Sprzedam/kupię prace maturalne

angelika23652

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam :) mam do sprzedania pracę maturalną :) Temat: Dzieła literackie nawiązujące do historii. Przedstaw sposoby ujmowania historii i jej funkcje w wybranych utworach.
Praca oceniona ma maxa :) Wraz z pracą: bibliografia przedmiotu,bibliografia podmiotu oraz ramowy plan wypowiedzi :) GG: 10821801
 

crysaliska

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam!




Mam do sprzedania prezentacje maturalne z języka polskiego. Wszystkie tematy opracowałam sama, pisząc na zlecenie. Każda prezentacja to bibliografia (lit. podmiotu, lit. przedmiotu), plan ramowy i tekst prezentacji, ewentualnie karta cytatów (jeśli zostały użyte w pracy).

Każda praca została wysoko oceniona pod względem merytorycznym i stylistycznym. Pisana językiem prostym i zrozumiałym, jednocześnie ciekawa, w pełni wyczerpująca dany temat. Przy pisaniu prac raczej nie korzystam z gotowych ściąg i opracowań.


Koszt gotowej pracy: 40 zł.


Napiszę również prace na każdy inny, wybrany przez Ciebie temat !!!
Koszt takiej pracy to 60 zł. Czas oczekiwania - maks. 2 tyg., jednocześnie jeżeli istnieje potrzeba, mogę napisać w dwa dni.


Kontakt: crysaliska@wp.pl





Lista tematów gotowych prac:
  1. Dokonaj analizy języka piosenek młodzieżowych. Zwróć uwagę na jego poprawność.
  2. Barokowa miłość, barokowe kobiety. Omów temat odwołując się do wybranych utworów i dzieł malarskich.
  3. Bohaterowie postawieni w sytuacjach wyboru.
  4. Posługując się celowo dobranymi przykładami z literatury polskiej i obcej różnych epok, przedstaw kreacje bohaterów, postawionych w sytuacji wyboru.
  5. Przedstaw rożne spojrzenia na cierpienie człowieka na podstawie wybranych tekstów literackich.
  6. Czynniki zaburzające komunikatywność wypowiedzi. Przedstaw ich źródła odnosząc się do wybranych przykładów.
  7. Wyjaśnij przyczyny żywotności i ponadczasowości frazeologii mitologicznej. Omów zjawisko analizując wybrane przykłady.
  8. Motywy zakopiańskie i tatrzańskie w literaturze i innych dziedzinach sztuki. Omów sposób ich funkcjonowania w wybranych tekstach kultury.
  9. Groza w literaturze i filmie. Omów odwołując się do wybranych przykładów.
  10. Kataklizm wojny i próba odbudowy świata wartości w literaturze polskiej.
  11. Koniec świata jako motyw funkcjonujący w różnych dziedzinach. Omów na wybranych przykładach.
  12. Omów funkcje pełnione przez lalki, manekiny w literaturze i tekstach kultury.
  13. Metamorfoza bohatera i jej sens w literaturze. Omów na wybranych przykładach literackich.
  14. Mitologiczny świat Tolkiena. Różnice i podobieństwa z mitami innych kultur.
  15. Zaprezentuj motyw cierpienia niezawinionego w literaturze i innych dziełach sztuki.
  16. Wizerunek matki w literaturze. Dokonaj porównania omawiając wybrane utwory ujmujące ten temat.
  17. Motyw snu i jego funkcje w literaturze.
  18. Motyw tańca w literaturze i filmie.
  19. Różne ujęcia motywu ucieczki w literaturze. Omów temat analizując wybrane utwory.
  20. Odwieczny motyw walki dobra ze złem w literaturze fantasy. Omów różne jego realizacje w wybranych utworach tego gatunku.
  21. Obraz arystokracji w literaturze. Omów funkcjonowanie tego motywu, analizując wybrane dzieła.
  22. Pieniądz jako siła niszcząca. Rozważ problem w oparciu o wybrane przykłady z literatury XIX i XX wieku.
  23. Charakterystyczne postacie literackie i ich wcielenia filmowe. Omów na wybranych przykładach.
  24. Powiedz mi jak mnie kochasz…? Omów sposoby wyrażania miłości w liryce kilku wybranych przez Ciebie poetów.
  25. Romantyczna a pozytywistyczna koncepcja patriotyzmu. Omów zagadnienie odwołując się do wybranych przez siebie utworów literatury polskiej.
  26. Rola biografii w interpretacji utworów literackich. Omów na wybranych przykładach.
  27. Rola wiary w kształtowaniu systemu etycznego. Dokonaj analizy porównawczej, odwołując się do prozy F. Dostojewskiego, J. Conrada, A. Camusa.
  28. Różne oblicza sarmatyzmu. Przedstaw je, analizując wybrane utwory polskiego baroku.
  29. Twórcza i destrukcyjna siła miłości w literaturze i filmie.
  30. Moralny wymiar przeżycia wojennego w poezji Baczyńskiego i Różewicza.
  31. Motyw zdrady w literaturze. Omów temat, biorąc pod uwagę różne aspekty zdrady.
  32. Twórcza i destrukcyjna siła miłości w życiu człowieka. Omów na wybranych przykładach bohaterów literackich.
  33. Ballada jako gatunek literacki. Przedstaw jej cechy i ewolucje na wybranych utworach polskich pisarzy.
  34. Ludzie godni i nikczemni. Scharakteryzuj postawy bohaterów literackich, odwołując się do wybranych utworów.
  35. Różne kreacje władców w literaturze. Omów na wybranych przykładach.
  36. Wizje sądu ostatecznego w literaturze i sztuce. Omów na wybranych przykładach.
 

summer_19

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Sprzedam tanio prezentacje maturalne:
1. Metamorfoza bohatera i jej sens w literaturze
2. Motyw cierpienia w literaturze różnych epok. Omów jego funkcjonowanie na wybranych przykładach literackich
3. motyw domu rodzinnego w literaturze
4. motyw starosci na podstawie wybranych przykladow
5. samotnosc z koniecznosci i samotnosc z wyboru.
6. . renesansowa koncepcja swiata
7. walka dobra ze zlem
8. wady narodowe polakow
9. portrety ojców
10. motyw bohatera negatywnego
11. Cechy gatunkowe bajki i ich funkcje
12. portret żyda w literaturze
13. różnorodny obraz wsi w sztuce
14. walka dobra ze złem w lit. i sztuce
15. Przywołując i porównując wybrane utwory literackie, omów różne ujęcia motywu miłości.
16. Motyw rozstania i jego funkcje w tekście literackim
17. Zjawy, duchy , pozaziemskie istoty – ich funkcje w literaturze
18. Różne sposoby kreowania wsi polskiej;
19. Cechy gatunkowe bajki i jej funkcje na podstawie utworów z różnych epok.
Kontakt 1238810
 

pajla240

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Mam do sprzedania dwie, bardzo dobre prace maturalne, sprawdzane przez polonistkę.
1.Małżeństwa literackie
2.Konteksty biograficzne jako klucz do odczytania twórczości pisarza (John Tolkien)
* konspekt
* bibliografia
* cytaty
* plan ramowy
* przykładowe pytania

Obie prace zdane na 100%, sprawdzane przez polonistkę

cena jeszcze do uzgodnienia
gg 39832512
e-mail pajla240@wp.pl
 

agacia.1805

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną:
- Konflikt pokoleń jako motyw literacki. Przedstaw różne jego ujęcia, analizując wybrane przykłady.
- Przedstaw sposoby portretowania Żydów w literaturze, sztuce i filmie. Dokonaj analizy, odwołując się do wybranych dzieł.
Kontakt agacia.1805@wp.pl
 

dorotamatura

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Chętnie napiszę prezentację maturalną na zamówienie. Pisaniem prezentacji zajmuję się szósty rok z dużym powodzeniem. Prezentacje piszę osobiście, przystępnym, zrozumiałym językiem, dla każdego INDYWIDUALNIE. Do tej pory były wysoko oceniane przez komisje i polonistów. W skład prezentacji wchodzi konspekt zawierający plan pracy i bibliografię, karta cytatów, ewentualne materiały dodatkowe oraz treść pracy.

Zajmuję się także pisaniem prac zaliczeniowych (liceum i szkoły policealne, studia - nauki społeczne i humanistyczne kierunki).

Zapraszam serdecznie! Nie wahaj się!

