Sprzedam/kupię prace maturalne

axn0

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam
Sprzedam pracę maturalną na temat " Dzieło literackie a jego filmowa adaptacja. Przedstaw na wybranych przykładach." Prace te są wysoko punktowane. Cena 35 zł.
Praca zawiera:
Plan ramowy
Bibliografia
Praca

Użyte książki:
Romeo i Julia
Chłopcy z ferajny
Zmierzch

nr gg 41149349 pisać nawet jak mnie nie ma odpisze potem. Chętnym prześle fragment pracy.
Jestem posiadaczem tylko tej jednej pracy.
 

Merrick_F

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hej. Jestem studentką III roku Pedagogiki i oferuję napisanie prezentacji maturalnej. Zajmuję się tym już trzeci rok i obecnie wychodzi mi to z pozytywnym skutkiem. Osoby, którym pomogłam osiągały dobre i bardzo dobre wyniki. Jestem osobą solidną. Dotrzymuję umówionych terminów. Do prac zawsze dołączam bibliografię i plan ramowy oraz wszelkie potrzebne materiały. Wszelkie inne sprawy są do dogadania. Cena za pracę to 100 złoty.

Kontakt tylko drogą emailową: pracematuralne.pf@wp.pl

Pozdrawiam:)
 

thecarmelangel

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania gotowe prace maturalne. Oto tematy:

1. Patriotyzm w postawach trzech wybranych bohaterów literackich, a twoje zrozumienie miłości ojczyzny.
2. Jezus a X muza. Kreacje Chrystusa w filmach. Omów temat wykorzystując dowolnie wybrane dzieła filmowe.
3. Literackie portrety rodzin na podstawie utworów różnych epok.
4. Sąd nad Polską i sen o Polsce w literaturze różnych epok.

Oferuję również bibliografię i szczegółowy plan wypowiedzi.

Cena: 250zł

Wszystkie wyżej wymienione prace przyczyniły się do tego, że maturzyści zdali z powodzeniem egzamin ustny i byli zadowoleni z efektów mojej pracy.

Zainteresowanych proszę o kontakt. Mój adres e-mail to : thecarmelangel@wp.pl
 

thecarmelangel

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania gotowe prace maturalne. Oto tematy:

1. Patriotyzm w postawach trzech wybranych bohaterów literackich, a twoje zrozumienie miłości ojczyzny.
2. Jezus a X muza. Kreacje Chrystusa w filmach. Omów temat wykorzystując dowolnie wybrane dzieła filmowe.
3. Literackie portrety rodzin na podstawie utworów różnych epok.
4. Sąd nad Polską i sen o Polsce w literaturze różnych epok.

Oferuję również bibliografię i szczegółowy plan wypowiedzi.

Cena: 250zł

Wszystkie wyżej wymienione prace przyczyniły się do tego, że maturzyści zdali z powodzeniem egzamin ustny i byli zadowoleni z efektów mojej pracy.

Zainteresowanych proszę o kontakt. Mój adres e-mail to : thecarmelangel@wp.pl
 
C

chabierra

Guest
witam, mam do sprzedania pracę na temat: motyw ogrodu w literaturze i sztuce.
praca zwięzła, prosta i przyjemna do nauki, ale i poprawna-otrzymałam za nią 90%.
+bibliografia, cytaty, ramowy plan wypowiedzi, reprodukjce obrazów, przykładowe pytania, osobiste wskazówki na temt pracy. Służę także pomocą po zakupie pracy
tanio!!!
kontakt: emilka527@wp.pl
wysyłam do wglądu bibliografię bądź fragment pracy :)
 
C

chabierra

Guest
Witam Wszystkich ;)
mam do sprzedania pracę na temat: motyw ogrodu w literaturze i sztuce.
praca zwięzła, prosta i przyjemna do nauki, ale i poprawna-otrzymałam za nią 90%.
+bibliografia, cytaty, ramowy plan wypowiedzi, reprodukjce obrazów, przykładowe pytania, osobiste wskazówki na temt pracy. Służę także pomocą po zakupie pracy
:023: tanio!!! :023:
kontakt: emilka527@wp.pl
wysyłam do wglądu bibliografię bądź fragment pracy :)
 

