Sprzedam/kupię prace maturalne

MATURA NA 100%

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Chetnie pomoge maturzystom w uporaniu sie z ustnym maturalnym egzaminem, ktory nie nalezy do najlatwiejszych.

W sklad oferowanej przeze mnie pracy wchodzi 5-7 stron tekstu, bibliografia z podzialem na literature podmiotu i przedmiotu, plan ramowy (zgodny z wymogami danej szkoly), wykaz cytatow, obrazy (w zaleznosci od tematu), przykladowe pytania, jakie moze zadac komisja wraz z odpowiedziami.

Kazda praca jest tworzona od podstaw, indywidualnie na zamowienie. Nie sprzedaje plagiatow!

Posiadam legalna firme. Na zyczenie podam NIP i REGON.

Czas oczekiwania na prace to 6-7 dni, istnieje mozliwosc ekspresowego wykonania (2-3 dni).

Praca wysylana jest w nastepujacy sposob:

-na meila

* przed zaplata wysylam do wgladu konspekt lub czesc tekstu (okolo 1 strona), po zaksiegowaniu przelewu na koncie przesylam calosc na meila lub za dodatkowa oplata (10 zl), gotowy wydruk na adres domowy,

-za pobraniem

* cala praca zostaje zapisana na plycie i wyslana na adres domowy, platnosc nastepuje przy odbiorze u listonosza, istnieje mozliwosc wysylki ze sprawdzeniem zawartosci paczuszki,

-odbior osobisty na terenie Warszawy

* platnosc nastepuje podczas osobistego spotkania.

Zapewniam dyskrecje oraz prefekcje wykonania. Pisaniem prac zajmuje sie kilka lat, w moim dorobku tworczym sa takze prace magisterskie i licencjackie. Posiadam stypendium naukowe, jestem osoba solidna i terminowa.

Oferuje pomoc przy wyborze literatury, stosuje sie do wszelkich wskazowek maturzysty. Nie polecam nauki ,,na pamiec'', duzo lepszym sposobem jest znajomosc zawartosci prezentacji oraz wybranej literatury i przedstawienie tematu wlasnymi slowami.

Kontakt:

GG:32229070 email:pomoc_maturalna@wp.pl
 

ona83

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam,
Jeśli masz problem z napisaniem pracy .a przejmujesz się tym, że matura zbliża się wielkimi krokami pisz na ona83@onet.pl a z chęcią stworze dla Ciebie coś orginalnego i ciekawego na takim poziomie jaki Cię interesuje:) Dogadamy się jakoś w sprawie ceny, która nie jest z góry ustalona
 

ona83

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Zapomniałam dodać, że czas realizacji zależy od Ciebie...tzn. mogę napisać najszybciej w 2,3 dni...zależy od tematu...
 

ona83

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Piszcie na ona83@onet.pl w celu uzyskania informacji... Gwarantuje szybką realizacje
 

ona83

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam,
Jeśli jesteś zainteresowany moją pomocą z powodu szybko zbliżającej się matury i chcesz szybkiej realizacji zamówienia pisz na daisy813@interia.pl Cena to 100 zł
 

Hugo7

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam, mam do sprzedania pracę nt. "Język komentatorów sportowych". Praca profesjonalna, oceniona maksymalnie. Bardzo atrakcyjna cena, niespotykana nigdzie indziej:)

Witam, mam do sprzedania pracę nt. "Język komentatorów sportowych". Praca profesjonalna, oceniona maksymalnie. Bardzo atrakcyjna cena, niespotykana nigdzie indziej:) gg. 1885991 nerreido777@o2.pl
 

karolinkazoki

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Studentka 3 roku polonistyki UW wykona prezentację maturalną na dowolny temat. Praca zawiera tekst prezentacji+ konspekt + cytaty_ bibliografię. Szybko i profesjonalnie.
Karolinkazoki@onet.pl
 
Dołączył
15 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną. Temat: Na podstawie wybranych utworów literackich scharakteryzuj rolę i zadania pisarza w różnych epokach.
Cena 50 zł, w zestaw za tę cenę wchodzi:
- prezentacja maturalna: pisana łatwym językiem, 1303 wyrazy 3 strony, (18/20 pkt.)
- Plan ramowy.
- Bibliografia.
- Opracowania lektur w formie multimedialnej.


Najpierw wysyłam bibliografię, potem czekam na wpłatę i wysyłam resztę zestawu. Jestem pewnym sprzedawcą.
Możliwość wysłania zestawu za pobraniem.

Kontakt: slawek20128@yahoo.pl
 

karolina113

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
mam do sprzedania pracę maturalną czyli bibliografia, prezentacja multimedialna, plan ramowy i oczywiście tekst do nauki.

na temat: Wizerunek polskiego emigranta w utworach literackich. Omów różnice w sposobie jego funkcjonowania na wybranych przykładach.

Praca była sprawdzana przez dwóch polonistów.
kontakt mail karolina_kala113@p.pl
 

talar007

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną z języka polskiego. Maturę zdawałem w tym roku (tzn 2011). Za pracę otrzymałem 17 punktów, tak prawdę mówiąc na własne życzenie te 17 ponieważ za późno zabrałem sie za naukę...

temat pracy: KRAJOBRAZ JAKO MOTYW LITERACKI. PRZEDSTAW SPOSOBY JEGO KREACJI I FUNKCJE W WYBRANYCH UTWORACH.

Temat moim zdaniem bardzo łatwy i przyjemny jeżeli ktoś lubi piękne krajobrazy, widoczki ;)

Cena to 35zł. Oczywiście dołączę wszystko co potrzebne: treść pracy , ramowy plan wypowiedzi, bibliografię. Polecam!
kontakt: gg 5952275
email: talar007@tlen.pl
 

bellate

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Witam wszystkich niedoszłych bądź przyszłych maturzystów. Mam do sprzedania prezentację maturalną na temat:
"Obraz rzeczywistości w oczach pokolenia Kolumbów - jaki jest? Rozważ na podstawie wybranych tekstów literatury wojennej". Temat opracowany przejrzyście, zwięźle i wyczerpująco z uwzględnioną bibliografią i dobrze dobranymi cytatami. Praca została oceniona na maksymalną ilość punktów. Utwory wybrane nie są długie, więc ich przejrzenie nie zajmie wiele czasu. Cena prezentacji to 50 zł.
Zainteresowanych proszę o kontakt na gg na numer :8904468
 

olguśka18

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2009
Posty
134
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Miasto
Własny świat :)
Witam. Mam do sprzedania ciekawą pracę maturalną. W tym roku na maturze ustnej dostałam z niej 20/20pkt i zaskoczyłam egzaminatorów, ponieważ praca znacznie odbiega od tego o czym mówi się na lekcjach polskiego. Jednak jest bardzo ciekawa i watra uwagi :) Temat, który brzmi: "PROZA WSPÓŁCZESNYCH KOBIET. OMÓW TEMAT, ODWOŁUJĄC SIĘ DO WYBRANYCH UTWORÓW (NP. M. GRETKOWSKA, O. TOKARCZUK, M. TULLI, K. GROCHOLA, D. MASŁOWSKA)" jest też dodatkowym atutem, gdyż realizujesz tak jakby temat "nad programowy".
Zainteresowanych proszę o kontakt na gg: 7533497.
 

kamil22423

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam;)

Sprzedam swoją pracę maturalną. Temat brzmi „Kreacje postaci Żydów w literaturze polskiej. Omów sięgając do utworów różnych epok”.
Za pracę dostałem 19 punktów, ale ten 1 pkt odszedł tylko za mój błąd nie związany z pracą;)
Do pracy dołączam materiały dodatkowe (pytania, które komisja mi zadała, bibliografię, plan ramowy oraz wiele innych;))

Kontakt: gg 36574465


Tanio!
 

darishya

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, zachęcam do kupienia mojej pracy maturalnej. Do zaoferowania mam dwa ściśle związane ze sobą tematy. Obie prace napisane zostały przez dobrego poloniste, a ocenione zostały na 20/20 (1. temat) oraz 16/20 (2. temat).

1. MOTYW BUNTOWNIKA/BUNTOWNICZKI W LITERATURZE I FILMIE. ZANALIZUJ 4-5 WYBRANYCH DZIEŁ LITERACKICH I FILMOWYCH.

Literatura i filmy omówione w prezentacji to:
- Mit o Prometeuszu,
- Dziady cz.III,
- Ludzie bedomni,
- Miasto aniołów (film),
- Lot nad kukułczym gniazdem (film).

Do pracy dodaję:
- Bibliografię,
- Ramowy plan prezentacji.

Ponadto mogę przesłać skopiowane materiały pomocnicze (literatura przedmiotu) oraz zdjęcia filmowe jako materiał pomocniczy, które można wydrukować, bądź wywołać.

cena: 130zł.


2. OBRAZ BUNTU W LITERATURZE. NA WYBRANYCH PRZYKŁADACH Z RÓŻNYCH EPOK ZANALIZUJ ŹRÓDŁO I SENS BUNTOWNICZEJ POSTAWY BOHATERÓW. DO CZEGO DOPROWADZA BUNT? PORÓWNAJ SCHARAKTERYZOWANE POSTACIE.

Literatura omówiona w prezentacji to:
- Mit o Prometeuszu,
- Antygona,
- Dziady cz. III,
- Ludzie bezdomni,
- Dżuma.

Do pracy dodaję:
- Bibliografię,
- Ramowy plan prezentacji.

Dodatkowo mogę wysłać skopiowane materiały pomocnicze (litratura przedmiotu).

cena: 100zł

Obie prace są profesjonalne, z "wyższej półki". Także jeśli chcesz mieć spokojną głowę, a czas, który byś przeznaczył na pisanie własnej pracy wolisz spożytkować inaczej np. ucząc się do innych, ważniejszych zapewne przedmiotów, napisz. gg 8894818.
 

bezsenna11

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie drodzy maturzyści,
za miesiąc kończą się wakacje, a myslę już pora żeby pomyśleć nad pracą maturalną z j. polskiego. Będziecie mieli z głowy. na przełomie listopada/ grudnia wasi nauczyciele z j. polskiego powinni wam podać dostępne tematy maturalne. Jest też tak , że można samemu podawać swoje pomysły tj. temat pracy maturalnej. Jesli zostanie on zaakceptowany spokojnie możemy zabrać się za pisanie.
Zdawałam maturę w 2009 roku. Mój temat to: Moralność i problemy etyczne dzisiejszego świata. Rozważ jak przedstawiony jest świat wartości w literaturze współczesnej. Temat jest łatwy !!!!!! z racji tego, że nie opiera się na typowych szkolnych lekturach, a na literaturze współczesnej, a to z kolei oznacza, że osoby będące w komisji będa ograniczone w kwestii zadawania wam pytań. Jak to było u mnie, pytania były zadawane na LOGIKĘ, bardzo życiowe aniżeli jeśli chodzi o WESELE czy LALKĘ , gdzie pytają czasami o najdrobiejsze szczególiki!!! po prostu znają dobrze te książki !!! i wiedzą na ich temat CHYBA wszystko. Jesli chodiz o liyteraturę współczesną i książki n a podstawie, których ja napisałam swoją pracę , nawet nie wiedzieli o co pytać. Wszystko mam mieszczone na płycie CD :
- Opis pracy na podany wyżej temat
-Konspekt pracy : wstęp, rozwinięcie zakończenie ( bez zarzutu - podczas prezentacji)
-Bibliografia
- książki pdf : Folwark zwierzęcy George Orwell i Mała apokalpisa tadeusz Konwicki, wiersz Czesława Miłosza : Oeconomia divina ( nawet mi nie zadawali pytań do tego wiersza, bo po prostu nie wiedzieli o co zapytać) i film pt. "pręgi" - Magdaleny Piekorz
Ustną maturkę zaliczyłam bez problemu !!!!!!!
temat myślę jest interesujący i bardzo życiowy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeżeli będą jacyś chętni proszę pisac na ten adres e-mail : attente7@wp.pl
Serdecznie pozdrawiam .
 

indylindy

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
oferuję prezentację maturalną na temat: Różne formy zniewolenia człowieka. Omów zagadnienie na trzech (czterech) wybranych przykładach literackich. Prezentacja została oceniona na 20pkt. Lektury jakie pojawiają się w niej to: "Proces", "Moralność Pani Dulskiej", "Mury Hebronu", "Tango". Cena: 30zł (możliwość negocjacji). Zainteresowanych proszę o kontakt gg: 8440990
 

StudentkaBeata

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną, temat: Kobieta - błogosławieństwo czy przekleństwo mężczyzny? Scharakteryzuj wpływ kobiet na postępowanie mężczyzn, odwołując się do wybranych utworów różnych epok". Literatura podmiotu to trzy lektury oraz fragment Pisma Świętego(Adam i Ewa). W skład pracy wchodzi szczegółowa bibliografia (literatura podmiotu, literatura przedmiotu, ramowy plan wypowiedzi), cytaty i pełna praca napisana w sposób prosty do zapamiętania. Maturę zdałam na 90%(na życzenie prześlę zdjęcie moich wyników maturalnych), byłoby więcej gdyby nie wredne pytanie egzaminatora wychodzące daleko poza temat pracy, gdzie moją odpowiedzią były jedynie wybałuszone oczy :) Cena 50zł, Więcej informacji na gg 9400375
 

dawidkuberka

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam maturzystów 2012 roku, dysponuje dwiema pracami maturalnymi, które chętnie odsprzedam, tematy to: "Różne oblicza miłości rodzicielskiej. Rozwiń temat, analizując wybrane przykłady z literatury i innych dziedzin sztuki" i "Różne wyobrażenia Boga w literaturze i malarstwie. Zinterpretuj zagadnienie przywołując materiał literacki i malarski wybranych epok". Jedna jest moja i otrzymałam za nią 18pkt a druga jest mojej siostry, dostała 19pkt na 20. Obie trwają ok 18-20 min. dołączam oczywiście bibliografię, reprodukcje obrazów, kartkę z cytatami, a także zestaw możliwych pytań jaki mogą być ci zadane. Zainteresowanych proszę o kontakt na mail dawidkuberka@o2.pl lub natalina17@o2.pl lub gg 4792873
 

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Temat: Różne sposoby przedstawiania władców w literaturze. Omów zagadnienie, analizując i
porównując materiał literacki z różnych epok.


Zestaw zawiera:
- Prezentacja maturalna (6 stron)
- Bibliografia
- Film: jako dodatkowy materiał do pracy maturalnej (może lecieć w tle, trwa 16 minut.
- Ewentualne pytania, które mogą zostać zadane przez komisję.
- Skan mapy myśli, rysunków, cytatów.


Uzyskane punkty to 18/20, powodem było kilka zaskakujących pytań


Cena do uzgodnienia


Kontakt
Gadu: 7382997
Email: cescex@gmail.com


Oczywiście istnieje możliwość zamówienia prac maturalnych!
 

exclusivee

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,

mam do sprzedania lekką, przyjemną w przyswojeniu prezentację, której temat brzmi:

„Muzyczna interpretacja liryki. Przedstaw temat na wybranych wierszach polskich poetów”

Jej zaletą jest to, że nie trzeba czytać żadnych lektur, ani przygotowywać się z wiedzy historycznej, wystarczy przesłuchać kilka piosenek, a ich interpretacja zawarta jest w prezentacji.
Oceniona na 20 punktów!

Zainteresowanych zapraszam: gg 37644233
 
Do góry