Ssanie Piersi? :p

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Poczatki s trudne jesli nei ma sie w sobie tej pewności, ale jesli partner jest prawdziwym wsparciem dla nas - pomoże nam przezwyciężyć wstyd..
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
No trzy razy dziennie? :] Mój to już przy drugim tego samego dnia marudzi, że jego mały jest obolały <_<
To i tak dobry jest. W moim przypadku nie było by 2 razy w ciągu jednego dnia.
jedyny przypadek w nocy i rano znowu- ale później tydzień nie było sexu :p
 

Badzio00

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2006
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Ciagle mnie tylko odpedza i trajkocze a to nie mamy zabezpieczenia a to daj mi spac, glowa mnie boli, zle sie czuje, nie mam ochoty.... juz mam tego czasem po dziurki w nosie :(
Dlaczego ona nie ma takiego temperamentu jak ja?? Kiedys jakos wszystko bylo ok-seksik 3 razy dziennie a teraz..... az strach pomyslec ;(

Nie pomyślałeś o tym, że co za dużo to nie zdrowo... Sam kiedyś byłem w podobnej sytuacji... I jak się rozstaliśmy to podczas jednej z rozmów powiedziała, że jej się to przejadło... Też napoczątku wręcz szaleliśmy, ale potem było już ciężko naklonić nawet pieszczotami...

A co do ssania piersi... MOjje obecnej dziewczynie sprawia to przyjemność... I to wielką... :D
 

Cokolwiek

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
253
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Stary spoko to moglo by sie przejesc naturalnie, ale widac nie czytales wszystkich moich postow tutaj za co nie winie Cie bo tu troche tego jest :p JA do domku jazdze raz na miesciac albo na dwa wiec nie dziw ze mi sie chce-prawad? Wlasnie. A jak mi tu jeszcze moja luba robi takie rzeczy to rece opadaja. Sproboj miec mloda bardzo piekna dziewczyne na ktorej sam widok az w brzuchu cos sciska i nie moc sie z nia pokochac bedac na glodzie przez 2 miechy. Nooo czlowieku winszuje jak CI sie uda bo mi sie udaje....ale z przymusu :( :( :(

CO do ssania piersi jak juz mowilem bardzo, ale to bardzo to lubie. Ogolnie bardzo lubie piersi ale chyba to naturalne jak u kazdego :lol:
 

olenka102

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
309
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z twoich ukrytych marzeń
W wakacje opiekowałam się córeczką cioci, no i ona jest przyzwyczajona ze przed snem ssie piers, inaczej nie zasnie. Wpadła w taka histerie, że nie ma przy niej mamusi, nie wiedzialam jak ja uspokoic. zadzwonilam do cioci i ona powiedziala zebym dala jej piers do ssania. To bylo troche dziwne, ale powiem ze jak dziecko nie ma jeszcze zabkow to sprawia to lekka przyjemnosc. Alicja miala wtedy pol roku.
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
W wakacje opiekowałam się córeczką cioci, no i ona jest przyzwyczajona ze przed snem ssie piers, inaczej nie zasnie. Wpadła w taka histerie, że nie ma przy niej mamusi, nie wiedzialam jak ja uspokoic. zadzwonilam do cioci i ona powiedziala zebym dala jej piers do ssania. To bylo troche dziwne, ale powiem ze jak dziecko nie ma jeszcze zabkow to sprawia to lekka przyjemnosc. Alicja miala wtedy pol roku.
Ilu facetów chciało by być na miejscu tego dziecka :D
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
ssanie piersi? baaardzo przyjemna rzecz :p doświadczyłam dziś tego po raz pierwszy i chce jeszcze :D
 
Do góry