starszy,młodszy a może rówieśnik - jaki(a) partner(ka)???

madzia200

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
19
Punkty reakcji
1
Miasto
radom
no modszy czasem duzo mądrzejszy od dorosłych factów ;;;; :p ale wiek nie gra tu zadnej roli
 

Wila

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice
Starszy... racja...
Ale starsi mają też jedną wadę...
Często zależy im tylko na łóżku...
Hmmmmmm
Ale to się zdarza juz u coraz młodszych...
Więc co tu dużo mówić...
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
starszy
nigdy mojej uwagi nie przykuwali młodsi lub rówieśnicy, ale nie przeczę, że jeśli by poznała 'akuratnego' to bym sie z nim nie związała
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
tez wole starszych tak do 8 latek moglby byc ;) :p ale raczej mam szczescie do mlotszych wiec mlotszy w ostatecznosci o 2 latka :zdziwko: , no i rowiesnicy :hyhy: no ale kto wie co przyniesie los, jak serce zapika to pewnie wiek nie bedzie gral roli :hyhy:
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
czarnaaa - błąd myślowy (mój) ;)

myślę, że mogłabym się zdecydować na związek z młodszym tylko wtedy, kiedy bym starsza była :) bo teraz jakos sobie tego nie wyobrażam
no ale serce nie sługa
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
no właśnie i tu jest problem. Bo serce samo wybiera bez naszej zgody
ale jakis wplyw zawsze mamy, a skoro na cos sie decydujamy to wydaje nam sie ze to jest dobra decyzja, wtedy chyba wiek ma najmniejsze znaczenie..a faceci tak czy siak to wieczne dzieci :hyhy:
 

outsider

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
234
Punkty reakcji
0
Zgadzam sie Selena z Toba ze faceci to wieczne dzieci, przez kogo ??Przez was mozecie z nami robic wszystko jezeli traficie nas strzala amorka :):)
Jezeli chodzi o wiek jezeli jest sie naprawde zakochanym to wiek nie ma znaczenia.
 

XBlant

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Ja wole młodsze o rok czy coś takiego, ale nie młodsze a wogóle podoba mi się taka jedna. :D
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ważne żeby był dojrzały emocjonalnie, czasami 16 latek jest bardziej dojrzały niż 20 latek ;) ale tak ogólnie to raczej nie młodszy :| może dlatego ze tak to się już przyjeło, w tym wieku młodszy to nie bardzo... może w wieku np. 30 lat mieć faceta który ma np. 27 to jeszcze okey :p
 

outsider

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
234
Punkty reakcji
0
Wiek jest niewazny.Liczy sie tylko to cos nie wiek i nie wyglad, tylko to cos.
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
XBlant, witam serdecznie na forum naszym ciebie

mi tam wszystko jedno bo mialam i mlodszych i starszych ;)
 

sagusss

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2005
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
REDA
A ja mma starszego o 2 lata i jest super:) on sie ze mna dogaduje a nieraz nawet z moim bratem ale zmoimi rodzicami też umie pogadac wiec jest sper ;) a pomysly tez nieraz ma dziecinne choc moze nie takie jak wymieniliscie :p
 
Do góry