Sprawa sercowa pomocy

N

Nieprzenikniona

Guest
Zacytuję może pewnego pana: "Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy zawsze stajemy w obliczu nieznanego. "
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Nie wiem co on jej tam gada dokładnie. Ale widzę, że to co do niej mówi bardzo ją przekonuje (mówiła mi że się zmienił). Ale tak na pewno nie jest, wątpie żeby od tak odstawił piwko koleszków itp. Chodziła z nim 1,6 roku - to jest najgorsze a ze mną 3 miesiące a 5 się znamy.
nie wiem co jest w tym zlego piwo i kolegi? przeciez wszystko jest dla ludzi, jesli tego nie naduzywa to jest jak najbardziej ok, jesli raz w tygodniu spotyka sie z kolegami na piwie to dla mnie ok, wlasnie to ze ty nie masz tego jest twoim minusem. Bo facet musi czasem isc do swej jamy i sie wyciszyc- taka aluzja- ja mam garaz i piwo czasem kolegi itp

byla z nim ponad 1,5 roku to sporo wiec lepiej ja zna niz ty wiec wie jak do niej przemawia

co zrobic, nic olac to jesli bedzie taka rozmowa z twoja to powiedz sucho co myslisz, nie to ze jest idiota ale to ze wgrywa wielkiego kolesia z z kolegami pzyjedza i matka sie za nim wstawia niz zamiast zalatwic to po mesku i przy piwie, nie mow o nim zle jako czlowieku tylko o jego zachowaniu to zasadnicza roznica

wiec tak jak pisalem musisz zaczac prowadzic ten zwiazek tak jak w tancu ty nadajesz ruchy i bedzie okij, zamiast takie prezenty zapytaj czy nie chce isc na kurs tanca czy cos podobnego.

najlepsze prezenty sa takie co korzystacie w dwoje, jakas wycieczka czy cos innego

a po co pokazywales? coz twoj blad, ale jak tego nie dasz nic przeciez sie nie staniee masz prawo zmienic zdanie lub nawet stracic ten prezent

tak jak pisalem musisz wprawic ten zwiazek lepszy niz od tego bylego, rob na co masz ochote, pokaz ze masz jaja, masz swoje pasje, i potrafisz sie odlaczyc od swiata poswiecajac pasjom, nikt nie jest gorsze jak facet bez zadnych celow, pasji, jest taki jajowy. moga to byc nawet komoutery, taniec wszystko zreszta.

dlugosc zwiazku owszem ma znaczenie, ale nie powinienes odkrywac wszystkie karty, powinnienes miec swoje tajemnice bo to kobiet rajcuje, ja czlowiek zagadka, wiele osob mysli nawet matka ze dobrze mnie zna a tu zonk, czlowiek sie z czasem zmienia i jesli caly czas piles np tyskie mozesz sprobowac lecha tak samo z pasjami i innymi wyzwaniami.

w twoim przypadku takie rozkminki nie ida na dobre, nie patrz co bedzie co bylo liczy sie co jest teraz jesli tego nie opanujesz ona odejdzie do tamtego a jak nie wyjdzie to ona wroci do ciebie jesli zrobisz z siebie misia ktory bedzie czekal na nia.
 

PrincessNrOne

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
342
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Nie chcę Cie obrażać ani wyjść na jakąś "nieczułą su.kę" ale wcale się dziewczynie nie dziwie. Nie wytrzymałabym w związku z takim facetem jak Ty ani minuty. Tak jak mówili wcześniej mężczyzna musi mieć charakter a nie użalać się całe życie nad sobą. A co do tamtego kolesia to też na normalnego się nie wydaje. I wcale się nie zdziwię że będzie tak jak mówi przysłowie "gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta" - dziewczyna znajdzie sobie innego a z Wami da sobie spokój. Wtedy będziesz mógł przekazać jej serdeczne gratulacje ode mnie

