Spotkanie

qasa

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska ;)
Więc poznałem taka dziewczynę, jak zawsze tu nr gg tu NK. Po pewnym czasie zaczęła mi się podobać, interesować, więc zaproponowałem jej żeby się spotkać, a że mieszkam blisko lasu to mam ją oprowadzić po nim (to był jej pomysł) :p .
Mamy się spotkać w lato jak już się skończy szkoła. Teraz pytanie dla was: Jak się zachować by ją zainteresować, nie tylko charakterem ale i zachowaniem, żeby mieć „to coś” co trudno wytłumaczyć…
trochę czasu na odpowiedź :D . Z góry dziękuję i pozdrawiam :papa: ;)
 

ewciaaa139

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
kazda dziewczyna jest inna, wydaje mi sie ze skoro wybrala las to lubi przyrode, wiec mozesz okazac ze ty takze ja lubisz, na pewno bedz soba, nie udawaj nikogo kim nie jestes, uwaznie jej sluchaj, wykaz zainteresowanie, bedz lekko szalony, ale pokaz jej ze mozna z toba takze porozmawiac na serio, uwaznie na nia patrz a na zakonczenie mozesz dac jej buziaka w policzek, ale nie bedz zbyt nachalny :) to moja idealna randka, ale powtarzam: kazda dziewczyna jest inna
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Tylko z tym lasem żeby ci głupi pomysł do głowy nie przyszedł :D najlepiej bądź sobą , skoro na gg dogadywaliście się to teraz też tak powinno być . Nie graj nikogo na siłę tylko rozmawiaj z nią jak z każdą inną osobą .
 

olivier01

gorzkniejacy romantyk
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
962
Punkty reakcji
109
Miasto
Lodz
Tylko uwazaj zeby w tym lesie nie wykorzystala Cie gdzies za krzakami :p Na kobiety trzeba uwazac :D
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Więc poznałem taka dziewczynę, jak zawsze tu nr gg tu NK. Po pewnym czasie zaczęła mi się podobać, interesować, więc zaproponowałem jej żeby się spotkać, a że mieszkam blisko lasu to mam ją oprowadzić po nim (to był jej pomysł) :p .
Mamy się spotkać w lato jak już się skończy szkoła. Teraz pytanie dla was: Jak się zachować by ją zainteresować, nie tylko charakterem ale i zachowaniem, żeby mieć „to coś” co trudno wytłumaczyć…
trochę czasu na odpowiedź :D . Z góry dziękuję i pozdrawiam :papa: ;)
Więc poznałem taka dziewczynę, jak zawsze tu nr gg tu NK - to dziewczyny z Nasza-Klasa tak szaleją ? :mruga:
Bądź po prostu sobą nie udawaj nikogo.
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Więc poznałem taka dziewczynę, jak zawsze tu nr gg tu NK. Po pewnym czasie zaczęła mi się podobać, interesować, więc zaproponowałem jej żeby się spotkać, a że mieszkam blisko lasu to mam ją oprowadzić po nim (to był jej pomysł) :p .
Mamy się spotkać w lato jak już się skończy szkoła. Teraz pytanie dla was: Jak się zachować by ją zainteresować, nie tylko charakterem ale i zachowaniem, żeby mieć „to coś” co trudno wytłumaczyć…
trochę czasu na odpowiedź :D . Z góry dziękuję i pozdrawiam :papa: ;)

Bądż sobą . Jak bedziesz zachowywał sie inaczej na pierwszym spotkaniu a potem na następnych wydawał sie jakiś inny to dziewczyna odbierze to raczej negatywnie a da się to wyczuć jak ktoś udaje kogoś kim nie jest .
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
ale mu doradzacie "bądź sobą"...gdyby bycie soba wystarczałoby mu w kontaktach z dziewczynami to by nie zakładał tematu proszac o rady, ale zdaje sobie sprawe ze jest chvjowienki wiec szuka pomocy. te wasze badz soba nigdzie go nie zaprowadzi-to raz, a dwa-jego "jak ja zainteresowac" nie oznacza od razu ze chce odgrywac przed nia aktorska role zycia.