Oferta zawsze aktualna!

e-mail: praca-mat@wp.pl
gg: 38026317
 
M

Martyna Michalak

Guest
Zajmujemy się pisaniem prezentacji maturalnych z języka polskiego. Do wyboru prace już gotowe w cenie 49zł oraz pisane od podstaw (możliwość dowolnego wyboru lektur z jakich mamy korzystać) w cenie 79zł.

Piszemy prace na każdy temat.

Pełna lista gotowych tematów oraz dodatkowe informacje na stronie www.e-matura.net.pl
Kontakt: serwis.matura@wp.pl



Lista przykładowych gotowych prac:


1. Afrodyta - Wenus. Motyw mitycznej bogini piękności w literaturze i innych
dziedzinach sztuki(na wybranych przykładach).

2. Analiza języka biznesu oraz polityki i jego wpływ na kształtowanie języka
współczesnego.

3. Analizując i interpretując wybrane utwory literackie, udowodnij, że
cierpienie jest nieodłączną częścią ludzkiej egzystencji.

4. Analizując wybrane dzieła, porównaj artystyczne interpretacje wybranego
powstania narodowego w literaturze i malarstwie.

5. Analizując zgromadzony materiał językowy, omów wpływ radia i telewizji na
kształt współczesnej polszczyzny.

6. Anioł, jako temat często wykorzystywany przez literaturę i sztukę różnych
epok.

7. Bal, przyjęcie, zabawa w literaturze. Rozwiń temat na podstawie wybranych
tekstów.

8. Biografia jako klucz interpretacyjny. Na podstawie wybranego przykładu omów
związki z życiem artysty a jego twórczością.

9. Bohater heroiczny dawniej i dziś. Przedstaw i porównaj postawy wybranych
bohaterów literackich różnych epok.

10. Bohater romantyczny w literaturze XIX i XX wieku – kontynuacje i
nawiązania. Rozwiń problem na wybranych przykładach.

11. Bohater tragiczny w literaturze antycznej, romantycznej i współczesnej.
Omów interpretując celowo dobrane utwory.

12. Bohaterowie, którym się nie powiodło. Omów przyczyny ich klęsk, opierając
się na wybranych utworach literackich z różnych epok.

13. Bunt jako motyw literacki. Przedstaw i omów jego funkcjonowanie.

14. Codzienność i sytuacje próby w literaturze o wojnie i okupacji. Przedstaw
problem na wybranych przykładach.

15. Codzienność i zwyczajność życia ludności cywilnej w czasie „Apokalipsy
spełnionej”. Odwołaj się do wybranych tekstów literackich dotyczących okresu
II wojny światowej.

16. Czarne charaktery w literaturze. Analizując wybrane przykłady przedstaw
kreacje i rolę postaci negatywnych w dziele literackim.

17. Czarny charakter w dziełach literackich różnych epok. Omów funkcję
bohatera negatywnego, odwołując się do wybranych przykładów.

18. Człowiek w obliczu zagrożenia. Przedstaw różne postawy moralne bohaterów
literackich odwołując się do literatury polskiej i obcej.

19. Diabeł, anioł, duch - goście z zaświatów w literaturze. Omów ich funkcję
na wybranych przykładach.

20. Doświadczenie Holocaustu - pisarskie świadectwa z obu stron. Omów problem
analizując stosowne utwory literackie.

21. Dramat niespełnienia ludzkich marzeń przedstawiony w literaturze. Określ
jego przyczyny i konsekwencje, analizując wybrane utwory pozytywizmu.

22. Dylematy moralne bohaterów literackich. Omów ich przyczyny i konsekwencje,
odwołując się do wybranych tekstów literackich.

23. Dziecko, jako bohater dzieła literackiego. Przedstaw temat na wybranych
przykładach.

24. Emigrant jako bohater literacki. Przedstaw zagadnienie, analizując utwory
z różnych epok.

25. Eros i Tanathos - połączenie miłości i śmierci jako motyw w literaturze i
sztuce. Omów zagadnienie, odwołując się do wybranych tekstów kultury.

26. Etos rycerski i jego odmiany w literaturze wybranych epok. Omów na
wybranych przykładach.

27. Fantastyczny świat wykreowany przez A. Sapkowskiego i jego funkcje. Omów
temat na podstawie wybranych utworów autora.