polonistka88

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jestem absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Śląskiego. Mam do sprzedania 16 prac rzetelnie napisanych przeze mnie (zajmuję się tym od 4 lat i fakt, że nie napisałam ich 50 jak niektórzy oznacza, że wolę napisać ich mniej, a robię to porządniej). Każda praca zawiera:
bibliografię (literatura podmiotu i przedmiotu)
wraz z całym konspektem (plan ramowy wypowiedzi)
oraz kartkę z cytatami, którą zabiera się na maturę ( gdyż nie ma obowiązku uczenia się cytatów na pamięć)
oprócz tego do pracy z zakresu malarstwa załączam reprodukcje, cztery prace zawierają także prezentację w power poincie !
GWARANTUJĘ PO KUPIENIU PRACY KONTAKT ZE MNĄ. W RAZIE WSZELKICH WĄTPLIWOŚCI JESTEM ZAWSZE DO DYSPOZYCJI ! (niektórzy po otrzymaniu kasy nie odpisują na pytania i nie udzielają wszelkich info.! Zależy mi by swoją pracę wykonać kompleksowo i jako świeżo upieczona nauczycielka dbam o to by uczeń był w pełni przygotowany do matury !)
Głównym atutem pracy napisanej polonistkę jest fakt, że zawiera ona wszystko czego komisja oczekuje! Sama jestem nauczycielką i wiem na co zwracać uwagę!
PISZĘ RÓWNIEŻ NOWE PRACE !
Cena napisanej już prezentacji : 40 zł
Cena nowej: 50-120 zł w zależności od trudności tematu i wkładu jaki będę musiała wnieść.
Tytuły prac:
  1. „Przedstaw kreacje bohaterów literackich, którzy doświadczyli okrucieństw II wojny światowej i próbują odbudować świat wartości .”
  2. „Przedstaw sposoby portretowania postaci matek cierpiących w literaturze i malarstwie na podstawie analizy przykładów”
  3. „Literackie portrety matek. Omów na przykładach różnych epok.”
  4. „Język polskiej piosenki młodzieżowej. Przedstaw różne formy ekspresji i ich rolę.” (+ piosenki, teksty piosenek i prezentacja w power poincie !)
  5. „Analiza i interpretacja piosenek hip-hopowych. Omów na wybranych przykładach”
  6. „Miłość jako temat literacki. Omów na przykładzie wybranych tekstów literackich.”
  7. „Miłość jako siła fatalna. Omów temat, analizując wybrane teksty literackie”
  8. „Wpływ wojny na psychikę człowieka. Podaj i omów przykładny odwołując się do wybranych utworów powojennych” (+prezentacja w power poincie!)
  9. " Literackie obrazy miłości niespełnionej. Scharakteryzuj sposób kreowania takich bohaterów z różnych epok.”
  10. „Motyw powstań narodowych w literaturze różnych epok. Przeanalizuj wybrane utwory.”
  11. „Przemiana wewnętrzna jako istotny element w kreacji bohatera literackiego. Przedstaw zagadnienie na wybranych przykładach” (+prezentacja w power poincie!)
  12. „Katastroficzna wizja świata w poezji i w malarstwie czasów wojny. Omów na wybranych przykładach”
  13. "Na podstawie wybranych przykładów pokaż funkcjonowanie motywu pieniądza w literaturze."
  14. "Motyw szaleństwa w literaturze i sztuce różnych epok. Omów odwołując się do wybranych przykładów" ( reprodukcje + prezentacja w power poincie !)
  15. "Przedstaw portret ojca w wybranych utworach literackich różnych epok."
  16. " Ślady wątków biograficznych w twórczości pisarza. Omów na przykładzie analizy utworów wybranego autora"
  17. "Od Juliusza Verne a do Stanisława Lema-analizując wybrane utwory, przedstaw ewolucję powieści science-fiction"


