SPRZĘT DLA POCZĄTKUJĄCYCH DJ!

master21

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,

Założyłem konto by poradzic się w kwestii wyboru sprzętu dla osoby, która jest zainteresowana muzykąa mianowicie DJ'a. Wpadłem na pomysł iż chcę zacząc robic cos wiecej z muzyka niz sluchanie jej. Jestem zielony w temacie dotyczącym sprzętu oraz scratchowania. To mnie interesuje. Proszę o sugestie zwiazane z wyborem sprzetu dla Dj'a, nigdy nie miałem do czynienia z takim sprzętem. Chcę się za to zabrac na powazne ale nie mam pojecia jaki sprzet, z jakiej półki za jakie pieniądze. Wiem tylko, ze jest to dosc droga inwestycja. Prosze o jakies porady, najlepiej spis potrzebnych mi pozycji, tzn. jakiej firmy sluchawki, mikser, adaptery no i co tam jeszcze potrzebne:) Z góry dziekuję, Pozdrawiam.
 
T

tumekXD

Guest
Sprzet dla dja jest dosc drogi .. Zastanow sie czy to nie aby tylko przelotne zainteresowanie.. Najlepiej sciagnij sobie virtual dj .. A jesli chcesz tworzyc muze od podstaw to fl-a .. Program wyda ci cie pewnie skomplikowany.. Zawsze mozesz mnie spytac co i jak ;p no ale wiadomo.. Na sprzecie nie porownywalnie lepiej niz na kompie

A jesli chodzi o konkretna odpowiedz na twoje pytanie to tutaj jest bardzo fajnie opisane jaki sprzet kupic na poczatku

muzikum.pl/kompendium-wiedzy-f50/po-pierwsze-do-czego-sluzy-ten-caly-sprzet-t960.html
 
Do góry