Staje i opada

as24

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Witam
Niedawno bo od jakis 3 miesiecy zaczalem wspolzyc regularnie z dziewczyna, to moja 1. Wszystko bylo ok do pewnego stosunku jakis miesiac temu uprawialismy sex i po odpoczynku... no jakas godzinke znwou zesmy sprubowali bylo oki wsio dopoki nie chcielismy zmeinic pozycji jak wyjalem to opad i po ptakach... z dwa dni to chodzilem z nim nawet nie drgnal... taki jakis byl sflaczaly... ale po uplywie tych 2 czy 3 dni sprobowalismy znowu i wszystko bylo oki... i teraz jakis tydzien temu znowu ta sama sytuacja byla przy prubie zmiany pozycji opadl... tez to bylo drugi raz skolei... tu sie zaczalem martwic troche.. za dwa dni sprubowalem i za 1 razem oki... odpoczelismymy i stanal znow i znow sie mi zachcialo... i tu jak zalozylem kondonka to opadl.. ale tak jakby ktos korek wyciagnal... i koniec... sie teraz przerazilem... wogole nie jest taki jak byl ze popatrzylem na kobiete naga i czulem reakcje ze sie podnosi... po przytuleniu do dziewczyny sie podnosil albo wrecz stal... od tego ostatniego razu to jest taki flaczek trzeba reka go podraznic duzo zeby sie podniosl ale staje tylko ze nie tak na calego... nic mnie tam nie boli nie piecze.. zadnych objawow... nie wiem co to moze byc ostatnio przechodzilem wiele stresu.. ale to bylo dawno nie tak dokladnie przed tym stosunkiem nieszczesnym... nie wiem czy isc do lekarza jesli tak do jakiego? czy jakos samemu sobie radzic... bardzo sie tym przejalem i boje sie zeby sie nie zablokowac psychicznie bo ponoc jest cos takiego i wogole nie stanie... prosze o pomoc..
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
no to normalne że za drugim razem nie ma tej twardości... po prostu przy zamianach pozycji nie przestawaj go drażnić ręką, po prostu żeby cały czas był stymulowany.. imho
 

as24

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Jeszcze niedawno byla ta twardosc i to caly czas... a tu nagle nic... poprostu zero reakcji i jeszcze takie uczucie braku pociagu, poprostu nawet sie mi nie chce przytulic do dziewczyny... ale za jakies 20 min wraca znowu nie wiem czy to nie na ponkcie nerwowym jakims.. draznienie reka nic nie daje flak jak cholera..
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Jeszcze niedawno byla ta twardosc i to caly czas... a tu nagle nic... poprostu zero reakcji i jeszcze takie uczucie braku pociagu, poprostu nawet sie mi nie chce przytulic do dziewczyny... ale za jakies 20 min wraca znowu nie wiem czy to nie na ponkcie nerwowym jakims.. draznienie reka nic nie daje flak jak cholera..

zmień dziewczynę
 

Quirel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
335
Punkty reakcji
10
Napisałeś o stresie, to może dużo wyjaśniać. Na Twoim miejscu naprawdę wybrałbym się do lekarza, bo zaburzenia erekcji to też często objaw choroby u faceta.
 

as24

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Dalismy sobie jakis czas na odpoczynek i znowu wszystko gra, wystarczy ze sie przytule i staje. Nie wiem co to bylo czy moze jest dalej ale narazie jest dobrze tylko w glowie pozostalo to glupie uczucie stanie czy nie nastepnym razem. Stres jest dalej ale jak narazie jest jak bylo na poczatku dobrze
 

as24

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Juz wszystko jest jak bylo dawniej.. tylko jedno mnie nurtuje pytanie czemu sie tak dzialo? czy przez zbyt czeste uprawianie sexu?(co dziennie po 2 3 razy tak przez tydzien i w czwartek zaprotestowal wychodzilo okolo tygodnia takiego sexu) jestem sam ciekaw moze macie jakies teorie co do tego? nie bylem u lekarza i nie wiem czy isc czy nie bo rodzinny to pewnie i tak nic na to nie poradzi a do sexuologa to nie mam kasy bo u nas tylko prywatnie jest sexuolog.. Narazie wszystko dobrze tylko sie boje ze to wrocic moze..? Czy moze to poprostu takie wyeksploatowanie bylo.?
 

wicherek

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Może to było przejściowe i faktycznie było spowodowane jakimś stresem. Słyszałem, że np. palenie papierosów albo przesadzanie z alkoholem może do tego prowadzić. Są środki na takie rzeczy, Penigra bodajże się nazywają. Pastylki, bierzesz parę tygodni i podobno przy problemach ze wzwodem pomagają. No i są bez recepty, więc obejdzie się bez wizyty u lekarza, a takie są strasznie krępujące.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
myślę, ze wizyta u lekarza jest niezbędna. czasem nawet tylko po t aby porozmawiać aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości.
problem z erekcją czy potencją nie jest błahym problemem. Słyszałam że rusza akcja społeczna OPZS i bardzo dobrze, bo wielu mężczyzn często bagatelizuje swoje problemy seksualne..
 