28. Filmy, które cenię najbardziej. Uwzględnij adaptacje filmowe. (Ogniem i
Mieczem, Władca Pierścieni)

29. Frazeologia dziennikarstwa sportowego. Omów na odpowiednio dobranych
przykładach.

30. Frazeologia mitologiczna i biblijna żywa do dziś. Omów na wybranych
przykładach.
 

majka92

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną: "Bohater poszukujący własnej drogi życia, mądrości" + bibliografia i plan ramowy. Pisana samodzielnie. Oceniona na maksymalną ilość punktów. Cena do uzgodnienia! Kontakt: marlena.wojcikk@gmail.com
 

polonistka-2012

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
MATURA 2011 - PISANIE PRAC LICEALNYCH, PROJEKTOWANIE PREZENTACJI MATURALNYCH POD INDYWIDUALNE ZLECENIA



Jako dyplomowany nauczyciel z kilkuletnim stażem wykładowcy filologii polskiej w Liceum Ogólnokształcącym posiadam profesjonalna wiedzę do przygotowywania maturzystów do egzaminu dojrzałości. Jeśli potrzebujesz wsparcia uczciwego konsultanta zapraszam do kontaktu :



prezentacje_maturalne2013@wp.pl



Tworzę ambitne prezentacje na poziomie maturzysty zgodnie z wytycznymi MEN-u i OKE. Prezentacje zawierają poza szczegółowym opracowaniem tematu do wypowiedzi egzaminacyjnej także konspekt wraz z wykazem pozycji bibliograficznych z zakresu literatury podmiotowej i przedmiotowej.

Tezę do analizowanej problematyki prezentacji formułuję w sposób oryginalny a interpretacja prezentowanych argumentów (treści) dosadnie i z pełną dbałością o szczegóły ją potwierdza (wskazuję cytaty, nawiązania) Z racji wykonywanego zawodu nie unikam żadnych tematów, jestem gotowa na analizę zarówno tematów związanych z motywem, z językiem , a także z korespondencją sztuk. Na życzenie lub w przypadku jeśli temat przewodni prezentacji to determinuje - jestem skłonna także przygotować wersję multimedialną w programie Power Point (w szerokim tego słowa znaczeniu) wraz tematyczną ścieżką dźwiękową w podtle. Z poważaniem Twoja podręczna belfer
 

IZAKA

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam,
mam do zaoferowania pracę maturalną ocenioną przez komisję
na 100%.

Temat: Metamorfoza bohatera i jej sens w literaturze. Omów na wybranych przykładach z różnych epok.

Praca napisana prostym językiem, łatwa do przyswojenia.

W skład pracy wchodzi:
- Plan ramowy wypowiedzi
- praca
- bibliografia
- przykładowe pytania

Szczerze polecam, na 100% będziecie zadowoleni!

Cena: 50zł
kontakt: izakar2@wp.pl
 

Merrick_F

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hej. Jestem studentką IV roku Pedagogiki i oferuję napisanie prezentacji maturalnej. Zajmuję się tym już czwarty rok i jak do tej pory wychodzi mi to z pozytywnym skutkiem. Osoby, którym pomogłam osiągały dobre i bardzo dobre wyniki. Jestem osobą solidną. Dotrzymuję umówionych terminów. Do prac zawsze dołączam bibliografię i plan ramowy oraz wszelkie potrzebne materiały. Wszelkie inne sprawy są do dogadania. Cena za pracę to 100 złoty.

Kontakt tylko drogą emailową: pracematuralne.pf@wp.pl

Pozdrawiam:)
 

Anuuusia2871

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam prezentacje maturalną.
Tytuł: Różne portrety Żydów w literaturze. Omów sposób kreacji bohaterów na wybranych przykładach.
W zestawie z pracą konspekt i bibliografia.
Uzyskałam z niej 85% w ubiegłym roku.
Cena: 50 zł.
Proszę o kontakt przez email: Anuuusia2871@wp.pl ;)
 
