Spotkanie

małgoś90

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Witam. Piesze bo nie wiem jak sobie poradzić. za 2 Tygodnie mam sie spotkać z chłopakiem którego poznałam rok temu, bardzo go polubiłam a nawet coś wiecej ale nie jesteśmy razem.. tak wyszło.. przez cały rok rozmawialiśmy na gg czy przez tel a teraz mamy sie spotkać.. bardzo boje sie tego spotkania nie wiem co mu powiedzieć jak go przywitać.. mamy dla siebie jeden dzień w Krakowie powiedzcie mi jak mam go spędzić tak żeby było fajnie??
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Rozumiem Cie. A powiedz czemu nie jesteście razem? Może po tym spotkaniu macie szansę być jednak razem co? Nigdy nic nie wiadomo ;) Fajnie że po takim czasie pisania w końcu się zobaczycie. Nie napisałaś kto z Was mieszka w Krakowie bo to tez wazne, niewiadomo kto powinien sprawować rolę "przewodnika po mieście", no chyba że Wy oboje mieszkacie w Krakowie to wtedy ok.
Jak spędzić czas? Oczywiście w dzień i w miejscu publicznym np uczęszczany park/skwerek, stare miasto, kawiarnia itp.. Nie radzę kina. Na pierwszym spotkaniu lepiej pogadać o sobie żeby poznać się lepiej w "realu". Jeśli chcesz jeszcze coś wiedzieć albo się poradzić to pisz do mnie śmiało na PW, napewno odpiszę, pozdrawiam ;) :afro:
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
na spontanie najgorsze jest planowanie spontaniczne wypady najlepiej sie konczą nie stresuj sie i bedzie super
 

anioł

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Najlepiej nic nie planuj i ciesz się chwilą:))Najlepsze pomysły to czesto te spontaniczne a nie zaplanowane na ostatni guzik.
 

porcelanowa.

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
po prostu bądź sobą :)
nie udawaj nikogo, nie graj..
skoro przez rok czasu z chęcią utrzymywał z Tobą kontakt to wątpię, że chciałby na żywo poznać 'inną' dziewczynę ;>

powodzenia :D
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
na spontanie najgorsze jest planowanie spontaniczne wypady najlepiej sie konczą nie stresuj sie i bedzie super

Od planowania jest facet. Jeśli facet nie planuje, to znaczy, że planuje dać plamę. No chyba, że to kozak i mistrz improwizacji z dużym doświadczeniem. Ale to fools mate ;) Więc na to bym specjalnie nie liczył.

J.B
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
Od planowania jest facet. Jeśli facet nie planuje, to znaczy, że planuje dać plamę. No chyba, że to kozak i mistrz improwizacji z dużym doświadczeniem. Ale to fools mate ;) Więc na to bym specjalnie nie liczył.

J.B
nie ma to jak spontanicznosc i tyle w tym temacie . Nie trzeba być kozakiem żeby być spontanicznym hahaha
 

małgoś90

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja sie z nim poznałam w realu to nie jest tak że znamy sie przez internet nasza znajomosc zaczela sie własnie rok temu w krakowie. ani ja ani on tam nie mieszkamy oboje bylismy tam przejazdem. znamy sie naprawde. chce żeby było dobrze bo mam nadzieje że cos sie zmieni..
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
To jest akurat rola faceta, wiec nie masz się czym przejmować.

J.B
Od planowania jest facet. Jeśli facet nie planuje, to znaczy, że planuje dać plamę. No chyba, że to kozak i mistrz improwizacji z dużym doświadczeniem. Ale to fools mate ;) Więc na to bym specjalnie nie liczył.

J.B
inicjatywa należy do faceta, z tym co będziecie robić :)
także spokojnie :p
Rola faceta ?? Hm... czyli co kobiety nic do gadania nie mają ?? Jeśli kobiecie zależy to powinna również jakąś inicjatywe wykazać, podobno mamy równouprawnienie a wiec niewiem skąd wam się biorą te średniowieczne zdania typu :: " Facet wybiera kobiete, facet mówi co i jak robi z kobietą, a kobieta tylko siedzi cichutko i grzecznie słucha"

na spontanie najgorsze jest planowanie spontaniczne wypady najlepiej sie konczą nie stresuj sie i bedzie super
Najlepiej nic nie planuj i ciesz się chwilą:))Najlepsze pomysły to czesto te spontaniczne a nie zaplanowane na ostatni guzik.
Nic nie planowac, czyli spotkać się i niewiedzieć co zrobic ?? I przy okazji mega stres dotyczący tego co zrobic i zamiast się skupić na sobie, to się skupią na tym co tutaj robić.
Najlepiej jest wiedzieć co robić, gdzieś iść, przejsć się, a podczas spotkania możecie troszeczke zmodyfikować plany, grunt to mieć jakiś plan, tak by móc sobie ze spokojem spędzić wspólnie czas.
 

