Stresss.

Princess Haha6^^

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Od mamusi..?.
Znacie jakieś sposoby na odstresowanie.


Problemy w szkole, w domu, w sferze prywatnej, nic się nie udaje, wszędzie stress, strach. Jest na to rada..

Chwilowa ulga, ukojenie, pomoc...
 

chanek

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Katowice
Sluchanie muzyki, spiewanie, darcie sie <spiewanie death metalu XD>, bicie dołem otwartej dłoni chocby w sciane <nie boli mocno, a wyzyc sie mozna>, bieganie, wyobrazanie sobie milych rzeczy ;>, gra na gitarze, pisanie/rysowanie, to moje sposoby xD
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
i tez zdecydowanie muzyka. ewentualnie zamknac oczy i o niczym nie myslec
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
a) muzyka
b) książki
c) pisanie jakiś przemyśleń na interesujące Cie tematy :D polecam na www.forumowisko.pl :D
d narkotyki
e) alkohol
f) sport
g) modlitwa
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Najlepsze sposób to stary dobry ciężki trening :)

Ale na początek uświadom sobie gdzie powstaje stres, w Twoim mózgu, na skutek czego? Twoich myśli. Wystarczy odrzucić złe myśli, stres zniknie sam :)
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
ewentualnie zamknac oczy i o niczym nie myslec



Podziwiam ludzi, którzy tak potrafią. Ja niestety nie umiem, zamykam oczy i jest jeszcze gorzej.


Ja zaraz po dużym stresie, kiedy już mija, muszę zjeść coś słodkiego, kawałek czekolady, batonik, łyżka cukru... Poza tymi chwilami nie jadam słodyczy wcale.
 

agnienia

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marzeń.
w moim przypadku też muzyka, głośno i mocno... o tak
ooo tak. to mi pomaga najbardziej. :eek:k:

ewentualnie zamknac oczy i o niczym nie myslec
też jest wyjście.
u mnie często to pomaga, trudne zadanie ale.. bardzo pomocne. jednak nie zawsze da się tak wyciszyć, wtedy- muzyka! :D

d narkotyki
e) alkohol
ale Ty to.. , żeby nie obrazić, delikatnie mówiąc, głupia jesteś. jak masz pisać takie durnoty, to może nie pisz wcale? :/ :/
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Idź spać :D A tak na poważnie... Kiedy ja mam doła, to cały dzień chodzę strasznie cicho. To nie jest do mnie podobne, więc siostra w końcu zaczyna gadać na ten temat.
Zaraz mnie czymś zdenerwuje, potem rozśmieszy i zapominam.
Czasem też siadam w ciszy i przysięgam sobie, że to, co doprowadziło mnie do takiego stanu emocjonalnego, muszę olać.
Muzyka też koi nerwy. Granie na komputerze. Spotkanie z partnerem/partnerką. Słyszałem, że masturbacja też daję dużo luzu ^^ Jak coś jeszcze znajdę lub odkryję, to napiszę.
Pozdrawiam i ludzie, nie irytujcie się, nie dołujcie :papa:
 
Do góry