Starosc- czy jej sie boicie???

P

Pałka

Guest
Hehe Bad Boy fajne masz podejście do życia :D Jak tylko zauważę u siebie pierwsze zmarszczki, pójdę się pie***lnąć z mostu :lol:
 

ruda151

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
Boję się starości... Będę stara, nikomu nie potrzebna, wszystko będzie mnie boleć, zmarszczki, siwe włosy... :mruga:
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Boimy się bezradności, bezsilności, bezbronności, a starość z tym wszystkim się kojarzy.

PS.
Jak tylko zauważę u siebie pierwsze zmarszczki, pójdę się pie***lnąć z mostu
Masz 14 lat...
To żyj szybko, bo zostalo Ci tak od 4 do 8 lat.

Zmarszczek to ja się akurat nie boję - zadbanej kobiecie dodają jedynie uroku. To zdanie nie tylko moje, ale i większości znanych mi facetów. ;-)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja nawet czy dożyję starości. A nawet jeśli, to wydawałbym emeryturę na imprezy. Tak na serio ludzie boją się starości, bo ich organizm coraz bardziej się niszczy, stają się brzydcy. A co za tym idzie-bezużyteczni. Obecnie mocno zaznaczany jest priorytet ciała modelek/modelów. Co druga osoba po 40 szuka już zmarszczek i powodów do zmartwień. Tu tkwi błąd, bo po co nam w takim razie tyle lat doświadczeń i nauki życiowej? Starość, przynajmniej powinna bo to różnie bywa w praktyce wiązać się z mądrością. Osoby w podeszłym wieku mogą np. wykorzystać swoją wiedzę w pisaniu książek.
 

redhotka

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
103
Punkty reakcji
0
W ogóle sobie mojej starości nie wyobrażam wydaje mi się że najlepszym wyjściem dla mnie byłoby zabić się jak zacznę być niedołężna ale wiem że najprawdopodobniej się nie odważę i zostanę całkowicie uzależniona od mojego potomka (jeśli takowego mi się uda spłodzić, bo jak nie to pozostaje dom spokojnej starości i zupki mleczne na każde śniadanie) czarno to widzę ale jak na razie to nie ma się czym przejmować bo chyba jeszcze stara nie jestem :papa:
 

Orsa

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
3 158
Punkty reakcji
2
Starość czy niedołęstwo nie tyle są straszne co mysl
- w jakim otoczeniu przyjdzie tej niedołeżnej starości dożywać.
-Starość jest w człowieku a kij ma dwa końce ?
-
-
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Ludzie boją sie starości bo sie uzależnili (od piekna, bycia potrzebnym ect).

Kazde uzaleznienie kiedys wychodzi bokiem...
 

Alexandraa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
Ja się troszkę boję starości. Nie boję się śmierci - tej naturalnej, kiedy to już minie mój czas ale starości się troszkę obawiam... Tego bólu, bezradności...
 
P

Pałka

Guest
Kriss ta moja wypowiedź odnosiła się do postu Bad Boya. :D
Ja, broń Boże, tak nie myśle! :p
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Niezaradności związanej z wiekiem? Tego,że kiedys ktoś bedzie musiał się wami opiekować?Karmić,może zmieniać pieluchy?

Ja boję się tego,że kiedys nie będę mogła sama przy sobie zrobic wszystkiego,że będę musiała kogoś prosić o pomoc.
Chciałabym zestarzeć się z godnością.Nie przeszkadzją mi zmarszczki,ani inne oznaki starości.Boję się tego,że kiedyś może nadejść taki dzień,że nie będę w stanie sama zjeść obiadu.

Ja się nie boję starości. Na pewno, jeśli ktoś jest zdrowy, nie będzie na starość taki zniedołężniały, żeby nie mógł sam zjeść obiadu czy chodzić. Myślę, że bardziej raczej ludzie się boją śmierci. Oczywiście, gdy są młodzi. Jak będziemy starzy, to na pewno będziemy na to wszystko inaczej patrzyli, niektórzy mogą być wtedy, jak to się mówi "zmęczeni życiem".
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Ja się boję bardziej starości rodziców. Jak będę pracować gdzieś dalej od domu [co może się zdarzyć] to oni zostaą sami. Jedno umrze, to drugie bedzie miało słabo ... Różnie może się zdarzyć. Więc to o ich starość się boję. O swoją nie muszę. Przynajmniej nie teraz.
 

Benjamin Linus

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Poland
Starość ? No cóż... wydaje mi się, że nie będzie to zło kres. Jeśli będę żył zdrowo wydaje mi się, że przejdę ten okres bez większych chorób... Na pewno będą chwile załamania związane z przeszłością i wizją zbliżającej się śmierci ale myślę, że nie będzie aż tak źle...
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Na razie nie myslę o starości. Nie wyobrażam sobie tego, abym nie miała na nic siły, nie mogła chodzić, żeby ktoś musiał mi we wszystkim pomagać ...
Nie chciałabym dożyć takiego okresu, wolałabym chyba wczesniej umrzeć niż żyć w ten sposób.
Otatnio w TV pokazywali człowieka, który ma ponad sto lat. Zachwycali się jak to wspaniale dożyć takiego wieku ... czy ja wiem czy tak wspaniale ? ? Ten człowiek nie był w stanie ręką ruszyć.

Czy boję się starości ? - Tak i to bardzo ...
 

inniemamocna

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
114
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
tu i tam błądzę...
Ja starości się nie boję. Każdy przecież musi przez to przejść. Starość jest normalnym etapem w życiu człowieka jak np. dzieciństwo.
 

Huee

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2008
Posty
104
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Polska
Mówiąc prawdę bardzo bo tak jeśli np 20 lat mija tak szybko to do starości minie tak z 3 razy wolniej to prawie w ogóle a zresztą jak widze starszych ludzi chodzi mi o taki dziwny sposób życia np dlaczego przeważnie od ludzi starszych jest nie przyjemny zapach? Np gdy ktoś chce ich okraść czy coś oni nic nie zrobią zbytnio bo ani uciec bo nogi odmawiają ani uderzyć bo siły brak

Achhh kitna jest ta starość
 
Do góry