starsze dziewczyny ;-p

Swistak9993

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Olesno
mnie nie chodzi o seks

być może to że mam starszą siostrę o 2 lata no i se kumplowałem z jej koleżankami i tak mi zostało

szczerze to mi se podobały jak zacząłem wkręcać się w świat zabaw i podrywu to miałem jakies 15-16 to podrywałęm 20 latki :D jakoś zawsze lepiej mi szło podryw do starszych ale z młodszymi też szło ale nie było takie wpadające w pamięć jak te z tymi starszymi

każdy ma inny gust a o gustach nie będziemy dyskutować

ale znam kolesi którzy są od mnie starsi o 5-7 lat i do rówieśników lub starszych kobiet boją sie zagadać i dlatego mają dziewczyny o 5-7 lat młodsze ja tam niczego nie krytykuje to nie moja sprawa i niech każdy robi co chce ale jak chce to mogę swoją opinie wyrazić na ten temat i wierz mi że mam kumpla o 2 lata młodszego i bardzo poważnie myśli o przyszłości i na te rzeczy nie ma reguły

świstak nie wiesz dokładnie jaka jest różnica wieku twoich rodziców???? nie no widzę ze nie jestem sam kto dokładnie nie wie ile to rodzice mają lat zawsze muszę się zastanowić żeby se nie pomylić i mimo to i tak se pomyłki się zdarzały
Mi też sie zdarzają pomyłki:).Tata ma chyba 40 w tym roku 41 a mam za miesiąc chyba 44

fajnie sformułowane zdanie :p
THX
 

marek64

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
Kozy City
Sorki wcześniej nie moglem - praca BB)
a chodziło o to że nie lubię ZBIERACZY I TESTOWANIA
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Życie jest piękne, a to co co wniesiesz do tego życia jest twoją zasługą, podzielić się z kimś swoimi przeżyciami.
Być może to co chciałem wcześniej kiedyś napiszę, zdradzę tyko że ma na imię Teresa i nie widziałem jej xx lat.
to był schemat 17/21.

pozdro Mark :papa:
 
J

J.B

Guest
To pracuj aż ci garb wyrośnie
Psi. :] miałem opisać pewną historie starszej dziewczyny w związku /17& 21/ ale nie dla użytku pracusi czyimś kosztem

Do kogo to? I o co chodzi z "pracusiem" oraz "czyimś kosztem", co to ma do tematu?

a chodziło o to że nie lubię ZBIERACZY I TESTOWANIA
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

o jakich zbieraczach i testowaniu mowa?

Czyżby w szpitalach psychiatrycznych wstawili komputery?

Beam Me Up, Scotty!
 

piepia

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2006
Posty
263
Punkty reakcji
1
Miasto
cos sie maly offtop zrobil xD

wracajac do tematu..

UWIEEEELBIAM STARRRRSZE :D
Jakos zawsze ciagnie mnie do starszych (max. 3 lata).. Za mlodszymi nigdy nie przepadalem.. Chociaz byl jeden wyjatek, ale byla to dziewczyna rok mlodsza, a wydawaloby sie, ze jest rok starsza :p
*"Kobiety sa jak wino, czym starsze tym lepsze.."

*ale bez przesady xD
 

kleofas

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Rozumiem cię chopie , mi też podobają sie starsze dziewoje ale... jak masz 21 to nie widze zbyt wielkiego problemu heh ja na ten przykład mam 17 lat i miałem sporo excesów ze starszymi niewiastami :p a niedawno miałem też pewien udany wieczór z Kobietą w wieku 21 lat (ona była trzeźwa ja NIE bardzo :lol: )... powiem jedno... starsze dziewczyny lubią często młodszych pedałkowatych chopaczków , hehe nie zebym był jakimś pedałem ale zmieniłem nieco styl na takiego "metro" i widać ze starsze dziewczyny to pociąga czesto bardziej niż typ "macho" :p bo jak jesteś pseud(no niestety przeważnie pseudo) kozak master blaster koks w wieku młodszym od wybranki to wiadomo że ona wybierze kozaka w wieku starszym... krótko mówiąc styl sie liczy i to bardzo
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
mając 16 lat nie ubiegałabym się o młodszego wybranka xD.

