Średnia............

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
Jednej piątki zabrakło ^^
Tiaa... Chyba napisze pismo do dyrekcji aby usuneli plastyke z grupy przedmiotów obowiązkowych.

Ale zdobyta przeze mnie średnia w pełni mnie satysfakcjonuje. Wiem , iż nie zasługuje na pasek , bo tak naprawde nic przez ten rok nie robiłem. A troche głupio by mi było jakbym dostał tą jedną piątke , ponieważ gdy patrze na osoby , które cały rok ciężko pracowały na ten pasek , kuły po nocach itp . a patrze na siebie , to zdaje sobie sprawe , że nie powinienem go mieć i z taką średnią jak mam jest mi dobrze ;)
 

Kasia_15

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
448
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
4.78 w 1 klasie liceum. Ledwo, ale mam pasek. Zasłużony, wypracowany :) W moim liceum jest to już wyższa półka :)
Poza tym jestem skromna ;)
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
3,86 - 1 klasa LO.
i jestem nieco rozczarowana.
chociaż i tak sie poprawiłam, w porównaniu z poprzednim półroczem. ; )
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
no tak, te wszystkie 2 wstawiane 'z litości'. pod koniec roku tylko wszyscy stoja nad nauczycielm i błagają o 2 :/
z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że z historii miałam być pytana na 5, ale nauczycielce się nie chciało, i wpisała mi ją.
ocena z historii jest chyba jednyną, którą uważam za taką mało zaszczytną, bo oceny miałam.. nie na 5 ;)
 
K

kinga_sc

Guest
a inni się uczą i po prostu mają te 2 zasłużone... ehh ja już zakuwam na poprawkę...:(
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Ja mam teraz w 2 klasie technikum średnią 3.5 - bez nauki :D
 
Do góry