Cyber_mike

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Wrocław
A ja wczoraj miałem taką sytuacje,że mi opadł,jak by siadł akumulator,bateria wyczerpana :) aktywny seksualnie jestem od ponad 3 lat i nigdy nie miałem takiej sytuacji,dwa razy zrobiłem to wczoraj z moją kobietą i dwa razy taka sama sytuacja,tylko że za pierwszym razem ona jak i ja byliśmy trochę zrezygnowani tym faktem,ja doszedłem w końcu lecz ona nie,za drugim razem też był stres i napięcie,z trudem ale doszedłem i ja i ona.Dodam że jestem przeziębiony i ogólnie czuję się tak na 50-60% i być może to było przyczyną ,przynajmniej tak sobie tłumaczę,co wy o tym sądzicie ?
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
jednorazowy incydent z erekcją napewno nie świadczy o jakiś poważnych problemach. osłabienie organizmu myślę, że również może wpływać na taką sytuację. więc narazie nie ma sie czym martwić.. choć czujnym pozostać..
co do penigry wiem że jest ona ziołowa i bez recepty. nie wiem ile kosztuje ale na necie napewno jaka informacja gdzieś jest. z tego co wiem to działanie zbliżone do viagry ma nasz polski lek Maxigra.
 

dziamdziak

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Sprawdziłem - 50 zł, to dość mało w porównaniu do innych tego typu specyfików. Maxigra jest na receptę, z tego, co słyszałem. Cyber-mike, jeśli jesteś przeziębiony, to nie ma co się dziwić. Jak wyzdrowiejesz, to wtedy zobacz jak tam idą szaleństwa w łóżku ;)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
fakt MAxigra jest na receptę ale czy nie lepiej oprzed przyjęciem leku na potencję zaczerpnąć porady lekarza??
 

LejdiPe

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Do lekarza zawsze warto pójść, ale tego rodzaju problemy są bardzo wstydliwe, więc jeśli jest szansa, żeby sobie pomóc i uniknąć krępującej rozmowy, to czemu nie? Przecież jeśli nie zadziała, wtedy przynajmniej idzie się do specjalisty, wiedząc, że zrobiło się wszystko co mogło. Dlatego takie środki plus może jakieś innowacje w łóżku to dobry pomysł na początek, nie uważasz?
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
masz rację, nie neguję tego ale jendak jakoś .. mam obawy przed tymi preparatami bez recepty, boję sie uzależnienia od nich. że jak pomagają to po co iśc do lekarza, można je przecież wciąż przyjmować.. ale jaki z tego będzie skutek...
ale fakt jest jeden. tego typu leki są zdecydowanie za drogie..
 

LejdiPe

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Poszukałam sobie w necie i wychodzi na to, że Penigra jest jednym z najtańszych środków. Co do uzależnienia, to mocniejsze leki na receptę mogą silniej uzależnić, zwłaszcza jak ktoś sobie na lewo załatwia te recepty. Jednak na logikę, te lekarstwa bez recepty i z naturalnych składników nie powinny uzależniać.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
ale to nie chodzi o uzależnienie od składu ale od efektu.. jak ktoś zobaczy że taka bezreceptowa penigra działa to bez niej już ani rusz.. będzie zawsze się nia wspierał.. zdrowy rozsadek może zawieść... nie lepiej udać się do lekarza. lekarz wypisze np. Maxigrę ale dawki napewno odpowiednie do zaburzeń..
 

lolinka56

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Trzeba ocenić czy problem jest poważny, czy mniej. Jeśli facet ma kłopot przy każdym zbliżeniu, to powinien iść do lekarza i ewentualnie przyjąć lek na receptę. Jeśli te problemy są sporadyczne, to takie bez recepty naturalne środki to dobry pomysł.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
a wiecie ile Polaków ma problem z erekcją - 2,6 mln.. sporo wg mnie ale jednak nadal za mało sie o tym mówi..
 
Do góry