sprawiedliwy wśrod narodów świata ?

Status
Zamknięty.

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
dlatego tymbardziej dziwiła mnie wstępna ocena faktu i rozpatrywanie kto jest winny... dla mnie tu nie ma cienia wątpliwości mimo że to była uroczystkość prożydowska to żyjemy w POLSCE i panuje bądź co bądź demokracja, z jej wieloma wadami ale z wolnoscią słowa którą sobie cenimy. BTW: taki pan jak z tego filmiku tworzy opinię o całej rasie, więc zastanówmy się jak wiele urojenia w antysemityźmie a ile zasługi samych Żydów ;) pzdr
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
To pewnie zydowski ochroniarz, oni są w Polsce bezkarni i mogą nosić broń. Przypomina mi sie jak skatowali kiedyś Włocha w Krakowie bo coś tam krzyczał w kierunku wycieczki.
To nie był ochroniarz tylko szef Kol Polin (audycji Polskiego Radia dla Zagranicy po hebrajsku). Dziennikarz i dlatego taki cienki. Najpierw chciał ich nagrać, a potem puściły mu nerwy.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
Tylu świadków a oni się pomylili, Misioor trochę to nie trzyma się kupy. A tych anarchistów zwineli od razu za to zydek odszedł sobie spokojnie. W policyjnym fachu to nie powinna być nowość jeden przeciwko 2, 3.
Skoro anarchiści nie lubią psów,to psy nie lubią anachistów,to mogło się przyczynić do ich zawinięcia.Poza tym wszystko zależy od tego kto policję wezwał.Policja nie przesłuchuje świadków poza firmą ;)
W cuda nie wierzę, pewnie zasłoni się jakimś paszportem dyplomatycznym i tyle go zobaczą.
Heh,nie jestem pewien,ale na 99% tacy goście nie mają paszportów dyplomatycznych,podobnie jak ochroniarze.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Skoro anarchiści nie lubią psów,to psy nie lubią anachistów,to mogło się przyczynić do ich zawinięcia.Poza tym wszystko zależy od tego kto policję wezwał.Policja nie przesłuchuje świadków poza firmą ;)

Heh,nie jestem pewien,ale na 99% tacy goście nie mają paszportów dyplomatycznych,podobnie jak ochroniarze.
Misioor właśnie o to chodzi ze oni bujają się z paszportami dyplomatycznymi dlatego nikt im nic nie moze zrobić. Przeczytałeś ten komentarz który wkleiłem? Żydzi głupi nie są i do ochrony biorą "dyplomatów".
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
No dobra,ale paszport dyplomatyczny to nie licencja na zabijanie,ani żaden immunitet.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
No dobra,ale paszport dyplomatyczny to nie licencja na zabijanie,ani żaden immunitet.
Jak widac w Polsce z paszportem można komuś obić gębę i można czuć sie bezkarnym.
Paszport dyplomatyczny daje bardzo duże pole manewru. Mafia też często z niego korzysta np,. do szmuglowania dragów, taki świstek papieru jest bardzo cenny.
Dziwie sie ze jeszcze Arabowie sobie z nimi rady nie dali, bo bija sie jak cioty happy.gif
To ze jedna jarmułkowa dziennikarzyna (podobno to jakiś dziennikarz) bije się jak baba to nie znaczy że w izraelu wszyscy to takie pałki. Żydzi mają jedne z najlepszych jednostek specjalnych na świecie takie mobilne jednostki sieją popłoch tam gdzie sie tylko pojawią. Trzeba im przyznać ze armię potrafią wyszkolić.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Tylko czyja to wina?
Międzynarodowe ustalenia, tego raczej nie da się zmienić. Ale Żydzi działają tu z pełną premedytacją obdarowując zwykłych ochroniarzy paszportami dyplomatycznymi. Chyba w koncu można je odbierać gdy zaszło podejrzenie popełnienia przestępstwa tyle ze takim sprawom ukręca się łeb i żydzi dalej moga lać kogo popadnie na obcym terenie.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
i gdzie są Ci antysemici gotowi zlać żydów? no gdzie jak ich trzeba? a podobno cała Polska ich pełna, w kółko to powtarzają na zachodzie.
 

Majordomus

Departament ds. kontroli używania mózgów
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
1 281
Punkty reakcji
11
Wiek
34
Miasto
Łódź
Tak to już jest, że jeśli ma się coś przeciwko żydom to jest się antysemitą. Ale jeśli żydostwo na Polaków wrzuca to co jest? Wielkie g.
W ogóle co to do choroby jasnej jest antysemityzm? U mnie nie ma czegoś takiego w słowniku :D
A ci anarchiści /czy jak tam się to gówniarstwo zwie/ to powinni z ciżmy zasadzić kopa jarmułce, a nie takie tirli pirli. Nie patyczkować się, skoro zaczął. W sumie to na transparencie wypisane było pokojowe hasełko. Ale żydek się poruszył.
W ogóle Izrael /czyli ten sztuczny twór państwowy/ nie ma racji bytu na mapie!
 

szczygiel7

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
http://www.ilovemilka.pl/v96A90
sory za zasmiecanie ale jest to dla mnie naprawde wazne,pierwszy raz robie takie rzeczy ze wysylam linki ludziom zeby na cos glosowali, ale to jest dla mnie naprawde wazne..

Mozecie mi pomoc:] wystraczy zaglosowac
 
Status
Zamknięty.
Do góry