Sposoby powstrzymujące wypadanie włosów.

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Witam mam problem z włosami mam dopiero 16 lat i wypadają mi włosy są bardzo rzadkie wystarczy że przejade ręka po włosach i już wypadają co jest tego powodem geny? mój tata ma ogromne zakola wieku 38 lat . Sa jakies sposoby na to? jakiś szampon? roślina ? potrzebuje dobrej rady bo jestem w wieku w którym łysienie nie pomaga np zdobyć dziewczyny HELP!!!
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Udaj się do lekarza, bo skuteczne środki są na receptę:) Skoro takie masz genetyczne predyspozycje to wczesniej czy później..i tak tego nie unikniesz:) Możesz jednak dobierac fryzury tak, by nie było tak bardzo widoczne no i dzięki preparatom- zahamować nieco ten proces. Tutaj masz no przepis na maseczkę na włosy domowej roboty żeby były silnie i nie wypadały:) Osobiście nie próbowałam, jednak..,co Ci szkodzi?:) http://supersluby.pl/receptury-z-natury-a2438.html
 

Harpagan

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
to moze być od nerwów jeśli zyjesz w stresie to wypadają .. moj brat tak mial / ma

myj glowe delikatnym szamponem np bambino dla dzieci czy cos ale tak jak powiedzal sosonajlepiej idz do lekarza
 

Sensibles

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2012
Posty
87
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
Niektórzy mają to w rodzinie, po prostu, wtedy najlepiej stosować szampony przeciwko wypadaniu włosów, odżywki. Lekarz może ewentualnie przepisać tabletki przeciwko wypadaniu włosów, jakieś skuteczne, na receptę.

Może to być też przyczyna problemów z tarczycą, niedoczynność tarczycy objawia się m.in. wypadaniem włosów. Jeżeli u Ciebie w rodzinie występują choroby tarczycy - nadczynność, niedoczynność, czy cokolwiek innego - radzę przebadać krew pod tym kątem.
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Przestań już z tą naturalą. Może być to związane z zaburzeniami hormonalnymi, ale lepiej idź do lekarza zrób podstawowe badania.
 

pryczka

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2012
Posty
14
Punkty reakcji
1
Mój znajomy stracił włosy praktycznie w klika tygodni. Łysienie plackowate. Okazało się, że przyczyną jest rozstrojony aparat immunologiczny.
Autoagresja. Ma to też jakiś związek z tarczycą w jego przypadku.
Idź do lekarza immunologa lub endokrynologa
 

revlis88

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
wypadanie wlosow moze oznaczac, ze masz wysoki poziom testosteronu. on oslabia cebulki wlosow przez co wypadaja masowo. jestes w takim wieku, ze to moze byc przyczyna Twoich problemow. no i teraz jest kilka opcji do wyboru. po pierwsze, to moze samo ustac za rok czy dwa. czasami na miejsca wypadnietych wlosow wyrastaja nowe i problem z lysieniem znika na jakis czas. jednak to nie musi samoczynnie ustac. mozesz stracic wlosy i byc lysym. np wielki aktor sean connery wylysial prawie calkowicie juz w wieku 20 lat :) jak gral bonda nosil peruke. a i tak byl przez wiele kobiet uwazany za najprzystojniejszego faceta na swiecie. a dlaczego? odpowiedzia jest wlasnie testosteron :) wiekszosc kobiet nie przyzna sie, ze podobaja sie im lysi faceci. ale tak na prawde podswiadomnie chetniej wybralyby na swojego partnera lysego chlopaka niz posiadajacego bujne afro na glowie. przyczyna jest wlasnie testosteron. to jest takie troche atawistyczne, ale kobiety na ojca swoich dzieci wolalyby wybrac lysego faceta, bo jego poziom najwazniejszego meskiego hormonu jest wyzszy. czyli po prostu facet jest bardziej meski niz jego owlosieni koledzy. kobieta podswiadomnie widzi w nim oparcie, wie, ze bedzie przy nim bezpieczna, a on bedzie dobrym ojcem dla dzieci. skoro jest bardziej meski, to latwiej bedzie mu cos upolowac na obiad. no i ochroni rodzine przed zagrozeniem ze strony innych osobnikow ;) moze to smiesznie brzmi, ale taka jest prawda potwierdzona naukowo. reasumujac, lysienie wlasnie pomaga w znalezieniu dziewczyny. ale jesli chcesz zachowac swoje pukle, to proponuje szampon DX2. dostepny w aptekach bez recepty ;) pozdr
 
Do góry