Spyro i Crash Bandicoot

leeloo89

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich :)

poszukuję dwóch gier : Spyro oraz crash Bandicoot ( Obojętnie która część ) ... z tym ze nie wiem czy są one na PC :| ...
ewentualnie prosze o podrzucenie jakiegos linka do emulatora dla tych gier tak zebym mógł zagrac w nie na PC.
z góry dziekuje za pomoc :)
 

Victor_

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
561
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Za Tobą ;)

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
100-200zł nie więcej.
Spyro jest super,Crash też ale da best był ten hmmm krokodylek.A no i Sajfon Fylter wymiatał.
EDIT:Raporcik o podanie strony z pirackimi grami.
 

leeloo89

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Dzięki Victor_ ... :) ... świetne linki :) ... sa te gry o które mi chodziło :). Teraz mam jeszcze problem z emulatorem ePSXe 1.7.0 ... kombinuje narazie i ide od przodu co prawda ale dojsc nie moge :D .... jesli ktoś sie bawił tym emulatorem to prosze o wytłumaczenie jak i co należy zrobić aby działał bez problemu :)

Pozdro.
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Sorka ale jak bym ci podał to wspomagałbym piractwo.
Pogrzeb w konfiguracji.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
konfiguracja emu nie jest piractwem, a fakt, że z tym emulatorem same problemy, a co gra to inna konfiguracja.
mam pytanie, czym różni się peb od pozostałych stron?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
zabawne, są i na kompa gry, których już nie kupisz, nie zdobędziesz, ale prośba o pomoc w ściągnięciu to narażanie się na nieprzyjemności. właściwie ten temat powinienem usunąć, ale chciałem właśnie jedną kwestię rozwiązać :)
 

leeloo89

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Ściągnąłem wersje 1.6.0 i skonfigurowałem :) Spyro działa mi Rewelacyjnie :) ... teraz mam jeszcze problem z save'mi ... ale myśle, że też do tego dojde :)
 

Victor_

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
561
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Za Tobą ;)
Spyro jest super,Crash też ale da best był ten hmmm krokodylek.A no i Sajfon Fylter wymiatał.
W Spyro to się zakochałem od pierwszego wejrzenia... :) A ten krokodylek to zapewne Crock ;) A Syfon... grałem trochę w część 3, lecz mnie nie wciągnęła, ale pamiętam że na płytce (pirat) było (i nadal jest) dumnie napisane SYFON - zawsze mnie to bawiło. :D

Ściągnąłem wersje 1.6.0 i skonfigurowałem :) Spyro działa mi Rewelacyjnie :) ... teraz mam jeszcze problem z save'mi ... ale myśle, że też do tego dojde :)
W poradnikach do ePSXe na tych stronach (szczególnie emuinfo) znajdziesz WSZYSTKO - wystarczy poszukać. ;) :eek:k:

Pozdro.
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Taaa chodziło mi o Crocka.Pamiętam jak trudno było zdobyc drugą częśc.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
z tego co wiem tak wogóle wszelkie strony gdzie można pobierać gry są legalne, trzeba tylko zamieścić info że pobrane rzeczy wolno trzymać tylko 24 godziny :D nielegalne jest trzymanie tych plików dłużej :)
 

basic1234

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
witam,

z tego co mi wiadomomo to spyro i crach bandicoot to gry na playstation. NAprawde rewelacyjne gry:)

spyro o przesympatycznym smoczku a crash o lisku.

naprawde polecam.

pozdrawiam.
 
Do góry