Spotkanie !:-))

CUT4X

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
163
Punkty reakcji
0
Witam Serdecznie

Jutro jadę na spotkanie z dziewczyną będę u Niej 3 dni tzn.( Jeszcze nie jesteśmy razem ) I mam pytanie jak spedzić co robić aby były to nie zapomniane 3 dni :) Mam swoje myśli według których się kieruję , jestem Sobą ale czy to wystarczy , chciałbym Prosic o wasza Pomoc :) Powiem tyle nie widujemy się czesto bo mieszka 100 KM ode mnie , ale Zaprasza mnie do Siebie na Ferie na 3 dni :) Jest nam dobrze ,układa się tak jak sobie tego zyczę i chcę brnąć tak do przodu bo Ją Bardzo szanuję i jest dla Mnie ważną Osobą , Myślę O Niej co dzień nie ma chwili zebym nie przestał :) Prosze o Odp. :)

Pozdrawiam Was ! :)
 

Lady Marry

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy MARZEŃ ;)
Coś mi nie pasuje w tej Twoim poście, zastanawiam się co?? Hm........musze zadać Tobie parę pytań żeby moje wątpliwości zniknęły:
1. Czy ta Twoja dziewczyna mieszka sama :p
2. Ile macie lat, bo skoro ferie się kłaniają to pewno jeszcze nastolatki z Was?? :p
3. Jak długo się znacie??
 

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
Coś mi nie pasuje w tej Twoim poście, zastanawiam się co?? Hm........musze zadać Tobie parę pytań żeby moje wątpliwości zniknęły:
1. Czy ta Twoja dziewczyna mieszka sama :p
2. Ile macie lat, bo skoro ferie się kłaniają to pewno jeszcze nastolatki z Was?? :p
3. Jak długo się znacie??
popieram. Niektóre rady które przyszły mi na myśl w pierwszej kolejności mogłyby byc tu niewskazane.
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
to nie jest jeszcze jego dziewczyna ...

czekam na odp na pyt to wtedy cos moze poradze :]

------------
Kto pozna miłość raz ...
A potem straci ją ...
Inaczej patrzy na życie ...
Wie dobrze co to ból ...
Wie dobrze co to żal ..
I smutne noce łez ...

Tęsknię i sięgam po lustro wspomnień tych dni ...
W których było tak dobrze nam ...
Słucham serca i słyszę Cię w nim ...
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Az musze offtopa zrobic...

no właśnie - odpowiedz na te 3 pytania

Jezu... Chlopie jak Ty bezsensownie nabijasz sobie posty :/ To juz ktorys temat, w ktorym wypowiadasz sie w stylu "Mysle tak samo", "Mam takie same pytania"...
 

lool_Madzia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
...jeżeli dobrze wywnioskowałam to masz 16 badź 17 lat;)
A wzięłam to z Twojego jednego posta, gdzie prosiłeś o jakieś chyba zadanie związane z Biblią i Antykiem, a takie rzeczy ma się w pierszej klasie szkoły średniej...Także jeżeli dobrze zgadłam co do wieku, to chyba pomysł wyjazdu do dziewczyny na trzy dni w tym wieku jest troszkę nie ma miejscu!
Takie moje zdanie!
Bowiem jak się domyślam ona sama nie mieszka, chyba że jest starsza...(napisz ile ona ma lat???). I skoro jeszcze nie jesteście nawet parą to nie powinieneś spedzać u niej nocy! Troszkę głupio by to wygladało!
 
S

Silvesters

Guest
Ja na twoim miejscu zastanowił bym sie nad tym wyjazdem... Jestes mniej wiecej w moim wieku okolo 18 lat, a ja w życiu nie pojechał bym do kolezanki lub do dziewczyny na ferie, przeciez zastanow sie co jej rodzice na to powiedza, dla mnie jest to troszke zbyt odważne i nierozsądne...
 

Ania20

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Konin
Ja na twoim miejscu zastanowiła bym sie nad tym wyjazdem... <_<
 
Do góry