sterydy, odżywki, białko itp.

skorpion-sko1

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Co myślicie o sterydach itp. bo muszę trochę dopakować ale słyszałem na temat tego tyle żeczy że już nie wiem co z tym zrobić barć nie barć....
 

skorpion-sko1

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
http://allegro.pl/item728106081_hgh_hormon_wzrostu_wzrost_masy_bez_tluszczu.html to chciałem ostatnio zakupić
 

CrazyMan

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Gdańsk
Żeby osiągnąć jakiekolwiek rezultaty musisz regularnie ćwiczyć (2-3 razy tygodniowo, najlepiej siłownia) + musisz mieć koniecznie stałą, odpowiednią dla Ciebie dietę. Jeżeli zależy Ci na przybraniu masy polecam zgłębić trochę informacji z www.kfd.pl Suplementy, sterydy itp. nic Ci na początku nie dadzą, możesz w ostateczności zacząć je brać po około kilku miesiącach ćwiczeń, byle nie na starcie. Sterydów nie polecam. Jak już to kup Kreatynę i Białko. Sama dieta to 70% sukcesu więc zadbaj o nią.
 

sebalzk

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
stąd
No nie do końca się zgodzę, że dieta to 70%, przynajmniej na początku przygody z siłownią. Wtedy jakkolwiek byś nie ćwiczył do odnotujesz jakiś tam progres, dlatego nie warto od samego początku inwestować w odżywki, a tym bardziej koks. Wg mnie 2 treningi to troszkę za mało :)
A to z linku to jest tylko chwyt marketingowy, jedyny efekt brania tego szajsu, to efekt placebo :)
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Dokładnie. Sterydy to syf i nic więcej. To jest dobre dla tych którzy lubią "pozować" przed laskami. Ostatnio taka duża szafa się mnie przestraszyła a nie jestem wcale mocno umięśniony. Do tego po zastrzyku musisz ćwiczyć intensywnie bo inaczej zostanie ci taki flap a jest to ohydne. Więc tak jak mówię, jeśli chcesz super szybko przypakować to weź sterydy ale ma zbyt wiele minusów. No jeszcze z suplementów jest nitrobolon ale jeśli poważnie rozważasz swoje treningi to broń boże nie bierz tego na początku ćwiczeń bo w przeciwnym razie nie będziesz miał :cenzura:ch efektów.

Btw:popracuj najpierw nad pisownią.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Spox, lykaj sterydy i bialka!!! Watroba i nery na dzin dobry, serce na koniec a jeszcze po drodze wstyd, bo nie zaspokoisz laski przez awarie sprzetu :D Ale pakuj, bedziesz nadmuchany i nic poza tym. Tak jak inni pisza, systematyczne cwiczenia na sucho i dieta!!! Odpowiednia oczywiscie!!!
 

thorN89

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
1
musisz jeść, ćwiczyć,jeść, spać.

jeść oczywiście taką żywność jak pełnowartościowe białko czyli pierś z kurczaka/indyka, twaróg, ryby, odżywka białkowa.
węgle najlepiej o niskim indeksie glikemicznym czyli brązowy ryż czy kasza gryczana badź makaron z mąki durum typ 2000, mąką razowa żytnia typ 2000.
do tego warzywa.
no i zdrowe tłuszcze czyli oliwka z oliwek, orzechy włoskie.
najlepiej to wejdz na forum kulturystyczne i tam poczytaj.

zegnam.
 

Hardstylefucker

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Siema mam pytanie kupilem 100caps 'METANOLONU'z Lyka Labs to jest meta indyjska. Mam do tego Power Gain 3kg i Gainera 1 2kg dobre połączenie??
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
jaki staz na siłowni? jakie wymiary? ile lat masz?
 

priest

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
141
Punkty reakcji
3
Diva ziomek - jesteś moim nowym idolem. A potem jak ta szafa się ciebie przestraszyła to się obudziłeś zlany w łóżku: P

Hardstylefucker - z doświadczenia wiem, że 1 tab do kazdego większego posiłku wystarczy (w sumie 3 dziennie). Meta to nie jest masówka a raczej dobry środek na kickstart. Większej ilości raczej nie ma sensu bo jedynym efektem dodatkowym to retencja wody która i tak opadnie po cyklu a efektów masowych między 15mg/dz a 40mg/dz nie widziałem diametralnych.
 

