Stres.. Pytanie.

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Kochałem sie z dziewczyna przy uzyciu preezerwatywy, niestety byla ona jaks lewa i spadla bylem tak pochloniety ze nie zwrocilem na to uwagi, jednak gdy poczulem ze dochodzi do erekecji, wyjalem czlonka z pochwyi wtedy doszlo do wytrysku czy prawdopodobienstwo zajscia w ciaze jest duze? Stress.. Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji.
 

olwik

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Przemyśl
Kochałem sie z dziewczyna przy uzyciu preezerwatywy, niestety byla ona jaks lewa i spadla bylem tak pochloniety ze nie zwrocilem na to uwagi, jednak gdy poczulem ze dochodzi do erekecji, wyjalem czlonka z pochwyi wtedy doszlo do wytrysku czy prawdopodobienstwo zajscia w ciaze jest duze? Stress.. Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji.


prawdopodobienstwo jest ale jak duze to nie wiem .......nic nie napisałes o dziewczynie który to był jej dzien cyklu ...jak cos na ten temat wiesz napisz postaram sie cos madrzejszego napisac
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
prawdopodobienstwo jest ale jak duze to nie wiem .......nic nie napisałes o dziewczynie który to był jej dzien cyklu ...jak cos na ten temat wiesz napisz postaram sie cos madrzejszego napisac

ostatnio okrez zaczal sie jej 7 maja
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
prawdopodobienstwo jest ale jak duze to nie wiem .......nic nie napisałes o dziewczynie który to był jej dzien cyklu ...jak cos na ten temat wiesz napisz postaram sie cos madrzejszego napisac
Olwik, al;e to nie jest powiedziane że każda kobieta ma dni płodne w ten sam dzień co każda inna. Była tu kiedyś na forum taka dziewczyna, która zaszła w ciążę zaraz po okresie.
 

olwik

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Przemyśl
Olwik, al;e to nie jest powiedziane że każda kobieta ma dni płodne w ten sam dzień co każda inna. Była tu kiedyś na forum taka dziewczyna, która zaszła w ciążę zaraz po okresie.


wiem ze kazda z nas jest inna pod tym wzgledem
ale z tego co chłopak pisze to doswiadczenie jest bliskie zeru
a jesli tak jest to powinni z sexem jeszcze poczekac
takie jest moje zdanie ale kazdy jest istota myslaca w kraju mamy demokracje i kazdy robi to co chce
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
hm wydaje mi sie ze to twoje kolejne obawy o wpadkę. Heh chyba ze Cie myle... moze lepiej pomyślec o tabletkach.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Najpierw warto myśleć a potem działać tylko,że łatwo sie mówi a trudniej sie robi.
Ze mnie taka idiotka,że szok. Żyje w przerażeniu bo już 2 misiąc nie mam okresu. Niby objawów nie mam ale nie mam okresu :( ide w poniedziałek do gina to sie prawdy dowiem i wam radze zrobić to samo.
 

karolina167

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
249
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś Daaaleko:)
Najpierw warto myśleć a potem działać tylko,że łatwo sie mówi a trudniej sie robi.
Ze mnie taka idiotka,że szok. Żyje w przerażeniu bo już 2 misiąc nie mam okresu. Niby objawów nie mam ale nie mam okresu :( ide w poniedziałek do gina to sie prawdy dowiem i wam radze zrobić to samo.

Mam nadzieje, że nie sprawdzi się najgorsze i będzie to tylko mała nauczka na przyszłość :)
też taką miałam, wiem jakie myśli wtedy chodzą po głowie.
 
Do góry