nie chce mi sie po raz enty pisac tego samego, wiec po prostu sprawdz sobie w dziale "podryw doskonały" przyklejone tematy. tam dowiesz sie m.in. o istocie mowy niewerbalnej i innych ciekawych podstawach w relacjach damsko-meskich

poza tym do wakacji daleka droga, jeszcze jej sie odwidzi albo po drodze spotka jakiegos alfonsa i twoja bajka sie skonczy internetowy Casanovo :D
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
nie rozumiem, jak ktos pyta " jak się zachować ".
Co Ty się chcesz uczyc tego co Ci tu ktos napisze, zrobic se sciage i grac pacana?
Zachowuj się tak, jak zachowujesz się na codzien, nikogo nie udawaj.
:)
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Po pierwsze to dam sobie wyciąć nerkę, że lasce się odechce do tego czasu tak jak już wspomniał touchdown.
Po drugie nasz kochany autor żyje w dobie GG i N-K, ergo jest jeszcze dzieciakiem, ergo jego panna lepsza nie jest, ergo nie sądzę touch żeby przyklejone tematy mu w tej sytuacji pomogły aczkolwiek na przyszłość będą dobrą lekturą :D
Co Ty się chcesz uczyc tego co Ci tu ktos napisze, zrobic se sciage i grac pacana?
Zachowuj się tak, jak zachowujesz się na codzien, nikogo nie udawaj.
Najlepiej by było gdyby ktoś mu to wszystko rozrysował :p
 

qasa

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska ;)
Po pierwsze to dam sobie wyciąć nerkę, że lasce się odechce do tego czasu tak jak już wspomniał touchdown.
Po drugie nasz kochany autor żyje w dobie GG i N-K, ergo jest jeszcze dzieciakiem, ergo jego panna lepsza nie jest, ergo nie sądzę touch żeby przyklejone tematy mu w tej sytuacji pomogły aczkolwiek na przyszłość będą dobrą lekturą :D

Najlepiej by było gdyby ktoś mu to wszystko rozrysował :p

Po 1 nie żyje jak ty to ująłeś "w dobie GG i N-K" napisałem tylko że tak to się zaczęło (ta znajomość).
Po 2 czytałem te poradniki ze 3 razy (napewno coś pomogą).
Po 3 jeśli nie chcesz pomagać lepiej w ogóle nic nie pisz. <_<

Widzę że najbardziej dojrzałą osobą jest tu ewciaaa139 bo przynajmniej odpowiedziała normalnie... :mruga:
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
nie żyje jak ty to ująłeś "w dobie GG i N-K" napisałem tylko że tak to się zaczęło (ta znajomość).
No właśnie :D U was teraz każda znajomość tak się zaczyna :)
czytałem te poradniki ze 3 razy (napewno coś pomogą).
Gromkie brawa i owacje na stojąco. Większość nawet nie raczy poszukać i przeczytać.
jeśli nie chcesz pomagać lepiej w ogóle nic nie pisz.
Jeśli nie umiesz czytać, nie czytaj:
Po pierwsze to dam sobie wyciąć nerkę, że lasce się odechce do tego czasu
Wyciągnij wnioski z powyższego cytatu.
Widzę że najbardziej dojrzałą osobą jest tu ewciaaa139 bo przynajmniej odpowiedziała normalnie...
Nie chodzi o to, że ewciaaa139 jest najbardziej dojrzała tylko o to, że nie śmieje się z czyjegoś braku myślenia. :)
 

ewciaaa139

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
cóż dziękuję za komplement :)
nie wiem czy jestem tu najbardziej dojrzałą osobą...
poprostu wiem, że czasami może komuś zależeć na drugiej osobie tak bardzo, że aż nie wie co robić... sama teraz to przezywam chocaz nie az do tego stopnia. Człowiek po prostu nie chce źle wypaść i pragnie żeby coś z tego było... Nie nalezy sie temu dziwic, każdy to napewno kiedys przezyl a jesli nie, to mam nadzieje ze kiedys przezyje :) tak jak pisałam wcześniej: tamten post to moje subiektywne odczucia, a każda dziewczyna jest inna... Poza tym podpisuje sie pod innymi - nie zmieniaj sie, po prostu postaraj sie bardziej wyeksponować niektóre swoje cechy i okaż dziewczynie że jest dla ciebie ważna, jeżeli to doceni, to znaczy, że jest ciebie warta... jeżeli nie... cóż nie należy się dla nikogo zmieniać, ani udawać nikogo innego :)
jak pisał ktoś wyżej dziewczyna może rozmyślić się do czasu waszego spotkania, ja spróbowałabym okazać dziewczynie, że chciałbyś spotkać się z nią wcześniej, ale nie nalegać... bo możesz ją przestraszyć :) istnieje także możliwość, że ona wybrała taki termin, żeby się dobrze do niego przygotować, a to powinno dobrze wróżyć :)
Zyczę powodzenia :)
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Więc poznałem taka dziewczynę, jak zawsze tu nr gg tu NK. Po pewnym czasie zaczęła mi się podobać, interesować, więc zaproponowałem jej żeby się spotkać, a że mieszkam blisko lasu to mam ją oprowadzić po nim (to był jej pomysł) :p .
Mamy się spotkać w lato jak już się skończy szkoła. Teraz pytanie dla was: Jak się zachować by ją zainteresować, nie tylko charakterem ale i zachowaniem, żeby mieć „to coś” co trudno wytłumaczyć…
trochę czasu na odpowiedź :D . Z góry dziękuję i pozdrawiam :papa: ;)
Dobrym sposobem na zainteresowanie sobą innych jest bycie sobą. Względnie, jeśli to nie podziała, można być sobą. Kiedy i tym sposobem się nie da nie pozostaje nic innego jak być sobą.

Albo masz w sobie 'to coś', które ją zainteresuje, albo nie. I naprawdę nie ma innego wyjścia jak być sobą. Pamiętać należy oczywiście o paru kosmetycznych zabiegach w guście bycia przy niej dżentelmenem, interesowania się nią i nieoglądaniem się za innymi.
 

qasa

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Polska ;)
Dobrym sposobem na zainteresowanie sobą innych jest bycie sobą. Względnie, jeśli to nie podziała, można być sobą. Kiedy i tym sposobem się nie da nie pozostaje nic innego jak być sobą.

Albo masz w sobie 'to coś', które ją zainteresuje, albo nie. I naprawdę nie ma innego wyjścia jak być sobą. Pamiętać należy oczywiście o paru kosmetycznych zabiegach w guście bycia przy niej dżentelmenem, interesowania się nią i nieoglądaniem się za innymi.

W moim lesie raczej nie ma tłumów mogę się jedynie oglądać za drzewami :p . Co do kosmetycznych zabiegów nie mam problemów chodzę do klasy sportowej więc... Raczej nie udaje kogoś innego i nie mam zamiaru. Od kilku lat nie miałem do czynienia z płcią przeciwną ale myślę że jakoś sobie dam radę :eek:k: .
Dzięki za wszystkie odpowiedzi pozdrawiam :papa:
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
jak się chce spotkać w wakacje w lesie, to hm.. uwierz mi, nie musisz jej niczym specjalnym zaskakiwać, ona jest już wystarczająco zainteresowana:p

pozdro
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
Po pierwsze to dam sobie wyciąć nerkę, że lasce się odechce do tego czasu tak jak już wspomniał touchdown.
Po drugie nasz kochany autor żyje w dobie GG i N-K, ergo jest jeszcze dzieciakiem, ergo jego panna lepsza nie jest, ergo nie sądzę touch żeby przyklejone tematy mu w tej sytuacji pomogły aczkolwiek na przyszłość będą dobrą lekturą :D

Najlepiej by było gdyby ktoś mu to wszystko rozrysował :p
dokładnie jak sie spotkałam z kolesiem poznanym na nk to zwątpiłam w Boga normalnie taki przychlast że masakra . Jego fantazja mnie rozwalała spotkałam sie z nim 3 razy zrobiłam sobie z niego zwale i narazie he
ktos tu napisal wez do lasu truskawki i bita śmietane no żenua daj sobie z tym spokój jak jedzenie to coś normalnego truskawki i bita śmietana to już przereklamowane i sztuczne . Bądz spontaniczny i rozmowny nie kreuj sie na kogoś kim nie jestes bo może wyjśc nie za ciekawie troche podrasuj swoje zachowanie i tyle
 

CrazyMan

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Gdańsk
Z tymi truskawkami to dobry pomysł, serio tak zrób :p Pokaż że jesteś pewny siebie i że masz wiele ciekawych zajęć, hobby itp. i oczywiście podczas całego spotkania pełna swoboda :p
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
Z tymi truskawkami to dobry pomysł, serio tak zrób :p Pokaż że jesteś pewny siebie i że masz wiele ciekawych zajęć, hobby itp. i oczywiście podczas całego spotkania pełna swoboda :p
jestem kobieta i jakby mi koleś z truskawkami wyskoczyl to bym pomyslala ze jest malo pomyslowy i za duzo tv sie an oglądał .
 

andreass

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
Musisz być naturalny... tzn. byc sobą. Jak będziesz udawał kogoś innego, to nic z tego nie wyjdzie. A w chwilach, gdy będziesz czuć się niezręcznie, gdy może zabraknie tematów, rozładuj sytuację np. jakimś żartem. Ona na pewno tez będzie spięta (jeżeli jej zalezy). Możesz nawet powiedzieć, że chyba oboje się denerwujemy, a przecież nie gryziemy chyba... czy coś w tym stylu. To rozładowuje sytuację :)Powodzenia
 
Do góry