statyw obracający nózki o 180stopni

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Witajcie,

Co sądzicie o tym statywie http://www.foto-tip.pl/sklep/statyw_triopo_mt_128_z_glowica_nb_1s___zestaw-p-1775.html
Dobre w nim jest to, że mozna jego nózki obrócić o 180stopni podczas transportu. Niewątpliwie ułatwia to pracę.
Poza tym wykonany został z nowej generacji stopu aluminiowo magnezowego, który cechuje się połączeniem niskiej wagi oraz wysokiej wytrzymałości.

A wy co o nim sądzicie?
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
drogi, jesli nie zajmujesz się fotografią profesjonalnie to nie ma sensu. poszukaj czegoś tańszego, za ok 100 zł można znaleźć przyzwoite statywy na lata. Zaoszczędzoną kasę wydaj np na dodatkową kartę pamięci lub zestaw baterii, może filtr. wydawanie 300zł na statyw to moim zdaniem za dużo dla początkującego, a profesjonalista nie będzie pytał bo doskonale wie czego potrzebuje :)
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
"profesjonalista nie będzie pytał bo doskonale wie czego potrzebuje"? tak, jesteś tego taki pewien? To dlaczego powstają te wszystkie fora internetowe, na których profesjonaliści dyskutują ze sobą na tematy sprzętowe mimo, że doskonale wiedzą czego chcą? :p
Przekomarzą sie e sobą po prostu, tak? :p

A dla tych, ktrych interesuje bardziej ten statyw to pojawił się juz jego test tutaj: http://www.fotopolis.pl/index.php?n=11336
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
oni dyskutują który lepszy, oni wiedzą czego chcą, spierają się który lepszy. Tak jak z aparatami lustrzanymi typu lowlevel, wszystkie są podobne różnią się nieznacznie.
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
na fotograficznych forach to co się dzieje, to dramat. Ci ludzie potrafią sie spierać o najdrobniejszy szczegół :D
ale przynajmniej jak zadasz pytanie 'co kupić' to odpowiedzą ci tak rzetelnie i konkretnie, że można się zgubić w profesjonalizmie odpowiedzi :D
Dobrze, nie dobrze, dobrze :)
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
A wiecie czy ten statyw można kupić tylko w foto-tipie?
Bo tak patrzyłam po różnych sklepach i nigdzie go jeszcze nie ma.
Jak dobrze, że jestem z Krakowa.
Wszystko, co najlepsze to dzieje się w Krakowie :D
Nie macie takiego wrażenia? :p

A co do for fotograficznych to... faktycznie spierają się tam o każdą, najdrobniejszą pierdołkę :)
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
Ja tam jestem z Gliwic i nie narzekam, często koncerty jakieś inne atrakcje. Dużo się dzieje w moim mieście :)
 

V jak Vendetta

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
Ano pewnie, że trzeba zachwalać swoje miasto.
W Gliwicach faktycznie dzieje się trochę. Jest tam sporo studentów więc miasto musi się jakoś troszczyć o ich rozrywkę ;)

A co do statywu z foto-tipa... faktycznie solidnie wygląda, a to, że drogi to tylko świadczy o jego dobrej konstrukcji. Chciałoby się taki mieć ;)
 
Do góry