Moja kuzynka jest 4 lata starsza od swojego nażeczonego.
Bardzo udany związek.
A co ja o tym sądze?hm.
Miłość raczej nie wybiera i jeżeli te dwie osoby się kochają to czemu nie?.
No chyba że jest to na zasadzie że ktoś tam chce spróbować jak to jest być ze starszą/ym wtedy to takie gówniarskie zachowanie się przejawia.
 
J

J.B

Guest
16 lat :lol: Czasami czuje się jak w piaskownicy.... :hahaha:

Stary już jestem... ale wiek mojej mi też nie przeszkadza..., wiem, powtarzam się :p

Beam Me Up, Scotty!
 

annaslez

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja mam problem:( znam chlopaka, ktory ma 18 lat, a ja 22. mowi mi ze mnie kocha i w ogole, ze chce byc ze mna. ale ja sie tego boje, bo jeszcze nigdy nie mialam mlodszego faceta i nie wiem co oczekiwac:( nie wiem tez jak zareaguje nasze srodowisko i rodziny. gdyby to mnie nie dotyczylo to pewnie obstawalabym za tym ze zwiazki pomiedzy starsza kobieta i mlodszym mezczyzna sa w porzadku i jak najbardziej mozliwe.... teraz to juz sama nie wiem. nie wiem nawet czego sie boje:(
 
J

J.B

Guest
Ale Ty masz problem, 18 lat to nie dużo, jak z nim pobędziesz to się dowiesz co to za materiał i czy wart jest zachodu czy nie. Nikt Ci nie kaze też mówić rodzinie ile ma lat jeśli się wstydzisz.

Wy to macie problemy :)

Beam Me Up, Scotty!
 

annaslez

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
no niestety mam taki problem:(
a rodzice i znajomi znaja go i wiedza ile ma lat... i to im przeszkadza, ale mi chyba bardziej:(
zobaczymy jak sie sprawy dalej potocza...
narazie jest oki...
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Znam kilka takich par, kiedy kobieta jest starsza ;)
Jakoś nikt na to nie zwracał uwagi, a im jest ze sobą dobrze-i to jest najważniejsze ;)
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
ja tez znam pare ale to nie jest duza roznica

max 2 lata a tak to przewaznie 1 lat no coz serce nie sluga

no coz takie zycie

trzeba ryzykowac zeby cos zyskac :D
 

marek64

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
Kozy City
Do kogo to? I o co chodzi z "pracusiem" oraz "czyimś kosztem", co to ma do tematu?o jakich zbieraczach i testowaniu mowa?Czyżby w szpitalach psychiatrycznych wstawili komputery?Beam Me Up, Scotty!
tak i yo aż trzy :D
Ja mam problem:( znam chlopaka, ktory ma 18 lat, a ja 22. mowi mi ze mnie kocha i w ogole, ze chce byc ze mna. ale ja sie tego boje, bo jeszcze nigdy nie mialam mlodszego faceta i nie wiem co oczekiwac:( nie wiem tez jak zareaguje nasze srodowisko i rodziny. gdyby to mnie nie dotyczylo to pewnie obstawalabym za tym ze zwiazki pomiedzy starsza kobieta i mlodszym mezczyzna sa w porzadku i jak najbardziej mozliwe.... teraz to juz sama nie wiem. nie wiem nawet czego sie boje:(
miałem tą samą sytuacje wiekową ja 17 dziewczyna 21 i nie przeszkadzało nam to, rodzice nas poznali, ale wyczuwałem z jej strony pewny opór a szczególnie w środowisku jej znajomych. Związek przetrwał tylko , a może aż 1 rok. Takie związki są często udane, byle granica wieku nie była o wiele za duża np 10 lat. I jeszcze jedno jeżeli ci zależy na tym związku, to ty musisz przynajmniej na początku nim mocniej pokierować. :papa: Mark
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Hmm no takie różnice wiekowe jak 1, 2 lata to rzeczywiście b.często są spotykane, ale znam przypadek kiedy dziewczyna jest starsza o 5 lat. Jakiś czas temu się pobrali i mają już potomka :)
Albo moi innni znajomi: dziewczyna 20 lat, chłopak 16 :D
 
Do góry