Kontakt : filolozka88@o2.pl
 

KisiaaMisiaa

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam.
Mam do sprzedania gotowe prezentacje maturalne, każda z nich zawiera pełną pracę oraz konspekt. Prace zostały ocenione na 17-20pkt.. Cena gotowej pracy to 45zł-50zł. Mogę także napisać pracę na dowolny temat, cena 60 – 70zł, w zależności od tematu. Kontakt: GG 5994939; tel.: 785735119; email: katarzyna.kasia.misiak@gmail.com (preferowany)
Tematy prac, które już posiadam:
1) Rozważ problem konfliktu młodych ze starymi odwołując się do literatury XIX wieku.
2) „Czarny charakter" w dziejach literackich różnych epok. Na wybranych przykładach omów funkcje bohatera negatywnego.
3) Psychologiczny portret kobiety na przykładzie wybranych utworów literackich.
4) Motyw samotności i jego wpływ na człowieka. Omów na wybranych przykładach.
5)Degradacja człowieka i próby ocalenia człowieczeństwa w systemie totalitarnym. Przedstaw problem na podstawie wybranych utworów literatury polskiej i obcej
6) Porównaj sposoby przedstawienia postaci ojca i jego funkcje w wybranych utworach literackich różnych epok.
7) Wizerunek zła i złych mocy w literaturze polskiej i obcej. Omów sposób ukazania i rolę w kreowaniu świata przedstawionego na wybranych przykładach literatury różnych epok.
8) "Kreacja dzieci w utworach literackich i plastycznych. Omów zagadnienie na dowolnych przykładach z literatury i sztuki."
9) Wędrujący poeta. Motyw artysty – obieżyświata w twórczości wybranych poetów literatury dawnej i współczesnej. Omów problem na wybranych przykładach utworów literackich z różnych epok.
10) Z kogo się śmiejecie! Z samych siebie się śmiejecie. Zanalizuj funkcję komizmu i satyry na przykładach wybranych tekstów.
11) Ukaż motyw prometejski w literaturze różnych epok.
12) Motyw sądu ostatecznego w literaturze i sztuce.
13) Człowieczeństwo w czasach wojny. Omów problem odwołując się do literatury.
14) Trudne pojęcie tolerancji w literaturze. Wyjaśnij na wybranych przykładach literackich.
15) Nieznośny dar wolności? Wyjaśnij na wybranych przykładach z literatury.
16) Bunt jako wyraz aktywnej postawy człowieka wobec rzeczywistości. Uzasadnij tezę przywołując bohaterów buntowników z literatury różnych epok.
17) Lekarz, zawód czy powołanie. Scharakteryzuj wizerunki lekarzy w wybranych dziełach literackich.
18) Dojrzewanie jako motyw literacki różnych epok. Ukaż różne aspekty tego zagadnienia na podstawie wybranych przykładów.
19) Bohater literacki postawiony wobec konieczności wyboru. Zanalizuj postawy wybranych postaci literackich.
20) Literackie wizje młodości, jej doświadczeń i dążeń. Odwołaj się do utworów różnych epok
21) Mity jako tworzywo wzorców i motywów w rożnych dziedzinach sztuki. Przedstaw temat na wybranych przykładach.
22) Portret polskiej rodziny w literaturze. Omów zagadnienia odwołując się do wybranych przykładów.
 

KisiaaMisiaa

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam.
Mam do sprzedania gotowe prezentacje maturalne, każda z nich zawiera pełną pracę oraz konspekt. Prace zostały ocenione na 17-20pkt.. Cena gotowej pracy to 45zł-50zł. Mogę także napisać pracę na dowolny temat, cena 60 – 70zł, w zależności od tematu. Kontakt: GG 5994939; tel.: 785735119; email: katarzyna.kasia.misiak@gmail.com (preferowany)
Tematy prac, które już posiadam:
1) Rozważ problem konfliktu młodych ze starymi odwołując się do literatury XIX wieku.
2) „Czarny charakter" w dziejach literackich różnych epok. Na wybranych przykładach omów funkcje bohatera negatywnego.
3) Psychologiczny portret kobiety na przykładzie wybranych utworów literackich.
4) Motyw samotności i jego wpływ na człowieka. Omów na wybranych przykładach.
5)Degradacja człowieka i próby ocalenia człowieczeństwa w systemie totalitarnym. Przedstaw problem na podstawie wybranych utworów literatury polskiej i obcej
6) Porównaj sposoby przedstawienia postaci ojca i jego funkcje w wybranych utworach literackich różnych epok.
7) Wizerunek zła i złych mocy w literaturze polskiej i obcej. Omów sposób ukazania i rolę w kreowaniu świata przedstawionego na wybranych przykładach literatury różnych epok.
8) "Kreacja dzieci w utworach literackich i plastycznych. Omów zagadnienie na dowolnych przykładach z literatury i sztuki."
9) Wędrujący poeta. Motyw artysty – obieżyświata w twórczości wybranych poetów literatury dawnej i współczesnej. Omów problem na wybranych przykładach utworów literackich z różnych epok.
10) Z kogo się śmiejecie! Z samych siebie się śmiejecie. Zanalizuj funkcję komizmu i satyry na przykładach wybranych tekstów.
11) Ukaż motyw prometejski w literaturze różnych epok.
12) Motyw sądu ostatecznego w literaturze i sztuce.
13) Człowieczeństwo w czasach wojny. Omów problem odwołując się do literatury.
14) Trudne pojęcie tolerancji w literaturze. Wyjaśnij na wybranych przykładach literackich.
15) Nieznośny dar wolności? Wyjaśnij na wybranych przykładach z literatury.
16) Bunt jako wyraz aktywnej postawy człowieka wobec rzeczywistości. Uzasadnij tezę przywołując bohaterów buntowników z literatury różnych epok.
17) Lekarz, zawód czy powołanie. Scharakteryzuj wizerunki lekarzy w wybranych dziełach literackich.
18) Dojrzewanie jako motyw literacki różnych epok. Ukaż różne aspekty tego zagadnienia na podstawie wybranych przykładów.
19) Bohater literacki postawiony wobec konieczności wyboru. Zanalizuj postawy wybranych postaci literackich.
20) Literackie wizje młodości, jej doświadczeń i dążeń. Odwołaj się do utworów różnych epok
21) Mity jako tworzywo wzorców i motywów w rożnych dziedzinach sztuki. Przedstaw temat na wybranych przykładach.
22) Portret polskiej rodziny w literaturze. Omów zagadnienia odwołując się do wybranych przykładów.
 

hihi87

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną "Miłość i cierpienie. Omów związek obu tych doznań odwołując się do wybranych dzieł literackich różnych epok." Praca jest kompletna, zawiera bibliografie, ramowy plan wypowiedzi oraz treść do prezentacji. Całość napisana jest łatwym i prostym do nauczenia językiem. Zawiera liczne cytaty co znacznie wzbogaca treść. Cena do negocjacji.

Kontakt:
gg: 6022253
hihi87@wp.pl
 

rxqueenSG

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam mam do sprzedania pracę maturalną pt. " Różne ujęcia motywu tańca w literaturze, malarstwie i filmie. Omów zagadnienie odwołując się do wybranych przykładów "
Punktowane na 20 pkt /100 % . Dołączam również prezentację multimedialna obrazów oraz krótki filmik zrobiony przeze mnie ,który przedstawia urywki taneczne. Praca jest zróżnicowana i niebanalna ,bo zależało mi,żeby się czyms wyróżniała.
Oczywiscie dołączam plan przentacji i bibliografię.

Kontakt na email diana1992@o2.pl lub gadu 6543511

Cena do negocjacji
 

pe_magda

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,
Mam do sprzedania pracę maturalną z języka polskiego na temat : ”Sceny batalistyczne w literaturze, malarstwie i filmie. Przedstaw i porównaj sposoby ich prezentacji”

Tą pracę maturalną pisałam sama rok temu. Włożyłam wiele wysiłku, czasu i serca, żeby efekt był jak najlepszy i się udało. 20/20 punktów - 100 % wg komisji. Dodatkowo dostałam komentarz od pań z komisji egzaminacyjnej, że na ten temat lepszej pracy nie słyszeli.

Dlatego też polecam tą pracę wszystki tym osobom, które nie bardzo mają czas i chęci pisać samemu pracę maturalną. Bo z doświadczenia wiem, że moze sie nie chcieć.

Do pracy dołączam prezentacjie multimedialną, plan ramowy, bibliografie. Wszystko napisane bezbłetnie, nie potrzebne bedą dodatkowe poprawki.

Cena całej matury to 80 zł. Ale zawsze można się przecież jakos dogadac xD

Kontakt do mnie :
adres e-mail pe_magda@vp.pl
gg: 10226826
 

pe_magda

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,
Mam do sprzedania pracę maturalną z języka polskiego na temat : ”Sceny batalistyczne w literaturze, malarstwie i filmie. Przedstaw i porównaj sposoby ich prezentacji”

Tą pracę maturalną pisałam sama rok temu. Włożyłam wiele wysiłku, czasu i serca, żeby efekt był jak najlepszy i się udało. 20/20 punktów - 100 % wg komisji. Dodatkowo dostałam komentarz od pań z komisji egzaminacyjnej, że na ten temat lepszej pracy nie słyszeli.

Dlatego też polecam tą pracę wszystki tym osobom, które nie bardzo mają czas i chęci pisać samemu pracę maturalną. Bo z doświadczenia wiem, że moze sie nie chcieć.

Do pracy dołączam prezentacjie multimedialną, plan ramowy, bibliografie. Wszystko napisane bezbłetnie, nie potrzebne bedą dodatkowe poprawki.

Cena całej matury to 80 zł. Ale zawsze można się przecież jakos dogadac xD

Kontakt do mnie :
adres e-mail pe_magda@vp.pl
gg: 10226826
 

czaarna77

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Temat pracy maturalnej: Określ rolę miłości w życiu wybranych bohaterów literackich.

Lektury:
Antygona, Lalka, Śluby panieńskie, IV część dziadów.

Za pracę otrzymałam maksymalną ilość punktów.
Do pracy jest załączony plan ramowy, kartka z cytatami, bibliografia.

Cena do uzgodnienia. ;)

Pozdrawiam,
Kontakt: rosenau@interia.pl lub gg 9548651 ;p
 

desire92

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Bohaterowie mitologii greckiej lub rzymskiej w literaturze i sztuce. Przedstaw zagadnienie, odwołując się do wybranych przykładów z epoki renesansu.
Ma ktoś do sprzedania prace maturalna z tego tematu ?
 

Kura922

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, sprzedam prace maturalną napisaną na 19 pkt na temat:
"Życie w społeczeństwie – przekleństwo czy wygoda? Przedstaw zagadnienie na wybranych przykładach literackich."
Cena: 50 zł
Kontakt e-mail: qra1992@wp.pl
 

pracematuralne45

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
UWAGA!!! Sprzedam prezentacje maturalne, tanio, napisane w pełni profesjonalnie, przez studentkę polonistyki. Zdawalność na 100%. Prezentacja maturalna zawiera: wypowiedź pisemną, konspekt, bibliografię, cytaty oraz mogę podac pytania, jakie może zadac komisja egzaminacyjna. Jedna prezentacja kosztuje 70zł. Oto tematy prac, które oferuję:

1.Podróże kształcą. Rozważ problem podróżowania, odwołując się do wybranych
przykładów literackich z literatury romantycznej.

2.Omów rolę kobiety w życiu mężczyzny na podstawie analizy wybranych tekstów literackich z różnych epok.

3.„Harlequiny” i nie tylko, czyli współczesna literatura dla kobiet i o kobietach. Omów cechy w oparciu o analizę wybranych przykładów.

4.Powieści i ich ekranizacje filmowe. Omów problem na podstawie wybranych dzieł literatury polskiej i zagranicznej.

5.Samotność- indywidualny wybór, konsekwencja ludzkiej niedoskonałości, element losu człowieka. Rozważ problem, odwołując się do wybranych dzieł literackich z różnych epok.

6.Literackie obrazy małżeństw. Omów problem, analizując trzy utwory z literatury polskiej i dwa utworu z literatury zagranicznej.

7.Kicz i jego rola we współczesnej literaturze, sztuce i kulturze masowej. Omów na wybranych przykładach.

8.Autoportret w literaturze i sztukach plastycznych. Zaprezentuj sposoby kreacji „ja” artysty, analizując wybrane teksty literackie i dzieła malarskie.


Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy na adres- xyz45@o2.pl WARTO!!!
Ola
 

ryba2306

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!
Jestem studentem 3 roku na jednej z warszawskich uczelni. Po ukończeniu szkoły średniej zająłem się pisaniem prac maturalnych, gdyż lubię pisać i myślę, że mam do tego talent oraz doświadczenie. Dlatego oferuję swoją pomoc, która według mnie jest na dobrym poziomie, tania i szybka. Maksymalna cena to 150 zł( w zależności od tematu). Mój kontakt : rybamat23@gmail.com bądź gg 10623566.
Zapraszam!:)
 

marbie

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
Witam

Jestem studentką filologii polskiej i pisaniem prac maturalnych zajmuję się już od dłuższego czasu. Pomagam w wyborze tematu i dostosowuję się do oczekiwań maturzysty. Praca napisana przeze mnie jest rzetelna, szczegółowa i dokładna. W skład prezentacji wchodzi tekst wystąpienia, kompletna bibliografia, ramowy plan wypowiedzi oraz kartka z cytatami. Na życzenie zamawiającego przygotowuję prezentację multimedialną oraz fragmenty filmów, muzyki.
Cena zależy od poziomu trudności tematu.

Kontakt:
E-mail: mrznb25@gmail.com
Kom. 727-907-192
 
Do góry