Pzdr
 

rafik098

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wygnanka
PrincessNrOne, to własnie na taką wyszłaś, niestety. Przez takie jak Ty miłość kończy się tylko na łóżku. 0 romantyczności, i to właśnie przez takie jak Ty nie ma prawdziwej miłości. Posłuchaj sobie trochę "Verba - nie łam mi serca", mi się łezka kręci jak sobie przypomne te 3 miesiące z dziewczyną, a wcześniej starania o nią.
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
PrincessNrOne, to własnie na taką wyszłaś, niestety. Przez takie jak Ty miłość kończy się tylko na łóżku. 0 romantyczności, i to właśnie przez takie jak Ty nie ma prawdziwej miłości. Posłuchaj sobie trochę "Verba - nie łam mi serca", mi się łezka kręci jak sobie przypomne te 3 miesiące z dziewczyną, a wcześniej starania o nią.
no coz facet zycie jest okrutne

tylko pytanie czy ty sie czegos nauczyles? i jakie wnioski wyciagles z swego zachowania.
 

rafik098

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wygnanka
Uzzo, nie zerwałem z nią. Jest moja:). Prezent który jej dałem - była zachwycona, koleżanki jej zazdrościły, pytały od kogo i wogóle, naprawde czułem sie fajnie. Tydzień temu prawie doszło do zbliżenia (nie bede pisał pikantnych szczegółów). Potem znów wtargnął tamten bo ona wystawiła zdjęcie z moim prezentem na NK. Tamten też jej dał, naszyjnik i kwiaty i był zbulwersowany tym że ona jego nie chce wystawić. Tamten się chciał z nią spotkać, ja byłem przeciwny temu, mówiłem żeby nie bo nam się wszystko rozpadnie. I tak było, po spotkaniu otrzymałem smsa że nic nie da się zrobić a ja no to ok, poddaje się zadzwoniłem do niej i przeprosiłem że dałem początek tej znajomości. I co odziwo jest już tydzień po i ona jest ze mną. Przeprowadziliśmy poważną rozmowę. Ona mówi że nie wie co zrobić, wie że jak ze mną będzie to będzie szczęśliwa tak mi powiedziała, a że jak z nim będzxie to będzie nieszcześliwa ale bedzie żył bo on chce popełnić samobójstwo. Nie wiem co ja jej mam mówić teraz naprawde, on ją zaszedł i namącił w głowie ostro.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
PrincessNrOne, to własnie na taką wyszłaś, niestety. Przez takie jak Ty miłość kończy się tylko na łóżku. 0 romantyczności, i to właśnie przez takie jak Ty nie ma prawdziwej miłości. Posłuchaj sobie trochę "Verba - nie łam mi serca", mi się łezka kręci jak sobie przypomne te 3 miesiące z dziewczyną, a wcześniej starania o nią.

Och, tak, opieraj się na tym komercyjnym zespoliku, nie ma co.



Prezent który jej dałem - była zachwycona, koleżanki jej zazdrościły, pytały od kogo i wogóle, naprawde czułem sie fajnie. Tydzień temu prawie doszło do zbliżenia (nie bede pisał pikantnych szczegółów). Potem znów wtargnął tamten bo ona wystawiła zdjęcie z moim prezentem na NK. Tamten też jej dał, naszyjnik i kwiaty i był zbulwersowany tym że ona jego nie chce wystawić.

... bo teraz faceci wolą swoim kobietom kupić wirtualny prezent, zamiast róż. Żałosne. Nie dziwię się, że potem taka zamienia go na dorosłego i dojrzałego faceta, o kilka lat starszego.
 