Anusiatko

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
` Nibylandia
Najlepiej bądź sobą - to zawsze działa.
Na takich spotkaniach trzeba być spontanicznym. Bo zazwyczaj jak sobie coś zaplanujesz, w połowie wszystko się sypie xD
 

CrazyMan

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Planowanie to rola faceta, ale może miej coś w zanadrzu żeby w razie jakiegoś niewypału się nie nudzić, poza tym nie masz się czym martwić ;)
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Rola faceta ?? Hm... czyli co kobiety nic do gadania nie mają ?? Jeśli kobiecie zależy to powinna również jakąś inicjatywe wykazać, podobno mamy równouprawnienie a wiec niewiem skąd wam się biorą te średniowieczne zdania typu :: " Facet wybiera kobiete, facet mówi co i jak robi z kobietą, a kobieta tylko siedzi cichutko i grzecznie słucha"

No widzisz i tu udowodniłeś swoje prawictwo :) Nikt tu nie pisał, że laska ma nic nie gadać. Nie rozumiesz tego, bo nigdy nie spotykałeś się z zadną laską. Gdyby było inaczej wiedziałbyś co i jak. Kobieta jest jak samochód, trzeba umieć ją prowadzić ;)

J.B
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
No widzisz i tu udowodniłeś swoje prawictwo :) Nikt tu nie pisał, że laska ma nic nie gadać. Nie rozumiesz tego, bo nigdy nie spotykałeś się z zadną laską. Gdyby było inaczej wiedziałbyś co i jak. Kobieta jest jak samochód, trzeba umieć ją prowadzić ;)

J.B
życze ci żebyś spotkał takiego człowieka na swojej drodze jak ja mnie na pewno bys nie poprowadził zapewniam cię ze role by sie odwrocily . Mężczyzni to mają zdanie na temat kobiet nie ma jak to porównywać nas do samochodu
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
No widzisz i tu udowodniłeś swoje prawictwo :) Nikt tu nie pisał, że laska ma nic nie gadać. Nie rozumiesz tego, bo nigdy nie spotykałeś się z zadną laską. Gdyby było inaczej wiedziałbyś co i jak. Kobieta jest jak samochód, trzeba umieć ją prowadzić ;)

J.B
Coraz bardziej wątpie w twoją wiedze na temat kobiet.

Hm.... fakt nikt nie napisał że laska nie ma nic gadać, ja również nic takiego nienapisałem.

Ty stwierdziłeś że spotkanie czy dobrze wypadnie czy też nie zależy głównie od faceta. Ja się z tym stanowczo niezgadzam, i takie rady typu, "nic ty nie rób, facet zajmie się tobą i będzie git " są zupełnie nieprzydatne w życiu.

Kobiety i męźczyźni stoją na równi, i od nich obojga zależy czy spotkanie,związek może się udać, nie da się się kierować drugiej osoby.

Napisałeś tego że nigdy nie spotkałem się z zadną laską, hm.. no ciekawe skąd ty możesz wiedzieć czy się spotykam z kimś czy też nie :] Jeżeli wnioskujesz po moich wypowiedziach, to cóż, widać że lepiej zostaw domysły, i zajmij się faktami bo w domysłach jesteś kiepski :D
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
życze ci żebyś spotkał takiego człowieka na swojej drodze jak ja mnie na pewno bys nie poprowadził zapewniam cię ze role by sie odwrocily . Mężczyzni to mają zdanie na temat kobiet nie ma jak to porównywać nas do samochodu

Przestań kozaczyć :D Poza tym użyłem przenośni :] A Ty już się obrażasz :D Ja wiem, że mało która laska lubi samochody. Niepotrzebnie adrenalna Ci podskoczyła :D

J.B

EDIT: darmack, wątpić to ja mogę w Ciebie, a nie na odwrót. Jakbyś spotykał sie z laskami to byś rozumiał o co mi chodzi, a tak nic nie rozumiesz, i nie próbuj zaprzeczać. Tłumaczyć nie będe, bo nie chce mi się. Zresztą już to gdzieś pisałem. No i jednak wg mnie, nie ma równouprawnienia, facet jest "nad kobietą". Równouprawnienie, brak zdecydowania i ci.pko.watość zostawiam frajerom i innym pantoflarzom.
 
Do góry