Spowiedź online

Status
Zamknięty.

siewco66

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Czy zdarzyło sie Wam zajrzeć na stronę ,,spowiedź online."wypowiedzcie się co myślicie o internetowej formie spowiedzi za słona opłatą.Taką formę spowiedzi proponuje nam RADIO MARYJA z o. rydzykiem na czele ,strasząc przy okazji ciężkimi grzechami za brak podporządkowania sie.Jak to się ma do KODEKSU PRAWA KANONICZNEGO(kanon964par1i3)
 

SteveHarrisOwen

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
207
Punkty reakcji
4
Wiek
32
Miasto
Kraków
Przerywam milczenie. Mówisz o tym ? Klik

To są jakieś niepoważne żarty, a nie pomysł Radia. Ja nie wiem czemu się na to ludzie nabierają ...
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Nawet nie wiedziałam, że takie coś jest :banned:
a myślałam, że znam granice ludzkiego idiotyzmu. Tylko nie wiem, czy debilniejszy jest pomysł, czy ludzie którzy sie na to nabierają :niepewny:
 

yoka11

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
chamska propagandowa zryta prowokacja w celu wyśmiania kościoła , żałosne!!!!!!!
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Po pierwsze to napewno nie utworzylo Radio Maryja
Po drugie jest to zalosne
Po trzecie ludzki debilizm nie ma granic ;/
 

Princess Haha6^^

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Od mamusi..?.
Pozostaje mi tylko pogratulować tym co się tam "spowiadają" . Nie po prostu duchowieństwoo przechodziii za duży rozwój.


Bywa..
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Śmieszne. I ludzie się naprawdę na to nabierają? Jak już wyznawać swoje grzechy to tylko w konfesjonale, księdzu a nie jakiejś glupiej stronie.
 

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
jakiś ksiądz to wprowadził że można sms-em... ostatnio tez widziałem jak ksiądz siedział przed galerią krakowską i chciał spowiadać...
a co do tematu to od dawna już można sie spowadać online troche... za często tego nie robie ale jak robie to wole na żywo przed księdzem a nie przed komputerem...
 
D

Disease

Guest
Czy ktoś może już skorzystał z takiej formy spowiedzi?
Ciekawe czy to rozgrzeszenie jest ważne. :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry