Starcraft II - Edycja Kolekcjonerska - Fray rozpakowuje.

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Pamiętam ten dzień jakby to było dziś. Znudzony, siedząc w pracowni komputerowej wypatrzyłem ofertę edycji kolekcjonerskiej Starcraft II. Pierwsza myśl jaka mi wtedy przyszła do głowy, to: musi być moja!
Dziś Edycja Kolekcjonerska trafiła w moje łapki. Mam nadzieję, że ten temat rozwieje Wasze wątpliwości co do tego, czy kupić, czy warto kupić, oraz co tam znajdziemy.

Tak pudełko wygląda z przodu:

ek11gu4s.png


Dodam, że było bardzo, bardzo zimne. :p
Pudełko generalnie jest kartonowo-plastikowe. Nic metalowego nie ma. :(
Logo zergów jest bardzo ładnie wypukłe.

Tył wraz z przedstawieniem zawartości EK:

ek2brum8.png


Po otworzeniu:

ek3nrujn.png



Po wyjęciu całej zawartości:

ek473uks.png


I już finalnie:

ek5qeu44.png


Skład Edycji Kolekcjonerskiej:

- Gra: Starcraft II Heart of the Swarm PC/MAC
- Dwupłytowy zestaw DVD i Blu-Ray - Za kulisami
- Ścieżka dźwiękowe z Edycji Kolekcjonerskiej
- Album Heart of the Swarm z grafikami z całego cyklu rozwojowego gry
- Podkładka pod mysz: "szturm zergów"
Dodatki do gier:
- 3 portrety do SC II
- Skórka do Ultralistka
- Pet "Tępiciel" do World of Warcraft
- Skrzydła ostrzy, oraz symbol na sztandarze do Diablo III

Zamówicie Edycje Kolekcjonerską? :)
Jestem tylko zawiedziony brakiem jakiejkolwiek figurki :( Figurka Roucha, to byłoby to! :D Ale zamiast tego mamy podkładkę.

Jeśli nie macie jeszcze Starcraft II, bądź w ogóle o niej nie słyszeliście, to polecam. :)
A może gracie, ale nie macie z kim grać? Wraz z bardzo dobrym znajomym z tego forum gramy sobie razem. Dobrego towarzystwa nigdy za wiele! :) Dajcie znać na PW jak coś.
Do zobaczenia w grze!
Globalna inwazja rozpoczęta!
 
B

Blancos

Guest
Ja tam kolekcjonerek nie praktykuję, ponieważ średnio mnie stać i jestem raczej skąpy :) Tak czy owak, cieszę się Twoim szczęściem:)

A co do grania - jeżeli ktoś z forum lubi SC II i chce pograć to także zapraszam:) Może uda mi się nawet kiedyś z Wodzem (adminem) zgadać i zagrać partyjkę:)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Może uda mi się nawet kiedyś z Wodzem (adminem) zgadać i zagrać partyjkę :)

Jestem przekonany, że bardziej wymagająca byłaby gra z dzieckiem z podstawówki, aniżeli ze mną, ale w niedługim czasie - z przyjemnością.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja tam kolekcjonerek nie praktykuję, ponieważ średnio mnie stać i jestem raczej skąpy :) Tak czy owak, cieszę się Twoim szczęściem:)

A co do grania - jeżeli ktoś z forum lubi SC II i chce pograć to także zapraszam:) Może uda mi się nawet kiedyś z Wodzem (adminem) zgadać i zagrać partyjkę :)
Też mam oryginałkę i mogę kiedyś zagrać, choć podobnie jak Fray - orłem w SC nie jestem.
 
Do góry