Stalowa dziewica?

ryoku

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Witam od 7 miesiecy jestem ze wspaniała dziewczyną, jest nam razem dobrze kocham ja, ona kocha mnie . Mam 22 lata ona jest 2 lata młodsza o demnie, to piekna bardzo pociagajaca dziewczyna na ulicy wzbudza czesto zainteresownaie plci meskej. Nie musze dodawac ze mam na nia ogromna ochote wkoncu to juz 7 miesiecy odkad jestesmy razem.
W lozku dochodzi niemal do wszystkiego oprocz do najwazniejszego czyli do stosunku.Gdy jestesmy obaj bardzo podnieceni tzn ja jestem bardzo twardy ona mokra widze jej podneicenie chce w nia wejsc to wzbrania sie ,szepcze ze nie jest gotowa ze chce jeszcze poczekac, zaciska uda wyrywa sie uniemozliwa mi wejsce:/ Nie jestem typem jakiegos brutala ktorego to podnieca i moja ochota mija gdy widze jak ona sie wyrywa.. Naprawde nie wiem juz co mam robic z jednej strony bardzo chce sie z nia kochac z drugiej jednak nie potrafie nic zorbic wbrew jej na siłe..Bardzo mi na niej zalezy nie chce jej w ten sposob stracic. Ona w wieku 20 lat ciagle jest dziewica z czego bardzo sie ciesze ale niestety druga strona medalu jest taka ze ona bardzo boi sie tego pierwszego razu. Naprawde nie wiem co robic, w jaki sposob sprawic zeby przestala sie tego bac. Pytanie do dziewczyn jest jakis sposob... Cos co moglbym zorbic aby przestala sie tego bac?? Moze podpowiedcie mi cos z wlasnego dosw? Z gory thx
 

femme88fatale

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Oleśnica
Przede wszystkim nie naciskaj jej i nie zmuszaj do niczego.... jeżeli będzie gotowa, da Ci jakieś znak... a najlepiej pogadajcie o tym... ale tak na poważnie...
Uwierz, że dla dziewczyny rozpoczęcie współżycia nie jest proste... strach, ból, rozczarowanie...

Bądź dla niej delikatny, czuły... bądź z Nią i Ją kochaj... pokazuj to na każdym kroku, że Ci zależy na NIEJ, a nie na seksie...
 

chabrowa

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2010
Posty
49
Punkty reakcji
4
moze bardziej przyloz sie podczas gry wstepnej?
pierwszy raz bd tylko taki trudny. potem juz bd ok.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
W lozku dochodzi niemal do wszystkiego oprocz do najwazniejszego czyli do stosunku.Gdy jestesmy obaj bardzo podnieceni
o nic nie pytam :D
tzn ja jestem bardzo twardy ona mokra widze jej podneicenie chce w nia wejsc to wzbrania sie ,szepcze ze nie jest gotowa ze chce jeszcze poczekac, zaciska uda wyrywa sie uniemozliwa mi wejsce:/ Nie jestem typem jakiegos brutala ktorego to podnieca i moja ochota mija gdy widze jak ona sie wyrywa.. Naprawde nie wiem juz co mam robic z jednej strony bardzo chce sie z nia kochac z drugiej jednak nie potrafie nic zorbic wbrew jej na siłe..Bardzo mi na niej zalezy nie chce jej w ten sposob stracic. Ona w wieku 20 lat ciagle jest dziewica z czego bardzo sie ciesze ale niestety druga strona medalu jest taka ze ona bardzo boi sie tego pierwszego razu. Naprawde nie wiem co robic, w jaki sposob sprawic zeby przestala sie tego bac. Pytanie do dziewczyn jest jakis sposob... Cos co moglbym zorbic aby przestala sie tego bac?? Moze podpowiedcie mi cos z wlasnego dosw? Z gory thx
a próbowałeś z nią o tym porozmawiać nie podczas uniesienia?
 

czatula

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Musicie o tym na spokojnie porozmawiać i na pewno nie w takiej chwili. Kobiety wola raczej to przemyslec i może warto to omówić, zorganizować jakiś wyjazd.
Odpowiednia otoczka, romantycznie, to lepsze niż tak spontanicznie prawie przypadkiem.
 
Do góry