Straciłam W Wiare W Porzdnych Facetów:(

kasiaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Cześć wszystkim od niedawna zaczęłam sie zastanawiać czy istnieja prawdziwi porządni mężczyzni??? Już nie jeden raz miałam faceta, ale to w jaki sposób oni mnie traktują pokazując to że zależy im tylko na sexie było straszne ja rozumiem wszystko, ale czy faceci musza mnie ranic nie jestem zła a odwrotnie wielu facetów których poznałam juz mówiło że takiej dziewczyny to tylko szukac ze świeczka!!! Potrafie kochać i jestem wierna, nie wymagam wiele poprostu chce byc kochaną w związku który opierał by sie na szczerości wierności i miłości: myśle że takich dziewczyn jak ja nie jest dużo w tych czasach (bez urazy) czasmi czuje że powinnam sie urodzi kilkanaście lat temu!!!! Czekam na odpowiedzi:))) :papa:
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
dużo jest pożadnych facetów (ja? :p )
tyle że Ty chyba źle trafiasz...
 

don

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2005
Posty
66
Punkty reakcji
0
Dokładnie Vito...
Jedna rada : Olewaj cwaniaczków "na żel i po solarium"
Oni myślą że są bóstwem :)
 

MichaelLeePlatt

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
66
Punkty reakcji
0
Porządnych facetów jest sporo, stwierdzam za to że brakuje porządnych, wiernych kobiet. "Fura, skóra i komóra" robią swoje, niestety...Trudno dziś o wartościowego człowieka.
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Moim skromnym zdaniem każdy z nas chce by związek opierał sie na szczerości, wierności i miłości. A co do tych facetów... to istnieją prawdziwi "porządni" ale mają wady (jak normalni ludzie), które nie każdemu sie podobają.
 

maly-kati

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
63
Punkty reakcji
0
Miasto
B-Biała siti^^
taaa, kazdy oczywiście mówi, że on jest porzadny, ale ja osobiście znam tylko KILKU fajnych, porzadnych facetów, ale oni zawsze mają też super dziweczyny i nadają sie tylko jako koledzy <_<
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
To zależy jak rozumiesz słowa "fajny" i "porządny"

Niektórzy naprzykład mogą być porządni, a nie być przystojni, inni mogą nie być przystojni i tylko dlatego nie mają okazji pokazać dziewczynie ( bo jej nie mają ) że wcale nie są porządni, a kilku może być i przystojnych i fajnych i porządnych.. :p Trzeba się zastanowić czego sie oczekuje od partnera w pierwszej kolejności.. Bo ideałów nie ma ;]

To się tyczy rzecz jasna obu płci :p
 

Justysia122

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
442
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja też sądze ze jest wielu porządnych facetów tylko po prostu w tej chwili nie masz do nich szczescia ale wiedz ze to się zmieni na pewno . Za pewne na Twojej drodze w najmniej spodziewanym momencie spotkac krórlewicz na białym rumaku który Cię uszczesliwi :D I nie martw się o nic .. Szczególnie jesli ty jestes wierna to znajdzisz kogos takiego jak Ty :) Zasługujesz na to
 

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
Muszę Cię rozczarować kasiu ale ładne dziewczyny za zwyczaj traktuje sie przedmiotowo bo one nie mają charakteru.
Jedynym porządnym facetem jest Chuck Norris... Nieskromnie przyznam ze jestem jego reinkarnacją!
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
ja lubie ładne laski ale nie puste lalunie. A Chuck Norris to normalnie ściany mojego bloku roz:cenzura:a.....
 

lopez2001

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Kasiu są porządni faceci i napewno trafisz na kogoś takiego tylko musisz być cierpliwa.Ja osobiscie mógłbym powiedziec ze dziewczyn którym można byłoby zaufać jest teraz bardzo mało.Pozdrawiam :D :D :D
 

Darkstar

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
319
Punkty reakcji
0
A ja żeby było mieszniej w uczciwe kobiety...No i co mam zrobić?Zastrzalić się? :/
 

xi-bit

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marsa
Eh wyjaśnienie tej sytuacji jest tylko jedno... W dzisiejszych czasach zdecydoiwanie łatwiej znaleźć porząnego faceta niż kobietę :/ po prostu patrzysz nie tam gdzie powinnaś i nie na to co powinnaś...
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
40
wiesz, są i tez wporzadku kolesie :) nie mozesz pochopnie oceniać wszystkich, moze akurat Ty trafiłas na samych czóbow, w co nie watpie, ze coraz wiecej ich jest :p (no i bez urazy ;) )
 

Siwek

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
...in my way...
Jasne, że istnieją jeszcze porządni i normalni faceci. (ja takiego znalazłam :) )
Ale niestety trzeba ich ze świecą szukać, bo w większości faceci teraz robią z siebie takich macho żelusiów... co wcale jak dla mnie nie jest fajne. :/
 
Do góry