rafik098

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wygnanka
Widzę że nie zrozumiałaś nieco, to nie jest wirtualny prezent, tylko zdjęcie z moim prezentem.
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Uzzo, nie zerwałem z nią. Jest moja:). Prezent który jej dałem - była zachwycona, koleżanki jej zazdrościły, pytały od kogo i wogóle, naprawde czułem sie fajnie. Tydzień temu prawie doszło do zbliżenia (nie bede pisał pikantnych szczegółów). Potem znów wtargnął tamten bo ona wystawiła zdjęcie z moim prezentem na NK. Tamten też jej dał, naszyjnik i kwiaty i był zbulwersowany tym że ona jego nie chce wystawić. Tamten się chciał z nią spotkać, ja byłem przeciwny temu, mówiłem żeby nie bo nam się wszystko rozpadnie. I tak było, po spotkaniu otrzymałem smsa że nic nie da się zrobić a ja no to ok, poddaje się zadzwoniłem do niej i przeprosiłem że dałem początek tej znajomości. I co odziwo jest już tydzień po i ona jest ze mną. Przeprowadziliśmy poważną rozmowę. Ona mówi że nie wie co zrobić, wie że jak ze mną będzie to będzie szczęśliwa tak mi powiedziała, a że jak z nim będzxie to będzie nieszcześliwa ale bedzie żył bo on chce popełnić samobójstwo. Nie wiem co ja jej mam mówić teraz naprawde, on ją zaszedł i namącił w głowie ostro.
wiesz co zal mi ciebie nie dlatego ze nie posluchales naszej rady tylko to ze ona jest taka niezdecydowana, takie cos cie wykonczy, oczywiscie masz przewage bo trafiles na kiepskiego zawodnika, bo jakbys mial do czynienia z facetem z jajami to bys juz dawno byl sam, i bez prezentu i bez kasy

problem polega na tym ze jestes misio itp, powiedz mi co miala ci powiedziec kiedy dostala od ciebie taki prezent? oczywiscie byla zachwycona itp, a ty jestes bez kasy,

nastepne za co ty ja przepraszales? bo nie bardzo kumam? pamietaj ze poki czegos zlego nie zrobiles nie przepraszaj, ona cie testuje jakim jestes, i na twoja niekorzysc oblales test.

nastpene co to jest wystawianie zdjec z prezent na NK? ja tego nie lubie, ale skoro ciebie to nie przeszkadza to spoko, wolalbym zeby moja kobieta zatrzymywala swoje prezenty osobiste przed wszystkimi ludzmi, bo prezenty sa dla niej tak samo jak kobieta jest moja i nie jest na pokaz.- to moje zdanie

co dalej zamierzasz z tym zrobic? coz ciekawe co jej kupisz pod choinke?
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
On myśli, że ją zatrzyma poprzez kupowanie prezentów... Smutne.
to prawda coz zycie, gorsze jest to ze tamtej ja szantazuje a ona biedna sie daje, szczerze to bym podchodzil z dystansem na ten temat. coz skoro autor jest bogaty to moze ja zatrzyma na dluzsza mete i jak ona takich kolesi ceni to coz daje to troche do myslenia
 

rafik098

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wygnanka
Jejciu no. To co ja mam teraz zrobić? Opisałem już cała sytuacje, wiecie jak jest. Proszę jeszcze o jakąś pomoc
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Jejciu no. To co ja mam teraz zrobić? Opisałem już cała sytuacje, wiecie jak jest. Proszę jeszcze o jakąś pomoc
jejciu to napisz co zamierzasz zrobic, zreszta prosisz nas o pomoc a jak ja dostales to i tak robisz swoje,

z tym prezentem troche zaszalales i tyle
 

Ronin20

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Nowy Sącz
Jak koleś grozi jej, że jak zakończy z nim znajomość to odbierze sobie życie to możesz zgłosić to odpowiednim służbom. On ją szantażuje i terroryzuje a na to jest paragraf. Uważam, że problem leży także w Twojej przyjaciółce. Powinna zauważyć, że z kolegą jest coś nie tak jak chce się zabić i wychodzi na to, że jednak nie zmienił się tak bardzo.Porozmawiaj z nią, postaraj się jej uświadomić pewne rzeczy - ale spokojnie i rzeczowo. Myślę, że musisz pokazać, że jesteś stabilnie emocjonalnym człowiekiem i wiesz co jest dla Ciebie ważne. Ta sytuacja dla niej pewnie też jest trudna.Z jednej strony bardzo zakochany chłopak, z którym wie, że będzie szczęśliwa a z drugiej strony wampir energetyczny.Musisz, jej pokazać, że "zabijaka" zawsze będzie stosował szantaż by ją ze sobą zatrzymać.
Na pewno nie powinieneś bić się z tym chłopakiem. To żenujące i pokazuje, że jesteś słabym psychicznie gościem. Który, żeby coś udowodnić musi dać komuś w zęby. A z tego dopiero mogą narobić się kłopoty.
Pozdrawiam
 

