestem na bieżąco hehehe.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
www.naleniucha.pl nie jest tak bardzo nowe. kiedys funkcjonowało pod zupełnie innym adresem. o tym że nie jest nowe świadczy chyba ilość zarejestrowanych użytkowników i zamieszczonych prac. ale teraz jak jest pod opieką wp to widzę że jest zupełnie inaczej - lepiej :)
 
N

nianiaSweet

Guest
Naprawdę dosyć ciekawa i obszerna ta stronka, wiele można na niej znaleźć
 
N

nianiaSweet

Guest
Im więcej osób będzie korzystało z tej stonki tym bardziej będzie się rozwijać rzecz jasna.
 
Do góry