Stopa

marta050

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hejka. Mam pewien problem. Od ponad tygodnia boli mnie stopa szczegolnie przy chodzeniu. nie jest to bol bardzo mocny. Nie mogę wyciagnąć stopy bo mnie boli. Przy poruszaniu palcami klade druga reke na stopie w miejscach kosci stępu. Gdy ruszam czuje jakby mi kosci trzeszczaly boli mnie przy takim poruszaniu cala mechanizm budujący duży palec. Ciężko mi zgiąć palce u nogi. proszę o pomoc......bo nie wiem czy mam iść do lekarza czy nie. Na początku myślałam, że tylko naciągnięcie mięśni ale to jednak nie to. Pomocy!
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Tylko do lekarza, niech da skierowanie na rentgen. Czy stopa sinieje?
 

marta050

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Byłam u lekarza już jakiś czas temu. Z koścmi wszystko w porządku. Wyszło że mam zapalenie śródprostownika palca stopy. Miał ktoś podobnie, albo wie na czym to tak dokładnie polega? Lekarz przepisał mi maść i tabletki i powiedział, że jak nie przejdzie to trzeba będzie szyne założyć. I właściwie wtedy miałam ferie. na początku smarowałam maścią, a potem przestałam bo nie bolało, ale gdy znów zaczęła się szkoła to ból powrócił. Myślałam, że przez ferie podleczyłam stope lecz to było tylko chwilowo.
 
Do góry