Spoty Wyborcze

Czy oglądasz spoty wyborcze

  • TAK

    Votes: 4 100,0%
  • NIE

    Votes: 0 0,0%
  • brak zdania

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    4

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 444
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Czy oglądacie spoty wyborce . Jeśli tak to czy oglądacie audycje spotów wyborczych . Po kolei można zobaczyć wszystkie spoty wyborce każdej partii . Dzięki temu można je porównać .Oglądam od 2005 roku . Wyborach do Europarlamentu 2014 spoty wyborcze niski poziom . Najwyższy poziom spoty wyborcze prezentowały podczas wyborów parlamentarnych 2005 . 2005 spoty PIS prezentowały poziom . Szczególnie spot z lodówką . Jeśli PO zdobędzie władzę to lodówka stanie się pusta . Stała się pusta. .Samoobrona potrafiła stworzyć ciekawe spoty wyborcze 2005 rok Ich Troje dokąd idziesz Polsko . To był jeden nielicznych spotów wyborczy który prezentował wysoki poziom . Pozostałe Biją rekordy głupoty . Dorota Gardias - spot wyborczy i inne spoty wyborcze kandydatów Europy Plus . Prezentują szokująco niski poziom .Głupotą znieważają osoby głosujące . Szokująco niski poziom prezentują spoty Gowina . Szczególnie gdy obiecuje niskie podatki a był rządzie który je powiększył . Gdy mówi o masowej emigracji do innych krajów to budzi to śmiech . Bo był rządzie który jedyne co zrobił to radował się gdy inne kraje otworzyły rynek pracy . Najbardziej niski poziom prezentuje John Godson . Jego spot wyborczy prezentuje bardzo niski poziom .Te spoty znieważają swoją głupotą wyborców i skutecznie zniechęcają do głosowania .
Kilka razy oglądałem audycję komitetów wyborczych . PIS ma średnie spoty wyborcze a pozostałem partie sejmowe słabe i nie które spoty wyborcze prezentują poziom . PO - nic godnego i klasyk poprzednich kampanii . Spoty wyborcze tej partii można nazwać Stalinizmem . Tych spotach wyborczych wszytko jest wspaniałe i nie ma bezrobocia i emigracji . Tak samo za rządów Stalina nie było głodu i nędzy . PSL - spoty bardzo ciekawe i dobrze zrobione. Hasło jest absurdalne Nowoczesność i Tradycja . . SLD - kreowanie siebie na potęgę . Największe wymysły partie lewicowe całej Europie przegrywają a nie wygrywają jak mówi spot SLD . Młoda kobieta głosowa na PO bo bała się PIS . PO nic nie zrobiła ale i tak głosowała na PO powodem jest to że boi się PIS. Nie głosuje na nich po mówią językiem PIS a teraz głosuje na SLD . Jak można głosować jeszcze raz na partie która nie sprawdziła się bo boi się inne partii ?. PIS - ciekawe i pokazują realne problemy . Palikot - satyra .Nowa Prawica spoty bardzo ciekawy ale powinni wybrać najbardziej szkodliwe podatki i pokazać ile tracą np 100 zł i ile traci przez podatki pieniędzy lub zrobić prostą animację która pokaże absurdy naszego systemu . Ruch Narody spoty bardzo ciekawe i zachęcające młodych do głosowania . Poruszają w nich temat bezrobocia i przymusowej emigracji . Polska Razem bardzo ciekawe spoty wyborcze . Mówienie przez Gowina o emigracji młodych i niskich podatkach jest satyryczne . Był rządzi który je powiększył . Solidarna Polska spoty wyborcze ciekawe i jedna bardzo opłacalna propozycja podatkowa . Powiększą kwotę wolną od podatku .
 
M

MacaN

Guest
A może podoba mi się spot wyborczy KNP, ale nie mogę go zaznaczyć, bo nie jest zawarty w ankiecie ? ;)

Spot to tylko spot, nic więcej i nic co miałoby wpływ na moje zdanie o danej partii. Spoty są dla ludzi, którzy nie wiedzą o co w tym wszystkim chodzi.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
pan k napisał:
Nowa Prawica spoty bardzo ciekawy ale powinni wybrać najbardziej szkodliwe podatki i pokazać ile tracą np 100 zł i ile traci przez podatki pieniędzy lub zrobić prostą animację która pokaże absurdy naszego systemu
Młodzi i mądrzy Polacy nie potrzebują takich animacji.
Na co dzień widzą te absurdy. Dlatego poparcie dla KNP rośnie jak strzała.
I bardzo mnie to cieszy bo świadczy o tym, że ludzie zaczynają myśleć za siebie a nie jak każą w TVN.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 444
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
MacaN napisał:
A może podoba mi się spot wyborczy KNP, ale nie mogę go zaznaczyć, bo nie jest zawarty w ankiecie ? ;)

Spot to tylko spot, nic więcej i nic co miałoby wpływ na moje zdanie o danej partii. Spoty są dla ludzi, którzy nie wiedzą o co w tym wszystkim chodzi.
Zapominałem dodać i niestety nie miałem czasu dodać tej partii.
 

Han Pasado

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
142
Punkty reakcji
6
Mi się szczerze podoba ten spot:
https://www.youtube.com/watch?v=kJDURc6KbBk
 
Do góry