[Strony] Odzież przez internet

lukeero

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
256
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
Ząbkowice Śląskie
Witam, mam do Was prośbę, a zarazem pytanie. Z jakich przeważnie stron korzystacie, przy kupywaniu odzieży?
Możecie również podać strony z obuwiem, z jakich korzystacie.

Pozdrawiam,
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
asos.com - jeśli chodzi o dostawę do Polski to muszę poprawić kolegę, jest darmowa.
topman.com - dostawa do Polski 6 funciaków

...chciałem jeszcze kupić coś na riverisland.com ale nie mogę dokonać płatności tam :( jakieś problemy mam z zarejestrowaniem karty :( może ktoś z Was kupował tam coś ?

...a odnośnie tych stron, można czasami naprawdę fajne rzeczy znaleźć w fajnych, przystępnych cenach :)
 

lukeero

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
256
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
Ząbkowice Śląskie
Aha.. :p
Ale jeżeli niemam innych pieniażków, jak m.in euro, funty, to nie kupię? ...


ps. asos.com - jeśli chodzi o dostawę do Polski to muszę poprawić kolegę, jest darmowa.

No popatrz, to w polsce tylko chcą 50zł? a tam już nic? Kto by uwierzył.
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Jeśli chodzi o walutę to nie ma z tym problemu, na stronie asos.com możesz wybrać dowolną walutę w której chcesz płacić, i płacąc kartą (ja tak płacę) złotówki automatycznie przeliczane są na daną walutę.

p.s. ...jedyny minus wyboru darmowej przesyłki to to, że czeka się na nią tydzień czasu... ale to chyba nie jest wielki problem.
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
jeśli chodzi o sieciówki to ja jestem zwolennikiem Zary, New Yorkera i czasami H&M
 

lukeero

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
256
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
Ząbkowice Śląskie
Chciałem kupić coś w pullandbear.pl, dlatego założyłem, konto. Robiłem zamówienie i na ostatnim jest płatność.
Wyskoczyły mi 3 formy : Mastercard, karta viso? [zapomniałem jak się pisze] i american express?
Kupywał tam ktoś i nie wie, czy niema tam opcji jak Płatność przy odbiorze? bo raczej z tego co się orientuje, tych kart niemam. Choć może ktoś mi rozjaśni na jakiej zasadzie one działają.
 

lukeero

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
256
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
Ząbkowice Śląskie
Właściwie to z Mbanku .. i tak nie wiem gdzie ona jest. To konto internetowe.

ps. Dla moich rodziców, cena za koszulkę "30zł" to przesada, a za bluze wiecej niż 50zł to również.. Zna ktoś takie sklepy, gdzie są ceny pozniej albo w tych cenach :D? bo wydaje mi się, że tylko używana odzież.
 

Ricky23

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Co prawda nigdy nie kupowałem ciuchów przez neta, ale przez kolekcje w tym shopie: www.denley.pl chyba zacznę ;)
 

lukeero

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
256
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
Ząbkowice Śląskie
Coś tam mało rzeczy jest, żeby mnie zaciekawiły.
A co do tego, co napisałem post wyżej, to jest możliwośc zapłacenia tą kartą? Kupywałem to z nadzieją, że będzie płatność przy odbiorzę. A tu rozczarowanie...
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
...z tego co ja się spotkałem, to rzadko w takich sklepach można spotkać się z opcją zapłaty przy odbiorze, taka opcja to jedynie chyba na allegro.
 
Do góry