Spotykam się z chłopakiem który ma dziewczynę

Status
Zamknięty.

martuncia

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
82
Punkty reakcji
4
Wiek
32
Miasto
... :)
od ponad 3 miesięcy spotykam się z chłopakiem który ma dziewczynę z którą jest już od 3 lat. Ja go pokochałam on mówi że też mnie kocha ale tamtej dziewczyny nie potrafi zostawić bo do niej też coś czuje. Ja nie wiem co mam robić. Już kilka razy próbowałam to zakończyć ale nie potrafię.
 

silvka

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
188
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
stamtąd
on jest ostatnia swinia. nie kocha ani Ciebie ani jej.
Ty tez zachowujesz sie nieladnie...Poza tym powiedz mi, czy naprawde chcesz byc ta druga?
co powinnas zrobic?
pomachac frajerowi na pozegnanie. chyba, ze potrafisz zaufac facetowi, ktory oszukuje swoja laske i zyc ze swiadomoscia, ze on najpierw spotyka sie z nia, a pozniej z Toba.
zadowolisz sie resztkami?

pozdrawiam.
 

pama_612

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
paczka Lay's
Moja rada: DAJ SOBIE Z NIM SPOKÓJ !
On nie jest Ciebie warty . jeszcze trafisz na lepszego, wiernego, który kocha tylko Ciebie..
Spotyka się wami obiema ? Działajcie razem ! nie jest was wart !
Poinformuj Jego dziewczyne o tym co się dzieje i zróbcie coś z tym !
Takie kolo to frajer !
Pozdrawiam i trzymam kciuki .
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Jak można się z kimś spotykać wiedząc że ta osoba ma dziewczyne ?
Ja nie mogłabym się z nikim dzielić . Jaką masz pewność że nawet gdyby zrezygnował z tamtej dziewczyny dla Ciebie nie poszukałby sobie jakiejś drugiej na boku skoro jest skłonny do zdrad ?
On nie kocha ani Ciebie ani tej drugiej dziewczyny . Powinnaś jaknajszybciej uwolnić się od niego .


Na Twoim miejscu powiedziałabym jej o tym że jej ukochany chłopak ją zdradza . Zostałby sam .
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
On jest świnią ??

To autorka zaczynająć "chodzić" z nim gdy ten był i nadal jest w związku z inną.

Droga autorko, zastanów się czy chcesz być tą drugą, takie wymówki że "o nie niedam rady zerwać z nim" to zbyt przekonywujące nie są.

Więc albo jesteś z nim, i spoko luzik, jesteś jedna z wielu jego dziewczyń, albo po prostu kończysz to jednym słowem i tyle.

Proste ?? Moim zdaniem bardzo proste.
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
Tylko co ci z takiego faceta?? Kocha ciebie i tamta? A prawda jest taka ze nie kocha zadniej z was!. Bawi sie? Pewnie tak. znalazl dwie naiwne? yhy..
A po 2 czy ty go kochasz? Kochasz i oddajesz go drugiej osobie. Dziwna milosc.
 

martuncia

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
82
Punkty reakcji
4
Wiek
32
Miasto
... :)
Kocham go.
Wiem że powinnam to jak najszybciej skończyć ten chory układ.
Coraz bardziej się nad tym zastanawiam
 

narcyzantek

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miałam taką samą sytuacje z moim byłym. Myślałam że go zabije ale po 2-3 miesiącach mi przeszło, zobaczysz wszystko będzie dobrze na pewno znajdziesz innego ciekawszego gościa. On nie był ciebie wart
 

martuncia

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
82
Punkty reakcji
4
Wiek
32
Miasto
... :)
Teraz przez miesiac sie z nim nie spotykalam ale w ten weekend juz nie wytzrymalam i do niego napisalam no i w sobote sie spotkalismy..
Mam nadzieje ze teraz sie nie przelamie..
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
niepotrzebnie z nim zaczynalas, gdybym ja byla ta jego dziewczyna i bym sie o tobie dowiedziala to bym jemu powiedziala nara a tobie wez go sobie i tak potraktuje ciebie tak jak mnie: znajdzie sobie inna.Wniosek daruj sobie go chyba nie chcez byc notorycznie zdradzana nawet gdyby tamta zostawil a mowi ze nie zostawi wiec sie toba pobawi i wyzuci ze swojego zycia.Wiez mi ze ona wygra ta wojne chyba ze go zostawi ale wtedy tez bedzie wygrana.
 

