Stosunek przerywany?

Status
Zamknięty.

Magneskowa

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej!
mam do was pytanie. Od niedawna stosuje z moim facetem stosunek przerwany. Ale mam jedną wątpliwość. Po jego wytrysku on kocha się zę mną po raz drugi. Czy jest możliwość ze resztki nasienia mogły zostać na prąciu i przedostać się do mojej macicy?
Pozdrawiam.
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
Stosunek przerywany to nie jest skuteczna metoda antykoncepcji.
 

pajęczyca

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Małopolskie
Na 1000% tak! Nawt gdy On wycofa się przed wytryskiem z jego penisa podczas stosunku wypływa kilka kropel substancji, w której znajdują się plemniki, więc naprawdę ta metoda jest jedną z najgorszych. Może warto ją czymś "wspomóc" np. globulkami dopochwowymi?
 

lady.

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Znam jedną taką co się chwaliła, że na gumki nie wydaje :) 18 lat w marcu skończyła, i 3 tygodniowego synka ma :) Walnij się mocno w łeb dziewczyno, zanim życie sobie zmarnujesz... tabletki, plastry, gumki, cokolwiek.
 

pajęczyca

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Małopolskie
A ja znam taką co się śmiała z takiej co zaszła w ciąże jak miała 15lat a potem pół roku później sama zaszła
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Hm.. dlaczego niektóre kobiety myśla że stosunek przerywany jest skuteczny ??

Ciągle mi ta myśl nie daje spokoju.

Tak jest taka możliwość. - Stosunek przerywany jest bardzo mało skutecznym sposobem Antykoncepcji.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
Hej!
mam do was pytanie. Od niedawna stosuje z moim facetem stosunek przerwany. Ale mam jedną wątpliwość. Po jego wytrysku on kocha się zę mną po raz drugi. Czy jest możliwość ze resztki nasienia mogły zostać na prąciu i przedostać się do mojej macicy?
Pozdrawiam.
oczywiscie jezeli nie chcesz zostac mama to zacznij myslec o antykoncepcji,bo nie wiem czy wiesz ale stosunek przerywany nie jest zadna antykoncepcja
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
jest już co najmniej kilka tematów o stosunku przerywanym!! szukanie nie boli
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Znam jedną taką co się chwaliła, że na gumki nie wydaje :) 18 lat w marcu skończyła, i 3 tygodniowego synka ma :) Walnij się mocno w łeb dziewczyno, zanim życie sobie zmarnujesz... tabletki, plastry, gumki, cokolwiek.
heh
gdzie w was godność człowieczenstwa?
posiadanie dziecka,choćby nieplanowanego to jest zmarnowanie sobie życie?
walnij Ty sie mocno w łeb ;]
 

lady.

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Posiadanie dziecka w tak młodym wieku jest marnowaniem sobie calutkiego życia. Brak pieniędzy, brak wykształcenia, bez szans na pracę, stracona młodość, wyżej wymieniona nie ma wsparcia rodziców. Jeżeli patrzenie jak dziecko głoduje nie jest dla matki koszmarem, to nie jest matką.
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
Posiadanie dziecka w tak młodym wieku jest marnowaniem sobie calutkiego życia. Brak pieniędzy, brak wykształcenia, bez szans na pracę, stracona młodość, wyżej wymieniona nie ma wsparcia rodziców. Jeżeli patrzenie jak dziecko głoduje nie jest dla matki koszmarem, to nie jest matką.

Może nie tyle marnowaniem życia, co młodości.
Zmarnowane życie to mogłoby mieć dziecko.

Czemu z góry zakładasz, ze młoda matka nie ma wsparcia rodziców??
Znam kilka młodych matek, one owe wsparcie posiadają, ze strony rodziców, rodziny, chłopaka/ojca dziecka. Ciąża i dziecko nie są ani nie były więc dla nich tragedią. Szkołę kończą, pieniądze mają. Praca zawsze się znajdzie, wystarczy poszukać. Nie mówię, że od razu będzie się zarabiało 2000 na rękę, ale na utrzymanie wystarczy.
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
tematów już było x więc ten zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry