Sprzedam/kupię prace maturalne

pawelelek1

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Przedstaw i porównaj wybrane sceny batalistyczne w literaturze
i malarstwie tych samych epok kulturowych.

WITAM !
Posiadam do sprzedania prace maturalna z jezyka polskiego na w/w .
Praca zawiera plan wypowiedzi , bibliografie , sama prace na 4 stronach formatu A4
oraz PREZENTACJE MULTIMEDIALNA W POWERPOINCIE. Praca jest samodzielnie pisana przezemnie i oceniona na 20pkt= wtedy to był maksimum punktów do zdobycia
. Jesli jestes zainteresowany/ana to prosze o kontak na gg - 6585210. Badz komorke - 511584273 Pozdrawiam
PREZENTACJE ODDAM W DOBRE RECE ZA 40 ZLOTYCH
 

frezer115

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie
Sprzedam za 20 zł moją prezentację maturalną ocenioną na 18 punktów - "Obrazy śmierci w literaturze różnych epok".
Na podstawie 'Pieśni o Rolandzie' , 'Wertera', 'Zdążyć przed panem Bogiem'. (więc nie za trudne :p)
Dołączam prezentację w PowerPoincie.
Mogę wysłać próbki na maila :)


Pozdrawiam serdecznie :p
 

mgr..pl76

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Drodzy Maturzyści! Jeżeli:

- ogarniają Was wątpliwości na widok ogłoszeń zawierających po kilkaset "gotowych" i "samodzielnie opracowanych" tematów;
- chcecie, by Wasza praca była rzetelna i napisana od podstaw, bez obawy, że ktoś z tego samego miasta odda pracę zawierającą identyczne fragmenty;
- z uwagi na ogrom nauki związanej z przygotowaniem do egzaminów brakuje Wam czasu, by jeszcze pisać prezentację...

Zapraszam do skorzystania z moich usług.

Jestem absolwentem kierunków: polonistyka i historia oraz pracownikiem naukowym jednej z wyższych uczelni. Maturzystom pomagam od roku szkolnego, w którym wprowadzono Nową Maturę. Prezentacje pisane są na zamówienie i zgodnie z indywidualnymi życzeniami Klienta - nie ma mowy o żadnych internetowych źródłach ani gotowcach, puszczanych wielokrotnie do tych samych województw przez oferentów deklarujących "profesjonalną pomoc".

Sama prezentacja (ramowy plan wypowiedzi, bibliografia, treść pracy) to nie wszystko. Klient może liczyć na bezpłatne poprawki, zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi nauczyciela oraz stałe konsultacje mailowe i telefoniczne. Ceny są konkurencyjne i w zależności od tematu pracy wahają się w granicach 80-120 PLN. Konspekt wysyłany jest bez zaliczki - to Klient, po jego obejrzeniu, podejmuje decyzję o nabyciu pracy. Nie radzę wierzyć w ogłoszenia po 30-40 zł - nikt uczciwy nie zaoferuje rzetelnie napisanej pracy w takiej cenie!

O mojej rzetelności świadczy bezpłatna pomoc, jakiej udzielam Maturzystom w odpowiednim wątku tego forum: http://www.sciaga.pl/forum/read.html?3,1190513, a także dziesiątki zadowolonych Maturzystów z ostatnich czterech lat pracy w zawodzie. Wszelkie oskarżenia, jakie padają pod adresem uczciwych autorów prac, zamieszczane są właśnie przez oszustów maturalnych i im podobne, zakompleksione miernoty.

Zainteresowanym osobom wysyłam do wglądu dowolne, przykładowe tematy, jakie miałem okazję opracować w ostatnich latach. Oferuję także bezpłatne konsultacje przy selekcji literatury podmiotu i przedmiotu.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod adresem: mgr.pl76@gmail.com.
 

PPaaUUllIInnAA89

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Hej... :):p
Mam do sprzedania świetną pracę maturalną(plus bibliografia i materiały pomocnicze) na temat:


TYTUŁ I MOTTO JAKO KLUCZ DO ZROZUMIENIA DZIEŁA LITERACKIEGO...

Zainteresowanych proszę o kontakt:
czaniutka16@o2.pl

cena pracy:
100zł

Hej... :):p
Mam do sprzedania świetną pracę maturalną(plus bibliografia i materiały pomocnicze) na temat:


TYTUŁ I MOTTO JAKO KLUCZ DO ZROZUMIENIA DZIEŁA LITERACKIEGO...

Zainteresowanych proszę o kontakt:
czarniutka16@o2.pl

cena pracy:
100zł
 

lennonjohn

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania prace maturalna z polskiego. Temat pracy to "Zaprezentuj obecność historii w literaturze, sztuce (filmie). Omów na podstawie wybranych pozycji."

Prezentacja pisana była pod okiem polonisty, jednak literature wybieralem sam z mysla o jak najlatwiejszym przejsciu przez ten bezsensowny egzamin.

Zawiera:
1. Grób Agamemnona (http://www.juliuszslowacki.grupaphp.com/grobagamemnona.php)
2. Historia (http://www.baczynski.art.pl/wiersze/131-W.html)
3. obraz Pożegnanie powstańca
4. obraz Powitanie powstańca
5. Szewcy (Witkiewicz)
6. Inny świat (Gustaw Herling-Grudziński)
7. Kanał - film Wajdy

Jak widac tylko dwie niedlugie ksiazki, sam mowilem tylko o Innym swiecie (zabrakloby mi czasu, Szewcow mozna spokojnie wyciac).
Oba obrazy mam w dobrej jakosci w plikach graficznych. Co do filmu to do pracy moge zalaczyc plik mpg z oryginalnej plyty dvd.
Generalnie prezentacja dosc "widowiskowa", prosta do nauki, krotka (4 strony), a spokojnie starczy nawet na 20 minut gadania.
Dostalem 18/20 (mimo, ze komputer polegl i nie moglem pokazac zadnych multimediow ;))
Cena 70 złotych
gg 3822534
email lennonjohn@interia.pl
W razie watpliwosci moge pokazac probki pracy lub link do mojego konta na allegro.
 

barteq_

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam prezentacje z polskiego na temat: Motyw samotności w literaturze. Przedstaw różnorodne sposoby jego ujęcia, odwołując się do wybranych utworów.
Oceniona na 20pkt. Literatura podmiotu zajmuje pięć pozycji a przedmiotu cztery. Całość zajmuje 4 strony A4, pisana na komputerze. Jest bardzo prosta do nauczenia;) Mogę dołączyć do niej materiały pomocnicze.
Cena; 50zł, w razie pytań proszę pisać-> bartek_sz88@o2.pl
 

olcia220

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
W moim temacie należy porównać książkę "Romeo i Julia" z filmem (najbardziej odpowiadałaby mi wersja Baz'a Luhrmann'a). Czy jest ktoś chętny napisania takiej pracy? Jeśli tak to jaki byłby jej koszt.

Czekam na wiadomości:
e-mail: olcia220@wp.pl
gg: 8220857 (często na niewidocznym wiec zostawiać wiadomości jak coś)
 

Studentka00

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Serdecznie Witam!
Chciałabym sprzedać pracę maturalną na temat :

1.Motyw pożegnania i jego funkcje w tekście literackim.
Omów na podstawie wybranych przykładów z różnych epok .


Dodatkowe informacje:
Praca została napisana oraz zweryfikowane przez nauczyciela języka polskiego.
Cena do uzgodnienia.Praca zawiera bibliografię oraz ramowy plan wypowiedzi.
Punkty zdobyte na maturze 18/20 możliwych.


Kontakt:
e-mail: agusia154@vp.pl
gg : 1076334
 

Giewont

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
52° 4'35.86"N 18°17'44.76"E
Sprzedam pracę maturalną. Temat : "Dwór szlachecki jako symbol polskości i miejsce codziennych problemów bohaterów.Przedstaw jego różne obrazy w literaturze" .Cena 20zł. Za pracę otrzymałem 17/20 pkt. Kontakt : GG 4055832 , Kom 661329611 (sms)
 
K

kinga_sc

Guest
Sprzedam pracę maturalną. Temat : "Dwór szlachecki jako symbol polskości i miejsce codziennych problemów bohaterów.Przedstaw jego różne obrazy w literaturze" .Cena 20zł. Za pracę otrzymałem 17/20 pkt. Kontakt : GG 4055832 , Kom 661329611 (sms)
20zł za pracę, tak się nisko cenisz?
 

p.sawyer

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam prezentację maturalną na temat:
Obrazy zbrodni w literaturze. Omów i zinterpretuj problem na wybranych przykładach.

W skład prezentacji wchodzi:
- zasadnicza treść
- konspekt
- bibliografia
- lista cytatów (zawartych oczywiście w treści)
- prezentacja multimedialna z podkładem muzycznym przygotowana w programie Power Point
Na tegorocznej maturze (2009) otrzymałam za nią 20 pkt.
Koszt prezentacji wynosi 50 zł.
Zainteresowanych proszę o kontakt pod adres e-mail: p.sawyer@tlen.pl
 

Se3eK

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Świetna okazja, posiadam prezentację maturalna, której tematem jest: "Kreacja bohatera-rycerza w twórczości Tolkiena i Sapkowskiego. Omów temat na podstawie wybranych utworów." Wszystkie potrzebne pliki nagrywam na płyte cd i wysyłam pocztą. Na płycie zajdziesz m.in. konspekt, bibliografię, 10 min. prezentację, 5 min. film, który posłuży nam do omawiana tematu, ebooki z literatury podmiotu dzięki, którym zaoszczedzisz sobie biegania po uczelniach i bibliotekach, pytania zadane przez komisję, i wiele innych niezbednych plików. Do tematu przyłożyłem się sumiennie, gdyż jest to literatura bliska mojemu sercu, wszystko napisałem i skleiłem sam od podstaw, a "praca jest dopieta na ostatni guzik" jak stwierdził mój profesor. Informuję, że maturę zdałem na 20pkt. (100%), 2009 roku. Cena podlega negocjacji. Piszcie na forum a chętnych na mail-a seba2902@tlen.pl. Serdecznie dziękuje pzdr.
 

aguuuskaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną
temat: Motyw ojca w literackich przekazach wybranych epok. Przedstaw różne sposoby kreacji tego toposu w poznanych utworach.

całość zawiera:
- bibliografię
- ramowy plan wypowiedzi
- tekst prezentacji
- cytaty
Praca sprawdzona przez polonistę.

cena: 80zł
gg:4334024
e-mail: aguuuskaaa@o2.pl
 

aguuuskaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną
temat: Motyw ojca w literackich przekazach wybranych epok. Przedstaw różne sposoby kreacji tego toposu w poznanych utworach.

całość zawiera:
- bibliografię
- ramowy plan wypowiedzi
- tekst prezentacji
- cytaty
Praca sprawdzona przez polonistę.

cena: 80zł
gg:4334024
e-mail: aguuuskaaa@o2.pl
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
ja mogę odsprzedać "katastroficzne wizje i obrazy zagłady w dziełach literackich i filmowych"
praca oceniona na 100 %, dołączam CD z fragmentami filmów, bibliografię i wszystko co tam jeszcze potrzeba ;)
cena do uzgodnienia
proszę pisać na priv.
 

kati2912

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam pracę maturalną na temat : GWARA UCZNIOWSKA. PRZEDSTAW JEJ CECHY. Za pracę uzyskałam 100%, więc jest dobrze opracowana ;) Materiały zawierają:
• treść pracy
• ramowy plan wypowiedzi
• bibliografię
• pytania, jakie miałam na maturze
• materiały, z których korzystałam
• ankietę i wyniki
Zainteresowanych proszę o kontakt na maila kati17@wp.pl lub na gg: 6464274.
 

taki^jeden

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
k. Tarnowa
Sprzedam tegoroczną prace maturalną z języka polskiego. Temat brzmi następująco: "Przedstaw różne sposoby ujęcia toposu wsi na przykładzie wybranych utworów." Posiadam wszystko co jest potrzebne: praca plus konspekt plus bibliografia :) Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę pisać na priva. Praca została oceniona na 19 punktów.
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
ja mam : wizerunek uwodzicielki przedstaw temat na wybranych utworach literackich
20 punktow uzyskałam więc praca jest napisana b. dobrze fajny temat uczyłam sie dzien przed i szybko do glowy weszlo skoro mialm maksymalną punktację
temat opracowany byl na podstawie takich lektur - Lalka , Pan TAdeusz , Granica i Przedwiosnie
Plusem jest orginalny temat na co rowniez zwraca uwage komisja . Tematy typu smierc , milosc i holocaust są zbyt często wybierane i komisja jet znudzona sluchaniem tego .
zainteresoanych prosze o pisanie na pw
cena 60 zl praca pisana przez poloniste spradzona dodatkowo przez dwie polonitski więc na 100 % wszytko jest ok
 
Do góry