Strasznie wypadają mi włosy!

Roksana133

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
Więc mam 14 lat i STRASZNIE mi włosy wypadają!!! Normalnie garściami! I to nie jest przenościa bo tak jest na prawde!! Np. wczoraj myłam włosy i...troche ich w rękach miałam,bralam juz dużo lekarstw np. Revalid,capivit piękne włosy,skrzypowita,skrzypowita hydro coplex (czy jakoś tak) i jadłam cebule (podobo pomaga lecz mi nie),smarowałam włosy maścią z witaminy A (lecz po tym włosów domyć nie mogłam) I nie wiem co mam robić dziewczyny! Czy iść do dermatologa czy co. Powiem też że miałam w listopadzie zabieg i podaną narkoze i w tym roku kilka razy mnie prześwietlali może dlatego? Znacie jakieś specyfiki na bardzo dużą utrate włosów??? Miał ktoś lub ma taki problem??
 

k@ma

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
z tego co wiem to po narkozie wypadanie włosów i nadmierna potliwość to normalne :( skoro brałaś już tyle lekarstw i stosowałaś wszelkie znane specyfiki to udaj się do dermatologa może przepisze ci jakiś mocniejszy środek? Wiem że moja znajoma miała podobny problem ale nie była pod narkoza na pewno, spytam co brała ostatnio bo jej pomogło. Trzymam kciuki i pozdrawiam :)
 

nelanelkowska

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
145
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Idź, idź i pamiętaj o zdrowym odżywianiu także siebie :)
 

ilonka_4

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
440
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
lubelszczyzna
też miałam problem z wypadaniem włosów, ale nie wiem czy pomogły mi jakieś preparaty czy samo przeszło (bo można podejrzewać, że wypadanie owo mogło być związane z jakimś jesiennym osłabieniem organizmu). W każdym bądź razie zakupiłam sobie szampon i jakiś tam preparat NISIM


Czasami też nieodpowiednia dieta odbija się na włosach
 

Roksana133

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
No ja się zdrowo odżywiam, wcinam codziennie owoce,warzywa noi tak przed okresem lubie sobie podjeść a nawet bardzo troszke słodyczy :D Nie wiem może mam anemia i dlatego mi tak wypadają. Wiem że szybko się męcze,nie mam takiego apetytu jak kiedyś,jestem osłabiona.Może to jest ta anemia?? Nie wiem ale ide na szczepienia to mi odrazu badania zrobią to się dowiem.

Ps.Na piątek mam do dermatologa,zobaczymy co powie.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Brak magnezy też tak miałam i powiem kup sobie tabletki skrzypowita magnez do picia albo w tabletkach albo pij
herbatę ze skrzypu również wzmocni Ci paznokcie :)
 

Roksana133

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
Hejka dzierlatki xDD Byłam w piątek u tego lakarza...powiedziałam mu żeby przepisał jakiekolwiek tabletki lub coś innego byłe by tak włosy nie wypadały.Lecz on chyba przesadził,bo jak poszłam do apteki to nie bylo tam tego leku i babki musialy zamówić.Zapytały mnie też czy mam świadomość ile to kosztuje xDD A ja jak glupia że nie a ona mi na to że ok 230 zł!!!! za 10 Tabletek!!! Lekarz na głowe chyba upadł tyle kasy za tak mało tabletek!! Jak je przyślą do apteki i je kupie to wam powiem jak się nazywają bo ja pisma lekarskiego nie znam xDD No ale może pomogą.
 
Do góry