Strój na wesele

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Czołem!

Za kilka dni idę na wesele kuzyna, a nadal nie wiem, co wdziać. Mam dwie możliwości:
1. Kupuję cały garnitur i lakierki,
2. Do czarnej marynarki oraz rurek dokupuję buty.

Teraz pytanie: czy druga opcja będzie stosowna na taką uroczystość? Nie chce mi się teraz biegać za garniturem, a jeśli kupię coś kiepskiego, będę później żałował.

Sprawa druga: Marynarka jest czarna, lekko taliowana. Do niej czarne rurki. Jaka koszula? Kozacko byłoby iść w czarnej, ale to znowu będzie wyglądało ponuro. Biała, fioletowa, zielona?

Kwestia No. 3: Jeśli już miałbym iść w czarnej marynarce, rurkach i koszuli, jakie buty będą do tego pasować? Lakierki? Myślałem nad czymś w stylu sztybletów.

http://moda.allegro.pl/okazja-sztyblety-tommy-hilfiger-carlos-brazowe-43-i1630508152.html
http://moda.allegro.pl/20-sztyblety-buty-tommy-hilfiger-darryl-40-i1661193217.html

Czas do piątku. Wszelka pomoc zostanie wynagrodzona. ^^ Pozdrawiam
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Myślę, że garnitur konieczny nie jest,no chyba, że jesteś świadkiem- wtedy to inna sprawa :)
Pisząc o kolorze koszuli 'zielony' niewiele mi to osobiście mówi (nie jestem w stanie wyobrazić sobie takiego zestawu bez konkretnego koloru :) ),ale jeżeli miałabym coś doradzić to na zieleń bym postawiła (ewentualnie fiolet, pod warunkiem, że jest wyrazisty, nie pastelowy).
Buty... Lakierki do rurek? bleee... Buty nr. 2 super :)
Miłej zabawy życzę :p
 

l_g

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2011
Posty
182
Punkty reakcji
8
Miasto
Łódź
Niby wszystko ok z tym drugim zestawem, ale jest lato i tu problem z butami. Ogólnie też kolory proponowałbym bardziej letnie. Jeżeli marynarka czy spodnie nie są cienkie, to pozostaje opcja z garniturem. Jeśli jednak mamy trzymać się drugiego zestawu, koszule proponowałbym we wzory(elegancką rzecz jasna, paski, kratka, abstrakcja - bez różnicy, byleby tylko pasowało). Kolor praktycznie każdy pasuje do czerni więc dobierz pod siebie. Pozostaje kwestia butów. Mi tu jedynie pasują półbuty, gdyby spodnie były inne to mokasyny.
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
obstaje za zestawem z rurkami, a buty do tego to czarne lakierki, ale koniecznie z zaokrąglonymi czubami.
Do tego klasyka jeśli chodzi resztę, czyli biała koszula i czarny krawat, ewentualnie na wieczór można ubrać mniej klasyczny :)
 
Do góry