Spotkanie w domu.

master2121

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
Hej. Mam na oku jedną dziewczynę ;) Jest moją znajomą, znamy się od małego. Ostatnio bardzo dużo piszemy, spacerujemy. Ostatnio podczas spaceru zaproponowała abym poszedł z nią do jej domu. Niestety zadzwonił mój trener tańca, że muszę pojawic się pilnie w szkole ;c obiecałem jej, że za tydzień będę.
Co mam robić aby nie było sztywno? O czym rozmawiać? Zabrać coś ze sobą? Ogólnie to dajcie jakiś plan, żeby to spotkanie u niej nie było sztuczne. Z góry dziekuję!
 

Foka Szara

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2011
Posty
46
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Nawet jak nie damy planu to będzie sztuczne xD cały czas będziesz kminił, co zrobić, żeby nie było sztucznie, będziesz się spinał, odpowiadał monosylabami... To nieuniknione : P Będziecie siedzieć z jej rodzicami albo oglądać filmy w jej pokoju. Zabierz słodycze ^^
 

5476

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2011
Posty
48
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Swarzędz
może sęk w tym, że wtedy nie było jej rodziców w domu i dlatego zapraszała do siebie :p
 

master2121

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
może sęk w tym, że wtedy nie było jej rodziców w domu i dlatego zapraszała do siebie :p
Nie, jej rodzice byli w domu ;) z resztą jej rodzice to nie problem, bo znają mnie bardzo dobrze. Wiem, że tak naprawdę takie spotkania powinny same układać się i nie powinienem prosić o radę, ale boję się, że wypalę z czymś głupim i wszystko zepsuję.
 

Cl@us

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
8
Punkty reakcji
1
Zabierz jakiś alkohol.
Nie chodzi mi tutaj o piciu "wódy: litrami, ale po jakimś dobrym drinku od razu tak jakoś luźniej :D
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
no znasz ją od malego i dizo z soba gadacie a nie wiesz jak sie zachowywac w domu? normalnie, traktuj z szacunkiem, zgodnie z dobrymi obyczajami, nic nie zabieraj tylko chciala cie zaprosic do pokoju

jak juz bedziesz w pokoju to mozesz postarac sie pocalowac, jakies przytulanki ci nie zaszkodza

normalnie szok ze z tym tez macie problem
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Nie myśl cały czas nad tym co robisz, rozmawiaj z nią tak jak piszecie i zachowuj się tak jak na spacerach. Nie masz się czego obawiać, to tylko dziewczyna :p Jak jej również zależy to też będzie się stresować i nie zapamięta jaką strzeliłeś gafę.

SzklanaDama
 

smok225

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
31
dokładnie bądź sobą po prostu :) możecie nie wiem.. oglądnąć film na kompie albo przynieś jej roze takie mega podziękowanie za zaproszenie :) zaskoczenie miłe dla dziewczyny ;) hm drink no słuchaj lepiej jak będziecie sami w domu no chyba że macie ukończone 18 lat i tesciowie nie będą się rzucać oto że rozpijasz im córkę ( tesciowie potocznie tak mówię:dd) ;)
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Zabierz ze sobą telewizor to będziecie telewizje oglądać!
Weź jeszcze jakieś krzesło- żebyś miał na czym siedzieć, stolik, no i obowiązkowo muszla, bo gdzie będziesz kał oddawał?!


W każdym razie- telewizor najważniejszy, chyba, że nie ma prądu to sobie odpuść TV i weź sztućce- będziecie się nimi bawić.
 
Do góry