[SPRZEDAM] podręczniki do 3 gim NOWA PODSTAWA PROGRAMOWA!

tylko_ja.4

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
witam gimnazjalistów ;D
mam do sprzedania podręczniki do 3 klasy /gim/ z NOWĄ PODSTAWĄ PROGRAMOWĄ.

lista książek i cen...:

j. polski   20 zł
M. Chmiel, W. Herman „Słowa na czasie. Język polski dla klasy trzeciej gimnazjum” podręcznik do kształcenia literackiego     wyd. NOWA ERA

Historia   20 zł
J. Chachaj „Historia. Czasy najnowsze. Podręcznik dla III klasy gimnazjum”   Wydawnictwo Szkolne PWN

Matematyka   32 zł
M. Dobrowolska „Matematyka 3. Podręcznik dla gimnazjum” + zbiór zadań wydanie 2011 /zbiór zad. mam nowy, kompletnie nie używany - okazał się niepotrzebny ;P/  GDAŃSKIE WYDAWNICTWO OŚWIATOWE

Biologia   20 zł
M. Kłyś, A. Kordaś „Świat biologii 3”   wyd. NOWA ERA

Geografia   20 zł
R. Malarz „Puls Ziemi. Podręcznik do geografii klasa III”   wyd. NOWA ERA

Chemia   20 zł
J. Kulawik, T. Kulawik, M. Litwin „Chemia nowej ery. Podręcznik dla gimnazjum. Część 3.”   wyd. NOWA ERA

Fizyka   20 zł
R. Grzybowski „Fizyka 3. Podręcznik dla gimnazjum”   Wyd. Ped. OPERON

Religia   13 zł
M. Kubik „Chodźmy razem”   wyd. WAM

Edukacja dla bezpieczeństwa   20 zł
B.  Breitkopf, D. Czyżow „Edukacja dla bezpieczeństwa” podręcznik dla gimnazjum wydanie III 2011  wyd WSiP

czyli tak jakby kpl 185 zł.
książki te są w BARDZO DOBRYM STANIE, prawdę mówiąc wyglądają, jakby były nowe /dbam o nie, po prostu/.
moje ceny są niższe niż w Tanich podręcznikach i innych księgarniach tego typu.
/za bdb stan zapłacicie ok. 85-90%; przykładowo biologia- nowy 30 zł /100%/, używany bdb stan 27 zł/90%/, ja 20zł /66%/... macie porównanie/ćwiczeń i podr. językowych nie oferuję, wypełnione ;D
chyba że ktoś chce, to GRATIS ćwiczenia /w ramach ściągi/ do polskiego, historii, chemii, niemieckiego /+pdr/ WYPEŁNIONE!

KONTAKT DO MNIE:
510 958 773   /Orange/
mieszkam w Krakowie, w razie czego do kosztów książek dochodzi koszt przesyłki ;)
 
Do góry