rafik098

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wygnanka
Kurcze jak ja bym z nim chciał tylko porozmawiać. Jednak wątpie żeby na spotkaniu nie wyleciał z łapami. No niestety jest jak jest i wątpie żebym to zmienił. Tracę nadzieje że cokolwiek coś z tego bedzie. Cóż nie ja pierwszy zakochany, ciekawe ile tylko to bedzie bolało. Czy dam radę patrzeć na nich. A jedynie szkoda mi dziewczyny bo on nie jest odpowiednim gościem dla niej. Cóż może sobie kiedyś przypomni mnie w ciężkich chwilach:((
 

Ronin20

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Nowy Sącz
Kurcze jak ja bym z nim chciał tylko porozmawiać. Jednak wątpie żeby na spotkaniu nie wyleciał z łapami. No niestety jest jak jest i wątpie żebym to zmienił. Tracę nadzieje że cokolwiek coś z tego bedzie. Cóż nie ja pierwszy zakochany, ciekawe ile tylko to bedzie bolało. Czy dam radę patrzeć na nich. A jedynie szkoda mi dziewczyny bo on nie jest odpowiednim gościem dla niej. Cóż może sobie kiedyś przypomni mnie w ciężkich chwilach:((

Widzę, że powoli dajesz sobie z nią spokój. To też jest jakieś wyjście. Pytasz ile będzie bolało - nie ma jednoznacznej odpowiedzi na te pytanie. Każdy z nas jest inny i różnie przeżywamy takie sytuacje. Mogę powiedzieć Ci, że Twój ból będzie spotęgowany ponieważ jest to Twoja pierwsza miłość. A jak to mówią Ona boli najbardziej. Ciesze się, że poczyniłeś już pewne postępy. Uświadomiłeś sobie, że nie tylko Ty cierpisz. To dobra droga....
Na pewno będzie Cie boleć kiedy spotkasz ich razem, przed oczyma pojawią Ci się obrazy z przeszłości, kiedy byłeś z nią. Uważam, że wtedy powinieneś przejść koło nich i z uśmiechem na twarzy powiedzieć cześć. Pokażesz tym, że masz klasę i dasz do zrozumienia Twojej koleżance że nie jest Ci obojętna. Jeżeli jest to "mądra" dziewczyna to zrozumie, że popełniła błąd i będzie chciała odnowić z Tobą znajomość. Pamiętaj jeszcze, że to nie Ty decydujesz kto jest dla niej odpowiednim gościem - Ona sama musi pewne rzeczy przeżyć i zrozumieć.

Pozdrawiam
 

rafik098

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wygnanka
Tylko że była już z nim 1,6 roku i podobno on odstawiał szopki różne. A zerwała z nim bo podobno on ją zdradził potem sie okazało że jednak nie(bo on jej naściemniam), ale ja tam nie wiem materacem nie byłem.
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Tylko że była już z nim 1,6 roku i podobno on odstawiał szopki różne. A zerwała z nim bo podobno on ją zdradził potem sie okazało że jednak nie(bo on jej naściemniam), ale ja tam nie wiem materacem nie byłem.
chlopie az mi chce ci strzelic w leb

patrz tak

przeszlosc - byla z nim 1,5 roku ukladalo sie roznie ale zerwali

terazniejszosc- jestes z nia a on ja szantazuje, i duzo zalezy od twego nastawienia i podstawy

przyszlosc- tego nikt nie wie,

widzisz roznice musisz patrzec tak

przeszlosc cie nie interesuje, bylo minelo, jestescie razem wiec co do licha nie potrafisz zrobic z tym porzadek? powiedz jej zeby zerwala z nim kontakt, a przyszlosc sie zobaczy

zyj terazniejszoscia a nie patrz bo ona z nim byla, co cie to interesuje, tylko sprawia to ze zle dzialasz
 

rafik098

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wygnanka
Tylko że ona nie chce z nim zerwać kontaktu, bo się boi że sie zabije i że będzie się do końca życia za to winiła. No głupia jest że mu wierzy. Rozmawiam z nią cały czas o tym
 
Do góry