Sprzedam perfumy znanych marek - sprowadzone z UK! Okazja!

Philis

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie!

Mam do sprzedania flakony perfum znanych marek, bezpośrednio sprowadzone z UK. ( Chanel, Lacoste, Armani)

Każdy flakonik - 20 ml, nowe nie używane.

Muszę powiedzieć, że na początku dosyć sceptycznie podchodziłem do tych perfum. Zawsze uważałem że są to tanie podróby, które ktoś chce nam wcisnąć. Aż w końcu raz z dziewczyną zamówiliśmy sobie po 1 sztuce tego - mówiliśmy " a co tam, najwyżej wyrzucimy" . Jak się okazało, byłem bardzo mile zaskoczony, zapachy niesamowicie długo utrzymują się, bardzo intensywne, nie mogłem się nadziwić. Od tamtej pory sam używam ich, mam na półce z 6 różnych perfum typu Chanel, Lacoste, Armani i naprawdę sobie je chwalę. Podobnie moi znajomi, którzy teraz męczą mnie abym i dla nich sprowadził te perfumy.

Dziś chciałbym je i Wam polecić i wiem , że nie stracicie na tym, a zyskacie.

W ofercie mam zarówno zapachy męskie jak i damskie - świetnie nadają się na prezenty. Pomyślcie sobie np. jak zareaguje Wasza kobieta, kiedy zamówicie jej perfumy np. Chanel , lub Wasz mężczyzna gdy kupicie mu wodę Armaniego - atrakcyjny wieczór murowany :)

Cena za 1 sztukę - 30 zł - uważam za atrakcyjną, szczególnie po sprawdzeniu serwisu allegro, gdzie użytkownicy wystawiają flakoniki po 2ml w cenie 6 zł. Ja oferuję 20 ml za 30 zł, a więc sami Państwo przeliczcie co się komu bardziej opłaca.

Przy większej ilości oczywiścię oferuję zniżki na produkty. Cena za wysyłkę to około 6-7 zł.

Jeżeli jest ktoś zainteresowany, to proszę o kontakt tutaj bądz ( preferowane) na email: matizkrauze@gmail.com lub gg: 5304659 .

Prześlę wtedy listę perfum, które posiadam.

Pozdrawiam!
 
Do góry