Stopka w php-fision

XONICC

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2007
Posty
750
Punkty reakcji
0
Witam

Chciałem edytować stopkę w php fusion ale nie wiem jaki plik za stopkę odpowiada.

Chciałbym zmienić zamiast:

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 || PE IV by eXtreme Crew

na:

Skrypt sponsoruje PHP-Fusion v6.01.6


Wie ktoś gdzie można t zmienić?
 

XONICC

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2007
Posty
750
Punkty reakcji
0
Mam!!!


Piszesz nie na temat.. Bo nie pytałem się nikogo o zgody tylko jak to edytować
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
to poprosimy zgode na pismie a raczej nikt ci tu nie pomoze bo cchesz zrobic cos nielegalnie a tu takim nie pomagamy ;p
 

XONICC

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2007
Posty
750
Punkty reakcji
0
Ciemniaku widzisz co napisałem?:

Chciałbym zmienić zamiast:

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 || PE IV by eXtreme Crew

na:

Skrypt sponsoruje PHP-Fusion v6.01.6

NIE CHCĘ USUNĄĆ STOPKI!!!!!! A zmienić jej treść. Na to otrzymałem zgode od xfusion
 

kulmen

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2007
Posty
95
Punkty reakcji
0
Rzucanie epitetami raczej nie świadczy najlepiej o Twojej kulturze osobistej. Nie dziw się nikomu, że Ci nie wierzy na słowo. Bo osoba, która wierzy obcej osobie na słowo jest po prostu naiwna. Więc nie dziw się, że jeśli nie potrafisz udowodnić tego co mówisz to co do pytań dotyczących działań mogących naruszać prawo autorskie możesz nie uzyskać od nikogo odpowiedzi.
Ja Ci pomogę nie dlatego, że Ci wierzę tylko dlatego, że sprawa jest banalna i nie wykracza poza zwykłą znajomość komputera. Nie pomogę nikomu w łamaniu zabezpieczeń, ale czegoś takiego jak zabezpieczenia w PHP-Fusion nie ma. Pliki PHP to pliki tekstowe. W systemie istnieje takie narzędzie jak szukaj. Chyba więcej nie muszę mówić...
 

XONICC

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2007
Posty
750
Punkty reakcji
0
Dobra sory wszystkich ale mnie poniosło.

Chodzi dokładniej o kolor tekstu a nie treść. Chcę zmienić kolor tego tekstu bo pomarańcz w ogóle nie pasuje do mojej www :p
 

kosa351

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Stopkę można dowolnie modyfikować. Wystarczy nawet PHP-Fusion z linkiem przekierowującym na stronę główną php-fusion. Gdzie ją modyfikować. To proste.
Szukasz w pliku theme.php w skórce, której używasz i szukasz linijki odpowiadającej za ten tekst. Będzie to gdzieś zawarte w <td class='footer'>.
 

zofia_g

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
35
hm jeżeli jeszcze sobie nie poradziłeś to w głownym katalogu masz taki plik footer.php w nim są zawarte wszystkie adnotacje z stopki :)


Pozdrawiam
 

XONICC

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2007
Posty
750
Punkty reakcji
0
Hmm chyba jednak nie.W pliku: theme.php nie ma żadnych tekstów typu: Powered by PHP-Fusion v6.01.6 Edit//: Już jest ok. Wielkie Wam dzięki
 
Do góry