"stracilam ochote"

weedkeeper

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
ludzie mam nastepujacego zonka. jestem z moja dziewczyna juz spokojnie ponad roczek. podczas sexu ona mowi nagle "nie mam ochoty". yyy czy to u kobiet normalne? a moze to ja cos zle robie? kurde, pomozcie prosze.
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
zonka, kurde, spokojnie ponad roczek
weedkeeper podstawowe pytanie: ile macie lat?

sex czyli miłość fizyczna to jest "dodatek"... do prawdziwej miłości

Dziewczyna poprostu nie jest gotowa na sex z Tobą dlatego się broni!! Musisz poczekać ....

popieram mojego przedmówcę...

jeżeli traktujesz sex tylko jako "ugabugafigofago" to nic dziwnego, że dziewczyna się wzbrania
 

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
Może ona nie chce jeszcze tego pierwszego razu
Może nie jest jeszcze na to gotowa

Jeśli kocha to poczeka :p (weedkeeper)

Nic na siłe ;)
 

lool_Madzia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
Ja na poczatku również zadaję takie pytanie jak Locke: Ile Wy macie lat???

I tak mi się poza tym wydaje, że ten temacik powinien się w innym dziale znajdować, no ale trudno:)

Uważam, że Twoja dziewczyna nie jest jeszcze gotowa, może ją zbyt naciskasz> ona aby Cię nie zawieść chce spróbowac, jednak podczas zbliżenia zdaje sobie sprawę że nie chce!!! I napisałeś też że jesteście razem rok> jeżeli jesteście jeszcze młodzi to naprawdę jest niewiele, a jeśli macie juz jakieś tam życiowe doświadczenie, to może Twoja partnerka ma za sobą ciężkie wspomnienia z przeszłości, które ją w tym momencie blokują!!!

Porozmawiajcie szczerze, to będzie najlepsze rozwiązanie:)
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
hmm z tego co ja zrozumialam to oni juz dawno sez uprawiaja a moze po prostu za czesto ją do tego namawiasz? i ona nie chce tak czesto? pamietaj ze sex to tylko przyprawa a nie danie główne...
 

weedkeeper

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
czy ktos w ogole przeczytal to dokladnie? proponuje korki z czytania a dopiero potem korzystanie z forow.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Daj jej narazie spokój z tym sexem i nie zaganiaj laseczki do łóżka, jeśli będzie miała ochote to sama Cie podkusi i dojdzie do tego... Tylko poczekaj...
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ale to jak?! uprawiacie sex i ona w samym srodku mowi nie mam ochoty? :mruga: czy jak?
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Podczas - to jest w którym momencie? Bo to co dla ciebie jest już "podczas" dla niej może być w zasadzie przed. ;)

Może przerywa, bo uważa, że jeszcze nie czas.
Może boi się ciąży a nie omówiliście antykoncepcji.
Może ma akurat problem ginekologiczny i się wstydzi (np. zapach).
Może zwyczajnie zrobiłeś jej krzywdę albo coś poszło nie tak i przeszło jej.
 

weedkeeper

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
dobra, no wiec sprawa wyglada tak: wieczor, lozko, leze sovie no i ona mnie napada no bo ma ocghote. (mam nadzieje za jak narazie wszystko jasne). no i juz jestesmy przy rzeczy ona przerywa i slysze slynne slowa : "stracilam ochote". jesli nadal cos jest niejasne to piszcie spokojnie;)
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Co to znaczy napada na mnie. Czy mowa o pocałunkach, o pettingu, o normalnym seksie - to jest bardzo szerokie słowo i nie mam pijęcia na którym etapie jesteście.
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
dobra, no wiec sprawa wyglada tak: wieczor, lozko, leze sovie no i ona mnie napada no bo ma ocghote. (mam nadzieje za jak narazie wszystko jasne). no i juz jestesmy przy rzeczy ona przerywa i slysze slynne slowa : "stracilam ochote". jesli nadal cos jest niejasne to piszcie spokojnie;)


a moze po prostu to ona caly czas sie Toba 'zajmuje' a Ty jej nie dotykasz i wtedy ja opuszcza podniecenie?
 

flower18

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Własnie jak ktos tu wspomnial ile macie lat? nie kazdy jest gotowy na sex Poprostu do tego trzeba dorosnac Sex to nie tylko sfera fizyczna ale psychiczna i mocno oddzialowuje na psychike szczegolnie mlodych osob i nie tlyko kobiet. Czasem 15 latka potrzebuje tego a niekiedy 20 latka zaczyna czu dopero taka potrzebe i nie mamy na to wlywu To normalne i trzeba to zrozumiec.
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
czyli pewnie ktos ma problem z wypowiadaniem sie. mianowicie? weedkeeper.

coz. pewnie nie dochodzi nawet do stosunku ; ) i on dramatyzuje.
 
Do góry