K

kasjopeja5

Guest
Piszę prace maturalne tanio i ekspresowo.
Witam, jestem studentką 4 roku polonistyki, posiadam doświadczenie w pisaniu prezentacji maturalnych, wszystkie które stworzyłam na przestrzeni 3 lat zostały ocenione wzorowo przez komisje egzaminacyjne.
Prezentacje posiadają:
- Bibliografię
- Konspekt
- Pracę
Po napisaniu prace wysyłam jej połowę do weryfikacji klientowi.
Cena za napisanie pracy to 90 zł
Gwarantuje dobry kontakt i ekspresowe działanie
Oto kontakt kubislawa@wp.pl , gg: 6415879

Posiadam również gotowe tematy Cena za gotowy temat to 45 zł

1. Motyw dziecka w literaturze i sztuce.
2. Pieniądz- źródło szczęścia czy demoralizacji człowieka?
Rozwiąż problem, analizując celowo dobrane utwory literackie
4. Omów środki językowe i ich funkcje we współczesnych tekstach kabaretowych
5. Codzienność i odświętność szlachecka w literaturze XVI i XVII wieku . Rozważ temat przywołując wybrane
Przykłady
6. Filmy Andrzeja Wajdy jako interpretacje dzieł literatury polskiej. Omów wybrane przykłady.”
7. Pieniądz- źródło szczęścia czy demoralizacji człowieka?
Rozwiąż problem, analizując celowo dobrane utwory literackie.
8. Rycerz w literaturze średniowiecznej i współczesnej. Przedstaw temat analizując wybrane utwory
9. Motyw syna marnotrawnego w literaturze i malarstwie
10. Postawa Prometejska w wybranych utworach literackich. Dokonaj analizy materiału rzeczowego.
11. Literackie spojrzenie na polską wieś.
12. Dekadenckie nastroje i postawy w literaturze
Młodej Polski. Scharakteryzuj je na podstawie dowolnie wybranych utworów
13. Motyw apokalipsy w literaturze
14. Motyw Boga
15. Motyw szaleństwa
16. Wojna i okupacja
17. Kobieta Boroku i Renesansu
18. Motyw końca świata
19. Motyw zdrady małżeńskiej
20. Motyw animalistyczny w literaturze
21. Impresjonizm w literaturze i sztuce
22. Zdrada kochanków w literaturze
23. Impresjonizm w literaturze i sztuce
24. Motyw Uzależnienia
25. Motyw animalistyczny
26. Rola dedykacji w literaturze
27. Bohater literacki i jego filmowe wcielenie
28. Motyw pracy


Cena za gotowy temat to 45 zł
Piszcie na adres kubislawa@wp.pl , gg; 6415879 ( niewidoczny )
 

Milenaaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Przedstaw sposoby wyrażania uczuć do kobiety w twórczości wybranych poetów różnych epok - sprzedam gotową pracę wraz z planem ramowym i bibliografią oraz przykładowymi pytaniami. Praca została oceniona na 20 pkt. Cena to tylko 50 zł :)
kontakt: gg: 3144964
 

comforthelp

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
W okresie nauki zgromadziłam szeroką i bogatą bazę notatek i wykładów z różnych zakresów przedmiotowych.
Dysponuję ciekawym zbiorem prac, notatek własnego autorstwa, pracami zaliczeniowymi i ćwiczeniami, a co najważniejsze zadaniami egzaminacyjnymi i testami z poprzednich lat.
Proponuję wymianę materiałów.[font="Calibri""] [/font]

Bogaty zbiór stanowią prace maturalne (ok. 300 tematów), które wystarczy zweryfikować i przebudować dopasowując tematykę do współczesnych czasów. GRATIS :023:
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt, chętnie udostępnię posiadane materiały. Kontakt dla zainteresowanych osób e-mail comforthelp@poczta.fm
 

pati4416

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam! Mam do zaoferowania kilka prac maturalnych, o następujących tematach:
1.: Porównaj różne ujęcia motywu wędrówki jako metafory ludzkiego losu, analizując wybrane utwory literatury polskiej i obcej.
2.Motyw powstania i końca świata w literaturze polskiej i obcej.
3.Wizje apokalipsy w utworach różnych epok. Omów temat na wybranych przykładach i przedstaw wnioski.
4.Obraz i ocena świata na podstawie wybranych powieści Olgi Tokarczuk.
5.Motyw śmierci w literaturze i sztuce.
6.Różne kreacje królów w literaturze różnych epok.
7.Widma, duchy i zjawy. Przeanalizuj ich funkcję w utworach literackich i filmowych.
Każda z prac zawiera plan ramowy, bibliografię i możliwe pytania zadawane przez komisję.
Cena jednej pracy to tylko 50 zł!!!
Proszę o mailowy kontakt: pati4416@wp.pl
 