Sin

Zbanowany
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
35
wina lezy po obu stronach, ani ten chlopak nie jest swiety, a ni Ty.

Nie wiem po co wogole zaczynalas wchodzic w ten ich zwiazek? Trzeba bylo pomyslec, ze mozesz komus rozwalic zycie. Koles fraje, typowa meska dziwka an dwa fronty leci... a Ty niestety nie jestes lepsza, bo trzeba bylo sie wczesniej wycofac...
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
dosknonale Cię rozumiem droga rappanno, miłam identyczną sytuację :( i wiem z doświadczenia że nawet takiego drania można kochać ;( Ty masz sobie nie wiele do zarzucenia gdyż bedąc sama możesz flirotwać i możesz podrywać a że on jest tak głupi i narwany że poświeca i naraża swoją kobietę to świadczy tylko i wyłącznie o tym że nie jest Ciebie wart. Jednak serce nie sługa, ale prawda jest taka że on jest sprytny i bardzo świadomy tego co robi, wygodnie mu mieć dwie panny, jedną która czeka zawsze na niego w domu z ciepłym obiadkiem i drugą z która lubi spędzać wolny czas i się bawić. Niestety, mimo że nadal tkwi w moim sercu to wiem że nie kocha ani mnie ani jej . U Ciebie jest tak samo,i im szybciej sobie to uświadomisz tym lepiej dla Ciebie, po prostu faceci to w większości (zdarzają się wyjątki ;) ) banda idiotów którzy nie zdobyli umiejętności myślenia mózgiem lecz przyrodzeniem i tak było jest i tak zostanie, my możemy sie tylko uczyć na błedach i więcej w takie relacje nie wchodzić.

życzę powodzenia

i pozdrawiam wszystkich mężczyzn nie myślących przyrodzeniem :niepewny:
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Wiesz, mam złe zdanie o osobach, które rozbijaję komuś związek. Nie pomogę Ci.
 

martuncia

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
82
Punkty reakcji
4
Wiek
32
Miasto
... :)
Też kiedyś miałam złe zdanie o takich osobach dopóki sama nie znalazłam się w takiej sytuacji.
a tak na marginesie to nie ja zaczęłam do niego pisać i to nie ja nalegałam na pierwsze spotkanie..
on ma 29 lat to chyba też powinien wiedzieć co robi..
 

Cobryn

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
314
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Z domu(chyba)
Powiem tak, ten darń jest teraz
w najlepszej sytuacji bo albo ty albo ona.
Bawi sie wami, z nią jest z przyzwyczajenia,
z tobą chce sie spotykać, bo fajnie jest mieć
drugą na boku.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Też kiedyś miałam złe zdanie o takich osobach dopóki sama nie znalazłam się w takiej sytuacji.
a tak na marginesie to nie ja zaczęłam do niego pisać i to nie ja nalegałam na pierwsze spotkanie..
on ma 29 lat to chyba też powinien wiedzieć co robi..
Ty nie wiedziałaś, że swojej winy tu nie widzisz? jak dla mnie jesteście siebie warci
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
a z czym go tak rozumiesz?

Z tym,że spotyka się z Tobą a jest z inną. Po prostu szuka czegoś innego, nowego a jednocześnie nie chce zostawiać tego co już 'zdobył'. Tylko jak wiem z autopsji takie sytuacje źle się kończą. Moim zdaniem nie mąć chłopakowi w głowie i po prostu odpuść - obierz inny obiekt westchnień.
 
Status
Zamknięty.
Do góry