Stosowanie żeli intymnych a starania o dziecko

N

natulka123

Guest
Witajcie. Mam problem z zajściem w ciążę. Oboje jesteśmy zdrowi. Jedynym problemem jest moja dolegliwość, a dokładniej problem z nawilżeniem. Radzimy sobie z tym poprzez stosowanie żeli intymnych. I w związku z tym mam pytanie. Czy takie żele mogą utrudniać zajście w ciąże? Może ja nieodpowiedni stosuję? Bardzo długo się już staramy i próbuję znaleźć tego przyczynę. Dzięki za pomoc.
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
Żel ma za zadanie ułatwić poślizg, a nie utrudniać zajście w ciążę, chyba że jest z dodatkiem plemnikobójczym. Radzę iść do lekarza tobie i twojemu partnerowi, na forum nikt nie zdiagnozuje przyczyny
 

dunkiii

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2012
Posty
30
Punkty reakcji
0
Ja również mam podobny problem. Byłam z tym u ginekologa, jednak zalecił mi ogólnie stosowanie żelu nawilżającego. Polecił mi jeden, wykupiłam go po czym okazało się, że jestem uczulona na jeden z jego składników. Może ktoś również jest alergikiem i może polecić jakiś żel intymy, który dobrze nawilża, a nie powoduje podrażnień ?
 

siwka

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
62
Punkty reakcji
0
no tak bywa jak się kupuje byle co. Miałem problem z jedna marką bo kobieta dostała po jakimś czasie uczulenia na skórze i nie było ciekawie.
wszystko co dobre jest troche droższe :) aktualnie (jeśli moge podać) używam tego http://www.zostacmama.pl/ i podoba mi się że głównie na bazie wody bo naprawde szybko wsiąka :D
 

dunkiii

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2012
Posty
30
Punkty reakcji
0
o już kiedys słyszałam o tym żelu. Chyba kupię i spróbuję . Czytałam na tej stronie o nim. Ma duzo zalet. Dla mnie wazne jest że podstawą jego składu jest oczyszczona woda. To oznacza, że jest bezpieczny i nie bedzie podrażniał. Pozdrawiam. Ten środek jest ogólno dostępny jak zrozumiałam???;>
 

siwka

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
62
Punkty reakcji
0
no wejdz na stronę i sprawdz. Ja nie miałem problemu z kupowaniem go. Woda w tym podoba mi się najbardziej za to że wchłania się szybko i nie pozostawia żadnych śladów, jakby się żelu wogóle nie użyło. Co prawda kosztuje ale idzie tutaj jakoś za cene
 
Do góry