enirlo

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
48
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Cwicze od 3 lat... duzo wiem o dietach i sterydach... zgadzam sie z wiekszoscia kolegow... sterydy to lipa wielkie bagno... sterydy sa tylko po to zebys nabral szybko cialka i zaszpanowal ale sily duzo nie przybedzie... a jak zaczniesz juz je brac przez np: pol roku i bedziesz juz niezle ubity to po tobie... gdy bierzesz sterydy to miesnie i masa twojego masa wzrasta a kiedy przestaniesz to twoje miesnie z czasem beda zwisac jak nie powiem co... flaczeją... wiec nie widze sensu wciagac sie w sterydy bo gdy bedziesz chcial z nimi skonczyc to bedziesz sie wstydzil z domu wyjsc... cwicze 3 lata mam 16 lat a w bicepsie mam 37cm... potrzeba cierpliwosci, czasu, diet, i duzo bialka po cwiczeniu tylko nie sztucznego... najlepiej jesc po cwiczeniu ryby czy parowki... to tyle...
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Cwicze od 3 lat... duzo wiem o dietach i sterydach... zgadzam sie z wiekszoscia kolegow... sterydy to lipa wielkie bagno... sterydy sa tylko po to zebys nabral szybko cialka i zaszpanowal ale sily duzo nie przybedzie... a jak zaczniesz juz je brac przez np: pol roku i bedziesz juz niezle ubity to po tobie... gdy bierzesz sterydy to miesnie i masa twojego masa wzrasta a kiedy przestaniesz to twoje miesnie z czasem beda zwisac jak nie powiem co... flaczeją... wiec nie widze sensu wciagac sie w sterydy bo gdy bedziesz chcial z nimi skonczyc to bedziesz sie wstydzil z domu wyjsc... cwicze 3 lata mam 16 lat a w bicepsie mam 37cm... potrzeba cierpliwosci, czasu, diet, i duzo bialka po cwiczeniu tylko nie sztucznego... najlepiej jesc po cwiczeniu ryby czy parowki... to tyle...

"dużo wiem o dietach"
"po cwiczeniu najlepiej jeść parówki"

:bag:
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Generalnie pojęcie ludzi o sterydach mnie rozwalają. Tego typu mity że po sterydach nie staje i mięśnie flaczeją jak się przestaje ćwiczyć to dajcie sobie spokój. Odstawce dietę i ćwiczenia to zobaczycie jak szybko forma spadnie. Dla przykładu dam dwie fotki nie wiem czy ktoś kojarzy Kevin Lewrone
W sezonie http://img129.imageshack.us/img129/5237/levrone55yb3.jpg
i poza sezonem http://img149.imageshack.us/img149/2687/kev6ju1.jpg

Typ taką masę robi w 18tygodni więc nie oszukujmy się ze to tylko suple, co prawda jest strasznie zawzięty i jego trybu życia nie wytrzyma każdy z nas.

NO z tymi parówkami to też doje.bał
 

enirlo

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
48
Punkty reakcji
3
Wiek
28
chodzi ogolem o produkty zawierajace duzo bialka... ale sory chyba musze tutaj mowic doslownie bo nie ktorzy nie rozumieja...
:]
 

enirlo

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
48
Punkty reakcji
3
Wiek
28
no nie wiem co se mozesz myslec ale wiesz mi nie brakuje sily ani miesni... twoj problem ze nie pasuje :lol: jest forum kazdy miec moze wlasne zdanie twoje dla mnie nie ma znaczenia :D
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Jakie wy jecie parówki które zawierają białko bo ja parówek nie jem już od dłuższego czasu i może to był błąd :mruga:
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
no nie wiem co se mozesz myslec ale wiesz mi nie brakuje sily ani miesni... twoj problem ze nie pasuje :lol: jest forum kazdy miec moze wlasne zdanie twoje dla mnie nie ma znaczenia :D

oczywiście to jest forum i każdy ma swoje zdanie, ale na litość Boską nie wprowadzajmy tym swoim własnym zdaniem kogoś w błąd że najlepiej jeść parówki po treningu, czy w ogóle w diecie ;)
 
Do góry