Sprzedam/kupię prace maturalne

mar_gie

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam prezentacje na temat - "Zapożyczenia angielskie we współczesnej polszczyźnie".
Prezentacja oceniona 20/20, składa się z:
- bibliografii
- prezentacji multimedialnej w PowerPoint
- oraz cały tekst przygotowany do "wyrecytowania"

Prezentacja urozmaicona zdjęciami, wykresem, czytelna, zwięzła, w całości wykonana przeze mnie.
Cena: 50zł
Kontakt gg: 6525311 (pisać nawet gdy niedostępna) lub mail mar_gie@o2.pl
 

archaii

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
"Drodzy Maturzyści! Jeżeli:

- ogarniają Was wątpliwości na widok ogłoszeń zawierających po kilkaset "gotowych" i "samodzielnie opracowanych" tematów;
- chcecie, by Wasza praca była rzetelna i napisana od podstaw, bez obawy, że ktoś z tego samego miasta odda pracę zawierającą identyczne fragmenty;
- z uwagi na ogrom nauki związanej z przygotowaniem do egzaminów brakuje Wam czasu, by jeszcze pisać prezentację...

Zapraszam do skorzystania z moich usług.

Jestem absolwentem kierunków: polonistyka i historia oraz pracownikiem naukowym jednej z wyższych uczelni. Maturzystom pomagam od roku szkolnego, w którym wprowadzono Nową Maturę. Prezentacje pisane są na zamówienie i zgodnie z indywidualnymi życzeniami Klienta - nie ma mowy o żadnych internetowych źródłach ani gotowcach, puszczanych wielokrotnie do tych samych województw przez oferentów deklarujących "profesjonalną pomoc".

Sama prezentacja (ramowy plan wypowiedzi, bibliografia, treść pracy) to nie wszystko. Klient może liczyć na bezpłatne poprawki, zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi nauczyciela oraz stałe konsultacje mailowe i telefoniczne. Ceny są konkurencyjne i w zależności od tematu pracy wahają się w granicach 80-120 PLN. Konspekt wysyłany jest bez zaliczki - to Klient, po jego obejrzeniu, podejmuje decyzję o nabyciu pracy. Nie radzę wierzyć w ogłoszenia po 30-40 zł - nikt uczciwy nie zaoferuje rzetelnie napisanej pracy w takiej cenie!

O mojej rzetelności świadczy bezpłatna pomoc, jakiej udzielam Maturzystom w odpowiednim wątku tego forum: http://www.sciaga.pl/forum/read.html?3,1190513. Wszelkie oskarżenia, jakie padają pod adresem uczciwych autorów prac, zamieszczane są właśnie przez oszustów maturalnych i im podobne, zakompleksione miernoty.

Zainteresowanym osobom wysyłam do wglądu dowolne, przykładowe tematy, jakie miałem okazję opracować w ostatnich latach. Oferuję także bezpłatne konsultacje przy selekcji literatury podmiotu i przedmiotu.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod adresem: mgr.pl76@gmail.com. Nie radzę wierzyć w ogłoszenia po 30-40 zł - nikt uczciwy nie zaoferuje rzetelnie napisanej pracy w takiej cenie!"

Drogi Panie,

Radzę ostrożniej ważyć słowa, a zwłaszcza te o zabarwieniu negatywnym, bowiem bezpodstawne oskarżenia nie przystoją humaniście. Rzetelność nie jest jedynym czynnikiem determinującym cenę pracy. Zgodzę się z Panem częściowo w przypadku, gdy praca jest pisana na indywidualne zamówienie. Wówczas 30 - 40 zł to dość niska cena, jednak wprawna ręka, znajomość literatury i wieloletnie doświadczenie mogłyby sprawić, że pieniądze te byłyby dla oferenta odpowiednim ekwiwalentem za czas włożony w przygotowanie prezentacji (mowa tu chociażby o nauczycielach języka polskiego). W takim wypadku wątpienie w ich uczciwość jest raczej niestosowne.

Ponadto większość ofert to prace raz już wykorzystane. Taka praca może być równie rzetelna jak Pańska, a 30 zł to i tak dosyć dobra cena za towar, który przyniósł oczekiwane korzyści (zdana matura), a jego sprzedaż traktowana jest wówczas jako dodatkowa gratyfikacja.

Poza tym żaden sprzedawca (a Pan w takiej właśnie roli tu występuje) nie powinien budwać swojego autorytetu poprzez próbę poddania w wątpliwość autorytetów pozostałych sprzedawców, ale to już kwestia etyki, a każdy człowiek rozumie ją na swój własny sposób.

Wyrazy szacunku!
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Mogę sprzedać pracę "Młodość jako temat i problem w literaturze XIX i XX wieku">>>Proszę o wiadomość prywatną.
 

TEDIX

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
KUPIE PREZENTACJE MATURALNA NA TEMAT - fenomen literatury fantasty na podstawie opowiadan tolkiena .
odpowiednio odwdzięcze sie za pomoc

gg 10682662
w tyg pisać na maila tedix@o2.pl
 

Ofca

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2007
Posty
76
Punkty reakcji
1
Wiek
35
oferuję sprzedaż pracy maturalnej pt "Różne oblicza wsi w literaturze polskiej" -> szczegóły PW
 

aniolek-e2

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania pracę maturalną

Stanisław Wyspiański- artysta wszechstronny. Rozważ przywołując wybrane dzieła literackie i plastyczne tego twórcy.

Moja praca bardzo podobała się komisji egzaminacyjnej, otrzymałam 100% (20 pkt). Dołączam bibliografie, ramowy plan wypowiedzi oraz wszelkie potrzebne materiały. Cena 100zł.

Kontakt gg 7208491, e- mail aniolek-e2@tlen.pl

Gorąco polecam.


Mam do sprzedania pracę maturalną


Stanisław Wyspiański- artysta wszechstronny. Dokonaj analizy porównawczej wybranych dzieł literackich i plastycznych tego twórcy.

Dołączam bibliografie, ramowy plan wypowiedzi, prezentacje w PowerPoint oraz wszelkie potrzebne materiały. Cena 100zł. Kontakt gg 7208491, e- mail aniolek-e2@tlen.pl
Gorąco polecam.

isław Wyspiański- artysta wszechstronny. Dokonaj analizy porównawczej wybranych dzieł literackich i plastycznych tego twórcy.

Dołączam bibliografie, ramowy plan wypowiedzi, prezentacje w PowerPoint oraz wszelkie potrzebne materiały. Cena 100zł. Kontakt gg 7208491, e- mail aniolek-e2@tlen.pl
Gorąco polecam.[/size]
 

fireFCB

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam kompletną prace maturalna :

Temat: Topos świata- teatru. Zaprezentuj zagadnienie, odwołując się do filozofii antycznej i wybranych utworów literatury renesansu i baroku.

PRACA OCENIONA 20/20 pkt jeśli tylko sie jej nauczysz nie ma możliwosci dostać mniej niż 19pkt .

Oferuje orginalne , ciekawe lektury w bibliografii, starannie i latwo do zrozumienia opracowaną prace.

DODATKOWO zestaw PYTAŃ do PRACY !!!! które pojawic moga sie na TWOIM EGZAMINIE !!!

WARTO !!!

cena 70-80 zl do negocjacji

gg 6285724 (24h na dobe :) )
 

aves89

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Pilnie potrzebuje kupić prace "tragizm ludzkiej egzystencji w obozach koncentracyjnych" !!!!!
Kwota jaka moge wydać to 50-80zł!!! Licze na szybką odpowiedź!!!
Kontakt: GG-974787 (często niewidoczny) mail: aves89@o2.pl
 

iza_665

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam prezentację maturalną. Praca na temat „Sztuka współczesnego reportażu i jej mistrzowie”. Została napisana przez nauczycielkę j. polskiego, oceniona na 20 punktów, zawiera tekst główny, konspekt, aneks z cytatami. Posiadam też materiały, które były pomocne przy pisaniu pracy. Jest bardzo ciekawa i łatwo się jej nauczyć, książek jest mało i są krótkie ;)
Bibliografia przedmiotu jest powszechnie dostępna w każdej bibliotece. Praca jest profesjonalna, przemyślana, konsultowana, wielokrotnie omawiana.
Kontakt mailowy iza_665@wp.pl
 

asiuuunkaaa19

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich forumowiczów :) Ja również mam do sprzedania pracę maturalną z języka polskiego na temat "Przedstaw różne ujecia antysemityzmu i holocaustu w literaturze. Przedstaw na podstawie literatury powstałej po 1939 roku". Mam do sprzedania również materialy przygotowawcze do matury z wosu i geografii. Zainteresowanych proszę o kontakt joanna.kudlinsla5@wp.pl
 

misiek89praca

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam
Mam do sprzedania prezentacje maturalną z języka polskiego a temat prezentacji brzmi:
"Różne ujęcia motywu zdrady w literaturze. Omów zagadnienie na wybranych przykładach."
Z prezentacji otrzymałem 19 pkt na 20 możliwych. Dlaczego nie 100%??? A dlatego że tylko w połowie odpowiedziałem na drugie pytanie. Bez problemu mozna dostać 100% z tej prezentacji. Była ona pisana przez polonistę. Temat jest bardzo prosty, lektury krótkie i łatwe do przyswojenia. Praca również jest łatwa do nauczenia. Naprawdę polecam.
CENA 70 ZŁ
Kontakt gg: 446894
 

papus188

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania prezentacje maturalna nt.Starosc jako motyw literacki. Za prace w ubieglym roku otrzymalem 17pkt ze wzgledu na to ze nie odpowiedzialem na jedno pytanie. Cena pracy to 40zl Zapraszam do kupna kontakt. buki885@o2.pl
 

Edzio27

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.
Mam do sprzedania pracę maturalną pod tytułem "Język reklamy telewizyjnej – zbadaj i omów to zjawisko o zebrany materiał rzeczowy". Za pracę tę dostałem 17/20 punktów gdyż nie dałem rady odpowiedzieć na jedno pytanie, ale jestem przekonany spokojnie można za nią dostać 20pkt.
W skład całej prezentacji wchodzi:
-bibliografia
-gotowa prezentacja
-konspekt
-kilka pomocnych książek w formacie pdf i jpg
Powiem od razu że praca nigdy wcześniej nie była publikowana ani odsprzdawana
Proszę o kontakt na mail: Edzio27@gmail.com
 

a_mike

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
sprzedam prezentacje na temat "rycerz a superman , zywa tradycja czy relikt przeszlosci (...)"
dostałem 100% pkt
w sklad wchodzi bibliografia,plan ramowy i prezentacja ( 8 stron w wordzie)
cena 35zł za wszystko
kontakt: a_mike@o2.pl
 

mgr*pl76

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Drodzy Maturzyści! Jeżeli:

- ogarniają Was wątpliwości na widok ogłoszeń zawierających po kilkaset "gotowych" i "samodzielnie opracowanych" tematów;
- chcecie, by Wasza praca była rzetelna i napisana od podstaw, bez obawy, że ktoś z tego samego miasta odda pracę zawierającą identyczne fragmenty;
- z uwagi na ogrom nauki związanej z przygotowaniem do egzaminów brakuje Wam czasu, by jeszcze pisać prezentację...

Zapraszam do skorzystania z moich usług.

Jestem absolwentem kierunków: polonistyka i historia oraz pracownikiem naukowym jednej z wyższych uczelni. Maturzystom pomagam od roku szkolnego, w którym wprowadzono Nową Maturę. Prezentacje pisane są na zamówienie i zgodnie z indywidualnymi życzeniami Klienta - nie ma mowy o żadnych internetowych źródłach ani gotowcach, puszczanych wielokrotnie do tych samych województw przez oferentów deklarujących "profesjonalną pomoc".

Sama prezentacja (ramowy plan wypowiedzi, bibliografia, treść pracy) to nie wszystko. Klient może liczyć na bezpłatne poprawki, zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi nauczyciela oraz stałe konsultacje mailowe i telefoniczne. Ceny są konkurencyjne i w zależności od tematu pracy wahają się w granicach 80-120 PLN. Konspekt wysyłany jest bez zaliczki - to Klient, po jego obejrzeniu, podejmuje decyzję o nabyciu pracy. Nie radzę wierzyć w ogłoszenia po 30-40 zł - nikt uczciwy nie zaoferuje rzetelnie napisanej pracy w takiej cenie!

O mojej rzetelności świadczy bezpłatna pomoc, jakiej udzielam Maturzystom w odpowiednim wątku tego forum: http://www.sciaga.pl/forum/read.html?3,1190513. Wszelkie oskarżenia, jakie padają pod adresem uczciwych autorów prac, zamieszczane są właśnie przez oszustów maturalnych i im podobne, zakompleksione miernoty.

Zainteresowanym osobom wysyłam do wglądu dowolne, przykładowe tematy, jakie miałem okazję opracować w ostatnich latach. Oferuję także bezpłatne konsultacje przy selekcji literatury podmiotu i przedmiotu.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod adresem: mgr.pl76@gmail.com.
 

babsy

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
Pomagam w przygotowaniu prezentacji maturalnych z j. polskiego. Posiadam bogate doświadczenie, tworzę prace oryginalne, z zastosowaniem literackiej polszczyzny. Ekspresowe tempo wykonania zamówienia. Zapraszam na miki@poczta.fm lub gg 4438166.
 

senioritass

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
a ja gdzieś mogę wyszperać moja pracę pt. "ludowość i ludomania. omóe rózne sposoby nawiazywania do folkloru i zycia ludu w literaturze róznych epok" 20 na 20 pkt ale też mogę sie podjąć napisania pracy od nowa (łącznie z planem wypowiedzi i bibliografia) ktoś zainteresowany? szczególnie prace z działu literatura z prezentacjami też sobie dam radę;P co do wierszy to zawsze moja polonistka mówiła ze mam inne interpretacje jak wszystkie znane jej opracowania (ale dzieki temu zarobilam ten full zestaw punktow wiec chyba nie mila nic zlego na mysli;p)
 

cycek_88

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witam kupie prace maturalna na temat "Przedstaw swiat łagrow sowieckich w ujeciu roznych autorow"
 

cycek_88

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Szukam pracy na temat "Przedstaw swiat łagrow sowieckich w ujeciu roznych autorow"
 
Do góry