Stolarze na Sląsku

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Mam może troszkę nietypowe pytanie : Powiedzcie,proszę czy w dzisiejszych czasach znajdzie się dobrego stolarza w Polsce?, a konretnie na śląsku? Gdzieś ostatnio wyczytałam, że dobrzy stolarze powyjeżdżali za granicę albo porzucili swój zawód, bo wszyscy kupują meble w Ikei itp. Wiem, że stolarka to dosyć pracochłonne zajęcie i wiem, że trzeba dużo zainwestować, zanim się rozpocznie działalność. Taka jedna obrabiarka np. feldera kosztuje majątek, ale mimo tego nie chce mi się wierzyć, że nie ma dosyć ludzi, którzy jednak chętnie kupują meble na zamówienie? Co o tym sądzicie? Serdecznie pozdrawiam i do ewentualnego usłyszenia.:)
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Pewnie że są dobrzy stolarze w Pl ale że jest ich tak mało mają wygórowane ceny no i terminy na pól roku...ale nie ma co się dziwić,tak jak piszesz na porządny sprzęt stolarz musi wydać sporo kasy, więc musi mu się to jakoś kalkulować. A wracając do twojego pytania, nie pytałabym w sieci o jakieś podpowiedzi, lepiej popytaj znajomych, w okolicy itp. Dobrego stolarza poznasz po efektach jego pracy..
 

Zorund

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
Miasto
Wieluń
Jak szukać na śląsku stolarzy to tylko w Dobrodzieniu, zresztą sami poczytajcie:
http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120925/HISTORIALOKALNA/120929869
 
Do góry