galaxa

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Posiadam na sprzedaż własną pracę maturalną z języka polskiego. Jest napisana solidnie, wyuczona na pamięc daje 100% na
maturze. Temat to : "Motyw zla w literaturze. Omów funkcjonowanie tego tematu na podstawie wybranych przykładów z literatury." Praca mieści się w 15 minutach na maturze. Praca jest gotowa wraz z bibliografią oraz planem ramowym. Do pracy dołączę również przykładowe pytania komisji egzaminacyjnej. Wraz z pracą maturalną mogę wysłac dodatkowe pomoce edukacyjne, z ktorych korzystalam podczas nauki. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na email : sandra9307@wp.pl


Pozdrawiam.
 

maturaaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Napiszę prezentacje maturalną na dowolny, wybrany przez Ciebie temat. Jestem studentem 3 roku filologii polskiej, w pisaniu prac mam kilkuletnie doświadczenie. Wszystkie osoby, które do tej pory mi zaufały cieszyły sie dobrymi, bardzo dobrymi i najlepszymi wynikami na maturze ustnej z jezyka polskiego. Szczerze mówiąc sam matury za Ciebie nie zdam, ale mogę przyczynić sie do Twojego sukcesu. Jeśli chcesz osiągnąć na maturze 100%, Ty również musisz włożyc trochę pracy. Ode mnie otrzymasz tekst prezentacji, bibliografię i konspekt. Tekstu będziesz musiał nauczyć sie sam. Podobnie bedzie z odpowiedziami na pytania komisji, Tam również radzisz sobie w pojedynkę. Jeśli szukasz pomocy i chcesz zwiększyć soje szanse na sukces, mogę napisac dla Ciebie pracę na każdy wybrany temat.

CENA: 50 - 100 zł
KONTAKT: sprzedammature@gmail.com
 

polonistka-2012

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
MATURA 2011 - PISANIE PRAC LICEALNYCH, PROJEKTOWANIE PREZENTACJI MATURALNYCH POD INDYWIDUALNE ZLECENIA

Jako dyplomowany nauczyciel z kilkuletnim stażem wykładowcy filologii polskiej w Liceum Ogólnokształcącym posiadam profesjonalna wiedzę do przygotowywania maturzystów do egzaminu dojrzałości. Jeśli potrzebujesz wsparcia uczciwego konsultanta zapraszam do kontaktu :

prezentacje_maturalne2013@wp.pl

Tworzę ambitne prezentacje na poziomie maturzysty zgodnie z wytycznymi MEN-u i OKE. Prezentacje zawierają poza szczegółowym opracowaniem tematu do wypowiedzi egzaminacyjnej także konspekt wraz z wykazem pozycji bibliograficznych z zakresu literatury podmiotowej i przedmiotowej.

Tezę do analizowanej problematyki prezentacji formułuję w sposób oryginalny a interpretacja prezentowanych argumentów (treści) dosadnie i z pełną dbałością o szczegóły ją potwierdza (wskazuję cytaty, nawiązania) Z racji wykonywanego zawodu nie unikam żadnych tematów, jestem gotowa na analizę zarówno tematów związanych z motywem, z językiem , a także z korespondencją sztuk. Na życzenie lub w przypadku jeśli temat przewodni prezentacji to determinuje - jestem skłonna także przygotować wersję multimedialną w programie Power Point (w szerokim tego słowa znaczeniu) wraz tematyczną ścieżką dźwiękową w podtle. Z poważaniem Twoja podręczna belfer
 
S

stefan1123

Guest
Nie masz pomysłu jak napisać pracę maturalną? Nie wiesz jak się za nią zabrać? NAPISZ do mnie. Szybka i fachowa pomoc w zakresie prezentacji. Dodatkowo wskazuję też najważniejsze zagadnienia do opanowania oraz podaję przykładowe pytania jakie możesz dostać. Nie czekaj, napisz już dziś. Mam doświadczenie w tej dziedzinie, gwarantuję zadowolenie.
pisanie@op.pl lub 9452120
 
Do góry